Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 563 komentarze

KONTRREWOLUCJA

thot - Krzysztof Chrobot - Polak, antysocjalista. - „thớt” w języku wietnamskim oznacza „płyty tnące”lub „deska do krojenia” http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/937039,detektyw-inwektyw-deska-do-krojenia.html

Moje komentarze

 • @Rzeczpospolita 20:24:47
  Witaj
  Pierwsze primo:
  Wyobraź sobie, że na Marsie, gdzie nie ma wody, żyją sobie Marsjanie. Jak oni mają pojąć swoim rozumem, że istnieje niepodważalnie gdzieś poza Marsem – woda – czyli H2O?
  Nie dość na tym, znajdują się na Marsie jacyś objawieni prorocy, którzy każą Marsjanom wierzyć, że mimo, że woda jest jedna to ma trzy postaci, i każda z osobno z tych postaci też jest wodą.
  Capisci perfettamente?
  „Drugie primo”:
  Chrześcijaństwo może Ci się podobać lub nie podobać, to kwestia smaku.
  Proszę, wskaż mi filozofa, polityka, który żył po śmierci Jezusa, który by wymyślił nowinę, że pojęcie boga jest ludziom zbędne, bez tego da się żyć, ale należy miłować bliźniego i w swoim życiu kierować się miłosierdziem. Nie dość na tym – ten filozof czy polityk – miał taki dar przekonywania, że uczniowie Jego stworzyli strukturę, która głosi tę nowinę i nie jest ważne z jakim skutkiem, dlaczego narody nie wcieliły tej nowiny przez 2.000 lat w życie, oraz czy struktura ta przeżarta jest sodomią.
  Znasz może takiego filozofa, polityka?
  „Trzecie primo”:
  Czy znasz taki naród, w którym nie głoszono tej nowiny, który tej nowiny nie przyjął, a członkowie, wszyscy członkowie tego narodu kierują się w swoim życiu miłością bliźniego i miłosierdziem?
  Jeżeli znasz to daj go nam na wzór!
  Pozdrawiam
  Krzysztof
  W obronie Jezusa Chrystusa i o zwodzicielach
 • Pan Opara
  Stek bzdur
  Wyobraźmy sobie, że jakiś facet ma kulę przypiętą łańcuchem do nogi.
  Nieszczęście faceta widać gołym okiem.
  Nagle stało się nieszczęście, sejm podjął uchwałę aby mu tę kulę odpiąć, … nie ma już łańcucha… ale kula, do której się facet przyzwyczaił bardzo, może na zawsze stać się własnością faceta; nie ma zgody aby dostał kulę za darmo! Jest tylko jednym warunek, facet musi płacić dalej opłatę w takiej samej wysokości jak płacił poprzednio podatek za wieczystą dzierżawę kuli. Płaci opłatę tę opłatę za pozyskanie własności - rozłożoną na 20 lat.
  Według Pana Opary na rozkuciu oków, muszą zarobić bżydki, a stracić musi państwo – a o szczęściu faceta, że wreszcie ma na własność swoją kulę – nie ma ani słowa.
  Po drugie, tylko mała część opłat ratalnych z tytułu pozyskania własności ma wpłynąć do skarbu państwa, zdecydowanie większość opłat zasili fundusze samorządowe.

  Pozdrawiam
  Krzysztof Chrobot
  Nie rzucim Ziemi... - To wywłaszczymy Polaków!
 • Andrzej
  Twierdzisz, że obszary usług: uczenia i leczenia, są częścią systemu finansów publicznych. Nie określasz czy to jest dobrze czy źle. Nie określasz czy chcesz TEN FAKT zmienić!

  Ja twierdzę, że fakt, że państwo zawłaszczyło proces uczenia się a następnie w imię socjalistycznego państwa zawłaszczyło także całą opiekę zdrowotną.

  Powinniśmy podjąć ogromny wysiłek aby uczenie i leczenie, w swoim podstawowym zakresie, było docelowo wyłącznie częścią finansów wspólnot lokalnych. Pozostaje tylko jeden problem: co ma w sobie zawierać termin „w podstawowym zakresie”.

  Napisałeś: „Uważam, że chcąc realnie wpłynąć na humanizację polskiej gospodarki,…..w pierwszej kolejności powinniśmy przekonać władze w Brukseli do zmiany uregulowań… poprzez wprowadzenie do nich kompetencji samokształcenia w rodzinie”. Proponuję nie oglądać się na socjalistyczne zakusy Brukseli, róbmy swoje!

  Rodzina została przez socjalistów skutecznie rozbita. Istniejące rodziny wielopokoleniowe to tylko nieliczne niedobitki. Rodzice muszą, aby mogły przeżyć dzieci pracować do 17 (licząc z dojazdem). Nie ma czasu w większości domów na zajęcie się dziećmi. Wyjątkowe rodziny, gdzie jeden z rodziców nie pracuje, mogą zajmować się wychowaniem i nauką swoich dzieci. Dawny model rodziny umarł, tak jak samo mamuty. W związku z powyższym NADSZEDŁ CZAS NA WSPÓLNOTY LOKALNE, tylko one mogą przejąć uczenie i leczenie z rąk państwa.

  Krzysztof
  Papieże solidarności
 • @trybeus 21:53:12
  Powiem Ci tak. Prowadziłem biznes 30 lat - zawsze własne biznesy - a ty ile lat? Zanim powiesz odpie...l się od biznesu, to przemyśl do kogo mówisz.
  Ciekawi mnie co Ciebie tak wk...wiło? Może to, że diabłu proponuję św. wodę, czyli tłumacząc na język polski: "starszym i mądrzejszym" aby otrzymali przez 178 lat bez odsetek raty od polskiego biznesu wynoszące miesięcznie grosik?
  Pozdrawiam
  oto pomysł tynfa wart!
 • @trybeus 18:26:37
  Pan Panie trybeus masz jakiś problem!
  Najpierw czytasz Pan po przekątnej nie rozumiejąc treści teraz tryskasz Pan jadem jak fontanna.
  Mimo wszystko pozdrawiam
  Radzę odpocząć - to może problem Panu zniknie.
  oto pomysł tynfa wart!
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:18:30
  Panie Jarku, proszę aby Pan czytał nie po przekątnej tylko a uwagą, bo inaczej zamienia się Pan z kimś na głowę. Jaki milion rocznie - gdzie, Pan TO czytał?
  Widzę, że żart nie był tynfa wart - smutasy jesteście i tyle
  Pozdrawiam
  oto pomysł tynfa wart!
 • @Lotna 15:00:09
  Witaj
  Nie dyskutuję czy ONE są bandytami czy ONE nie są.
  Wiemy jak jest, więc dyskusja jest zbędna!
  Zaproponowałem, aby haracz rozłożyć na 178 lat - nic więcej - chciałbym widzieć ich miny:)
  Pozdrawiam
  oto pomysł tynfa wart!
 • @trybeus 14:02:58
  Powiedz, co uczynisz na propozycję : KUP PAN CEGŁĘ? Wiem, wiem, będziesz się bardzo dziwił, dlaczego masz ją drugi raz kupować!
  oto pomysł tynfa wart!
 • @thot 19:17:41
  I jeszcze jedno
  Twierdzisz, że nie ma definicji narodu. Podpowiem Ci, ona jest prosta, do narodu należą Ci, którzy miłują swoją a nie cudzą Ojczyznę.
  A jest definicja ELITY?
  Czy bogaty przygłup, który wygrał w lotto 12 mil zł jest już elitą?
  Czy facet który nauczył się na pamięć 10 języków i robi za dziadka gogle w tłumaczeniach tekstów, których nie rozumie, czy on jest elitą?
  Członkiem ELITY nie można zostać ssąc wiedzę od marszałka, na to potrzeba pokoleń, czyli hierarchii.
  c.b.d.o.
  Polska: monarchia a Judeopolonia
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:53:11
  Co do bombardowań... Czytałem kiedyś książkę, jak to biedny ojciec 8 dzieci, listonosz, został wysłany na front, do Warszawy, a tam wstrętni polscy bandyci osierocili tyle dobrych niemieckich dzieci. Czy widzisz tu analogię? Liczy się kto jest agresorem, kto łamie prawo, krajowe czy międzynarodowe - a nie ocena moralna obrońców prawa.
  Tyle albo aż tyle.
  Polska: monarchia a Judeopolonia
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:53:11
  Krzysztof
  To nie jest miejsce na długie wywody, a bez tego bardzo trudno uzasadnić swoje racje. 
  Na mylnym założeniu zawsze zbuduje się mylną teorię. Myślę, że masz to przemyślane, więc powiedz mi gdzie w świecie zwierząt nie ma hierarchii. W rodzinie też ma nie być hierarchii? W wojsku, w pracy (gdzie kierownik wydaje polecenia pracownikowi), w każdej organizacji, nawet oczekiwanej przez Ciebie i przeze mnie Kuźni Elit???
  W imię utopijnej równości, kulawi uchwalili, że co druga płyta w trotuarze musi być niższa – a Ty znosisz wszelką hierarchię.
  Pozdrawiam
  Bez wypicia nie wyjdziemy z Twoich okopów 
  Pozdrawiam
  Polska: monarchia a Judeopolonia
 • @Krzysztof J. Wojtas 13:17:53
  Krzysztof
  Od lat z uwagą śledzę Twoją twórczość i stwierdzam, że okopałeś się w swoich mniemaniach – czyniąc z nich swoje pryncypia, na których opierasz swoje wywody.
  Fundamentem dla Ciebie jest walka z wszelką hierarchią.
  Murem konstrukcyjnym, opierającym się na w/w fundamencie jest konieczność zmian socjalistycznych – jako gwaranta zastopowania wybuchu rewolucji.
  Nad murami konstrukcyjnymi wznosisz sklepienia z dwóch konieczności:
  1. konieczność ustępowania roszczeniom tym co własności nie mają – a nie konieczność wzmocnienia aparatu władzy państwowej, aby broniła prywatnej własności. Zawsze, jak świat długo istnieje, ten kto posiada własność, przedkłada swój interes nad interes tych osób, którzy bardzo chcą jego własność posiąść. Vide szlachta a parobki wiejskie.
  2. Konieczność wynoszenia marszałka na Twój ołtarz! Marszałek był tylko narzędziem w walce TOTALNEJ z władzą NARODOWĄ państwa polskiego, legalnie wybraną, (narodowcy oraz elektorat wiejski), kosztem śmierci ponad 180 żołnierzy polskich nie mówmy o kalekach, w imię zachowania przywilejów żydowsko-masońskich w Polsce. Broniąc pamięci zbrodniarza marszałka Piłsudzkiego, który walnie przyczynił się, według Ciebie, do stworzenia nowej elity Narodu Polskiego, wykształconej i sprawdzonej w działaniu – inteligencję II Rzeczpospolitej – nie opartej na zbutwiałej szlachcie, ukształtowaną OCZYWIŚCIE myślą Marszałka.
  I będziesz tak tkwił na wieki w tych swoich okopach!
  Pozdrawiam
  Krzysztof Chrobot
  Polska: monarchia a Judeopolonia
 • @norwid 15:06:11
  Ciekawe komu aż tak się tekst nie podoba, że postawił 1??
  Zawsze z uwagą czytam Twoje teksty, są napisane pięknym polskim językiem i reprezentują polską racje stanu. Widać nie wszyscy potrafią na NE czytać ze zrozumieniem. Stawiam 5.
  Pozdrawiam
  Krzysztof
  Najwyższe drzewo w lesie. Wizyta Merkel w Polsce.
 • @kfakfa 14:18:12
  Powiem tak;
  przestań Pan oglądać filmy Wajdy a weź się Pan za czytanie książek.
  Ta kwestia: strzelaj do Polaków!!! - jest wymysłem osobistym Wajdy, aby świat tak postrzegał Polaków.
  Niech Pan z łaski swojej przeczyta, a warto, jak to jest napisane w książce.
  Co wyjaśni sejmowa komisja ds. Amber Gold?
 • @Marx 8888 16:53:51
  Wiem o tym, że system ocen odziedziczyliście, ale wiadomo kto napisał program, i pewien jestem, że za piwo - usunie możliwość wystawiania cenzur - stawiania pał! Kilka lat temu Circ proponowała aby bojkotować oceny, ale widać jak bojkot działa. Pozdrawiam
  Katecheza 2015
 • Do Administratora
  Od kilku lat grupa blogerów wali JEDYNKI pod postem, nie bacząc na poziom postu i zawartość merytoryczną. Proponuję aby nie było punktowych ocen postów albo oceniający muszą się ujawnić, tak jak w komentarzach. Czas z takim chamstwem raz na zawsze skończyć!
  Pozdrawiam
  Krzysztof Chrobot
  Katecheza 2015
 • @KOSSOBOR 12:31:09
  Masz rację, że o tym WSZYSCY milczą. Żle zrobiłem, że pominąłem tę kwestię (ale tylko w tym poście)
  Pozdrawiam
  Czy socjalistyczny wampir pogryzł PiS!
 • @Stara Baba 22:33:50
  Czy ja domagam się rozwiązań socjalistycznych?
  Co Ty godosz?!
  Czy socjalistyczny wampir pogryzł PiS!
 • @apoloniusz 21:55:21
  Mamy dwie drogi
  Pierwsza, dotrzeć do ministra, wziąć lecenie i napisać dobrą ustawę - biorąc za to odpowiednia kasę
  Druga droga, to obśmiać ich brak wiedzy i doświadczenia we wszystkich mediach - wszak one na to tylko czekają.
  Którą drogę Pan wybiera?
  Czy socjalistyczny wampir pogryzł PiS!
 • @Sukarno 21:16:03
  Szanowny Panie. Niech Pan sobie wyobrazi, że ktoś pod Pana drzwiami zrobił za przeproszeniem KUPĘ. I niech Pan sobie wyobrazi, że przechodząc obok Pańskich drzwi zadaję pytanie: coś się Pan uczepił TEJ KUPY? Czy już Pan wie?
  Czy socjalistyczny wampir pogryzł PiS!

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY