Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 563 komentarze

KONTRREWOLUCJA

thot - Krzysztof Chrobot - Polak, antysocjalista. - „thớt” w języku wietnamskim oznacza „płyty tnące”lub „deska do krojenia” http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/937039,detektyw-inwektyw-deska-do-krojenia.html

Panie Dariuszu Kosiur

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Podejrzewam, że jest Pan socjalistą, narodowym socjalistą, i tylko z tego powodu, z powodu antysocjalistycznych przekonań Grzegorza Brauna, wali Pan w niego swoimi paszkwilami.

 Panie Dariuszu Kosiur

 

Pan dobrze wie, że dla  żydów Żydem jest tylko ta osoba, która ma matkę ortodoksyjną żydówkę lub która przeszła konwersję na judaizm. 

Nawet gdyby to była prawdą, że pra, pra, przodek Grzegorza Brauna – liczony po linii ojca, był żydem – to co z tego ma wynikać, że jego potomkowie nie są dobrymi 100% Polakami?

O tym kto jest żydem może także wskazywać nie genetyczne pochodzenie po matce żydówce, ale identyfikacja kulturowa lub religijna. W związku z Pana artykułami mam do Pana pytania: czy ma Pan dowody, że Grzegorz Braun identyfikuje się z kulturą żydowską a nie polską? czy ma Pan dowody, że Grzegorz Braun nie jest chrześcijaninem lecz jest wyznawcą judaizmu?

Jaka nienawiść Pana zaślepia, że tyle wysiłku wkłada Pan w stworzenie fikcji – że to jest oszust, podstawiony żyd, wypromowany sztucznie aby rządzić polskimi gojami, a nie Polak, w dodatku głęboko wierzący chrześcijanin.

Dla mnie przyświeca Panu wyraźny jasny cel, aby wyborcy odsunęli się od jedynego kandydata, który mówi otwartym tekstem o skoku na miliardową polską kasę przez lobby żydowskie. Jedyny kandydat który mówi o zbrodni Izraela w Gazie. Jedyny kandydat, który mówi o imperialistycznej polityce Izraela. Kandydat jasno określający, ze każdy socjalizm, nawet ten z ludzką twarzą, jest ustrojem zbrodniczym, bo czyni zamach na świętą własność.

Podejrzewam, że jest Pan socjalistą, narodowym socjalistą, i tylko z tego powodu, z powodu antysocjalistycznych przekonań Grzegorza Brauna, wali Pan w niego swoimi paszkwilami.

„Temat polsko-żydowski, problematyczny i niejednoznaczny, wywoływał i nadal wywołuje symptomy schorzenia dolegającego Polakom i Żydom w zetknięciu się ze sobą: agresję, czujną postawę obronną, podejrzliwość, użycie stereotypów i nadmierną emocjonalność. Trudno w związku z nim nie popadać w dwie skrajności: antysemityzm lub filosemityzm. Budzi on upiory przeszłości i wystawia na próbę pojęcie patriotyzmu. Zawiera traumatyczne treści… Pamiętam słowa z poematu Juliusza Tuwima „My Żydzi Polscy” napisanego na emigracji w 1944 roku:
Jestem Polakiem, bo mi się tak podoba.To moja ściśle prywatna sprawa, z której nikomu nie mam zamiaru zdawać relacji, ani wyjaśniać jej, tłumaczyć, uzasadniać. Nie dzielę Polaków na „rodowitych” i „nierodowitych”, pozostawiając to rodowitym i nierodowitym rasistom, rodzimym i nierodzimym hitlerowcom. Dzielę Polaków jak Żydów i jak inne narody, na mądrych i głupich, uczciwych i złodziei, inteligentnych i tępych, interesujących i nudnych, krzywdzonych i krzywdzących, gentlemanów i nie-gentlemenów itd.” (//gojka.blog.onet.pl/ ).

Nie chcę z Panem polemizować. Wysmażył Pan strasznie długi post, pisząc paszkwil na Grzegorza Brauna, wplótł Pan zręcznie między prawdy historyczne swoje insynuacje.

Polecam Panu uważne przeczytanie wspomnień matki Grzegorza Brauna (artykuł z 2012 roku).

//www.pch24.pl/wspomnienia-z-atlantydy,549,i.html#.VRSO-GSSMd0.facebook

Może po tej lekturze, mam taka nadzieję, wydusi Pan ze swoich ust słowo PRZEPRASZAM i przeprosi Pan także publicznie wyborców za te swoje posty opluwające Grzegorza Brauna. Wie Pan dobrze, że nikt na świecie nie może odpowiadać za poglądy i działania swoich wujów czy stryjów.

KOMENTARZE

 • @
  Zaznaczę, że nie jestem zwolennikiem Brauna; nie odpowiada mi jego program, a zagrywki, jak ta z PKW - wskazują na szukanie możliwości wykazania się kombatanctwem w walce z obecnymi władzami. Podobnie jak eventy na Cmentarzu Powązkowskim.

  Natomiast sam atak na Brauna ze strony Kosiura - jest także podobną formą autopropagandy.
  Przede wszystkim - nie m jednoznacznych wskazań roli Brauna, chociaż, to przyznaję, wskazane powiązania takie skojarzenia wywołują. Wadą Brauna jest to, że nie ma zaplecza politycznego, a swą popularność ma w znacznej mierze dzięki wsparciu (umiejętnym) mediów głównego nurtu. To bardzo symptomatyczne.

  Niemniej - równie mało wiarygodna jest pozycja Kosiura. Dla mnie nie do przyjęcia jest już to, że prezentowane przez niego poglądy są wyrazem opcji narodowej, a jednocześnie część swych notek sygnuje "rzeczpospolita".
  To dwie wykluczające się opcje.
  Albo Rzeczypospolita, albo monarchia konstytucyjna. Zamach stanu dokonany został uchwaleniem Konstytucji 3 Maja.

  Dziwne więc, że Kosiur jest tej samej opcji, co Braun, który jest monarchistą. Czym różnią się oba programy?
  No chyba tylko animozjami osobistymi na tle etnicznym.

  Pytanie: kto jest lepszym Polakiem - Kosiur czy Braun?
 • autor
  Wspomnienia Mamy Bruna są wzruszające i piękne.
  Pewnie Kosiórowi chodzi o to, że G. Braun nie przedstawia planu wyborczego z którego wynika pełna Niepodległość Polski, a więc polityka niezależna od zachodu i wschodu, która prowadzona jest na każdym etapie władzy wykonawczej czyli suwerenna polityka. Braun nie odcina się od NATO, wskazuje fałszywe zagrożenie dla Polski tzn. straszy Rosją a nie widzi okupacji Polski przez światowe żydostwo za pomocą USA.
  Nie odpowida czy w Polsce mają być okupacyjne wojska usraelskie.
  Nie odpowiada jak chce wyzwolić Polskę od wpływów światowej mafii finansowej.
  Co z TL, przylażnością do UE, długiem publicznym, unieważniem tzw. prywatyzacji majątku narodowego, rozliczenia systemu III i IV RP. itd.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:42:52
  Krzysztof
  To, że Grzegorz Braun startuje w wyborach, to wcale nie znaczy, że je wygra! żaden kandydat nie będzie miał poglądów, które będą odpowiadac wszystkim Polakom.
  Pan Kosiur też kiedyś startował i...nic z tego nie wyszło.
  Atak Pana Kosiura, bo jest to fanatyczny atak, nastapił w momencie gdy wolontariusze w pocie czoła zbierali podpisy, i o mały włos doprowadził do tego, że podpisów by zabrakło.
  Pan Kosiur miał tego swiadomość, pełna świadomość.
 • @Wrzodak Z. 12:51:20
  Szanuje Pana bardzo.
  Proszę jednak zapoznać się z wypowiedziami Pana Brauna, polecam filmy na You Tube, zanim wysnuje Pan TAKIE mylne wnioski.
 • W pełni się z Panem zgadzam w tym, że...
  to że ktoś ma korzenie żydowskie, wcale nie oznacza, że może być dobrym Polakiem. Jednak nie za bardzo rozumiem wytykanie Panu Kosiurowo narodowego socjalizmu, bo co tym złego, że skoro ktoś jest Polakiem to robi wszystko przede wszystkim dla narodu polskiego, szanując kulturę i tradycje tego narodu. Zaś co do socjalizmu, to czy Panu przeszkadzają tzw socjalistyczne zdobycze, jak np 8-mio godzinny dzień pracy (8 godzin pracy, 8 godzin wypoczynku, osiem godzin snu, jak to się wtedy mówiło), powszechny dostęp do wszystkich szczebli porządnej edukacji, służby zdrowia, gwarantowane przez państwo emerytury, powszechnie dostępny wypoczynek, sanatoria, tania docierająca do najdalszej polskiej prowincji, komunikacja (PKP, PKS) itd, itp. Czy wszystko ma być elitarne, tylko dla tych (jak to teraz jest w Polsce) którzy potrafią dobrze rozpychać się łokciami.
  Patrząc na to od strony naszej Religii, to chyba sam Jezus Chrystus był socjalistą skoro : "biednych błogosławił wszelkimi dobrami, a bogatych odprawił z niczym"...
 • @Jan Paweł 13:01:08
  Prosze Pana. Prosze zamienić w swojej wypowiedzi słowo socjalizm na bolszewizn, potem przeczytac taki tekst, i zobaczyc co w tym złego, ze polak komunista chce dobra dla Polski. Uprzejmie prosze aby Pan to zrobił, moze wtedy stanie sie jasne co jest wazne, czy zbrodnicze poglądy, czy moze rozporek pra, pra dziadka
 • @thot 13:04:42
  Nie mylmy, albo raczej nie utożsamiajmy zbrodni komunizmu z tym niewątpliwymi zdobyczami socjalizmu. Proszę Pana, proszę porównać zdobycze kapitalizmu w Polsce czyli doprowadzenia demografii do stanu z okresu po II wojnie światowej (nie jest prawdą że jest na 38mln), powrót analfabetyzmu (jak po II wojnie), co z tego że młodzi Polacy kończą szkoły, skoro potrafią tylko rozwiązywać rebusy i służyć w korporacjach, dostęp do służby zdrowia także można porównać do tego powojennego a o emeryturach, to także całe pokolenia Polaków będą mogły zapomnieć (jak zaraz po wojnie). Natomiast dobrze znamy jak Gierek odbudował polską inteligencję (jak awansowała społecznie polska wieś i tzw klasa robotnicza), jak każdemu zapewnił pracę, służbę zdrowia itd...
  To także za Gierka odbudowywało się polskie rzemiosło, polscy pierwsi tzw prywaciarze, badylarze, czyli przyszła polska klasa średnia, czyli rodziła się tzw Społeczna Gospodarka Rynkowa (nie kapitalizm) o której pozytywnie pisał nawet Jan Paweł II. Niestety jak wiemy, to wszystko zastąpił kapitalizm, czyli totalna wszechwładza globalnego kapitału.
  Nie utożsamiajmy zbrodni komunistycznych z niewątpliwie miłymi Panu Bogu socjalistycznymi zdobyczami.
 • @Jan Paweł 13:21:05
  Nie chcę dyskutować z Panem o zdobyczach socjalizmu. Proszę ze mną porozmawiać o spustoszeniu umysłowym, jakie socjalizm uczynił w ludzkich głowach, bazując na podstawowym uczuciu zawiści, spustoszeniu jawiącego sie w w pragnieniu, państwo jest od tego aby jemu dac, np kazdemu emeryturę po 10.000 zł, a co, państwo nie ma, to niech pożyczy. Z tym musimy walczyc, wszyscy walczyć, to jest choroba. Czy zgadza sie Pan ze mną?
 • @partyzant 13:27:22
  Napisz coś mądrego na temat postu, to podyskutujemy. Tamte Twoje wpisy były nie na temat, dla mnie był to troling
 • @thot 13:00:20
  Szacunek z wzajemnością.
  Poważne podejście do wyborów przez kandydata, powinno odzwierciedlać programem wyborczym w którym pokazuje się kształt Polski po ewentualnym trumfie wyborczym. Gdybym taki program przeczytał, pomyślał to może należało by włączyc się w kampanie takiego kandydata.
  Gdzie można przeczytać program wyborczy zamiast słuchać lużnych wypowiedzi kandydata oraz kto jest w jego sztabie wyborczym itd.
 • @thot 13:26:13
  Zgadzam się z Panem, że niestety, Polacy nie docenili tych dobrodziejstw płynących z tego, że Gierek (ale i wcześniej Gomułka) stworzył dopiero podstawy do rozwoju Polski (ale pewien bardzo wysoki już poziom osiągnął- 12 miejsce na swiecie). Polacy mogli się kształcić, mieli pewność jutra i na tej bazie budować swoją pomyślność. Proces ten był programowany na wiele pokoleń, jednak my nie chcieliśmy czekać, chcieliśmy już żyć tak jak w imperialnej Ameryce czy sztucznie nadmuchanym (Planem Marschala) NRF-ie. Uwierzyliśmy wichrzycielem (dzisiejszym beneficjentom tamtego puczu na Gierku). Oddaliśmy (by Solidarność) Polskę na tacy międzynarodowemu amerykańskiemu Imeprializmowi
 • @Jan Paweł 13:36:53
  /// Oddaliśmy (by Solidarność) Polskę na tacy międzynarodowemu amerykańskiemu Imeprializmowi ///

  Imperialistom stop-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
  którym ?
  międzynarodowym czy amerykańskim bo jakoś to "międzynarodowy amerykański" brzmi dość dziwnie
 • @Jan Paweł 13:36:53
  Z całym szacunkie dla Pana, czy ma Pan dowód na to, że za kilka lat Polska byłaby krajem i mlekiem kwitnacym, a nie Kampuczą?
  Szwecja socjalistyczna upada gospodarczo na naszych czach, sprzedała swoje fabryki aut i nie tylko. Szwecja która nie miała na swoim terenie zniszczeń wojennych, dzięki socjalizmowi, w rozwoju gospodarczym ciagnie się obecnie w ogonie Europy.
  Solidarność liczyła 10 milionów Polaków. Czy wsyscy chcieli, według Pana tylko kasiorki, czy chcieli godnie życ, nie stać po nocy w kolejkach. Długie Polaków rozmowy. Według mnie wszyscy pragnęli NORMALNOŚCI, nie wiedząc co ona oznacza.
  Moze nasz polski kierunek, oparty na Doboszyńskim, realizowany przez Gierka, był droga do sukcesu, może...
  Zgadzam się z Panem, że globalny Kkapitalizm, NWO, jest be....
 • @partyzant 13:38:39
  Partyzanci

  – określenie koterii (działalność frakcyjna była wówczas w partii zakazana) w PZPR. Powstała ona w latach sześćdziesiątych XX w., główni jej twórcy to Mieczysław Moczar i gen. Grzegorz Korczyński Nazwa pochodzi od okupacyjnej przeszłości Moczara i Korczyńskiego, dowodzących oddziałami partyzanckimi oraz nawiązywania do etosu kombatanckiego.
  Partyzanci” głosili swoisty etos kombatancki z elementami nacjonalizmu. Nacjonalizm ten był skierowany głównie przeciw Niemcom, Ukraińcom, następnie również przeciwko Żydom, którym śladem „natolińczyków” przypisywano decydującą rolę w represjach stalinowskich w Polsce. W sposób bardziej skryty kierowali również swoją wrogość wobec Rosjan, przeciwstawiali walczących w partyzantce komunistów tym przybyłym wraz z wojskami sowieckimi do Polski (w „szynelach”). Koteria przedstawiała się jako narodowi komuniści.

  Bazę dla ideologii „partyzantów” stanowiły liczne w tym okresie publikacje dotyczące walk prowadzonych przez komunistyczną partyzantkę, przede wszystkim Barwy walki autorstwa samego Moczara.
 • @Wrzodak Z. 13:35:11
  Tak, taki program jest, wyślę go Panu mailem, i licze, że po przeczytaniu, poprze Pan z całym przekonaniem tę kandyturę
 • @thot 13:26:13
  Państwo dawało każdemu chleb z masłem. Chyba nie jest to mało w porównaniu z dzisiejszym państwem, które daje młodym ludziom tobołek na kiju na podróż w świat za pracą? Jeżeli ktoś chciał więcej to musiał dorabić, bądź inwestować w siebie poprzez edukację. Ale tak jak pisałem, rozwijała się powoli ta Społeczna Gospodarka Rynkowa, która dawała już ponad przeciętny standard życia. Proszę Pana, czy jest Pan w stanie wyobrazić sobie, jak wyglądała by dzisiaj Polska, gdyby tak jeszcze 10-15 lat rządził Gierek? Wyobraża Pan sobie tą rozwiniętą już Społeczną Gospodarkę Rynkową, na kształt np tej na Bawarii? Wyobraża Pan sobie ten rozwój SGR na bazie tego państwowego potencjału gospodarczego, dającego ten napęd w postaci transferu (niemal wtłaczania) kapitału w ten sektor? Tzn ludzi pracujących w państwowych zakładach, których stać na towary i usługi oferowane przez tą coraz większą armię prywatnych wytwórców i usługodawców?
  Chyba zgodzi się Pan ze mną, że gospodarczo (ale i demograficznie, bo prognozowano nawet wzrost do 60mln Polaków. Te najtęższe umysły nie musiałyby wyjeżdżać z Polski), stanowilibyśmy poważne zagrożenie (oczywiście gospodarcze) dla np Niemiec?
  Przekonałem Pana do socjalizmu? a raczej do Społecznej Gospodarki Rynkowej (tragicznie dla nas mylonej z kapitalizmem)
 • @partyzant 13:38:39
  Niedawno mogliśmy przeczytać stenogramy z rozmów Gomułki z Prymasem Wyszyńskim. Mogliśmy się przekonać o wielkiej mądrości Gomułki, przedstawianego nam powszechnie jako debila. Pozdrawiam
 • @thot 13:47:40
  Proszę Pana, ja też byłem w solidarności. Młody i głupi, jak wszyscy zapatrzony wtedy w ten zachodni blichtr, kolorowe opakowania. Gdy nasza TVP pokazywała np rolnicze protesty w Paryżu, palenie opon, pacyfikacje rolników przez Policję, to my wtedy wierzyliśmy, że to komuna podpłaciła prowokatorów, by nagrać te filmy dla ówczesnych dzienników telewizyjnych w krajach socjalistycznych (takie "mądrości" wtedy chodziły). Wiele złego robili Polacy którzy wyjechali np do Niemiec i przyjeżdżali do Polski poszpanować Sierrą i kamerą. To jeszcze bardziej przekonywało nas że należy Gierka obalić. Nikt nie wiedział wtedy, że Niemcy są sztucznie napompowanym (Planem Marshala) i przez to zniewolonym krajem, przygotowywanym jak przyczółek do ekspansji na Wschód. Sami, bez walki się oddaliśmy...
 • Panie Krzysztofie Chrobot
  Odsyłam Pan do ponownego przeczytania mojego tekstu (wzbogaconego o post scriptum). Jeśli nie jest Pan w stanie zrozumieć, o czym piszę, to nie potrafię Panu pomóc.

  W kwestii żydowskości
  W moim tekście wzmianka o żydowskim pochodzeniu G.Brauna jest informacją - uważam, że istotną -, nie jest zarzutem, więc nie rozumiem Pańskich obaw. Chyba, że posiada Pan informację, że G.Braun wstydzi się swojego pochodzenia i chciałby je ukryć -?
 • @Jan Paweł 13:51:14
  niestety zmartwię Pana. PRL musiał zbankrutować, bo taka jest natura socjalistycznej gospodarki.
 • @Zbójnicki pies 13:48:05
  "nacjonalizm był skierowany głównie przeciw Ukraińcom i Niemcom... itd"
  A co mieli chwalić tych zbrodniarzy za zbrodnie których dokonali na Polakach!? co wam się we łbach poprzewracało? o czy ty tu piszesz!!
 • @Jan Paweł 13:54:28
  Za Gomułki były świeże chrupiące bułki,dziewczyny czesały się na Bardotkę, chłopcy założyli kolorowe skarpetki. Siedzieli na niskich tapczanach nakrytych narzutami w abstrakcyjny deseń, czytali 'Przekrój', 'Dookoła Świata' i słuchali jazzu. Prasa, ubrania, sprzęty codziennego użytku to były atrybuty przenoszące nas do lepszego świata.
  ah - co to były za czasy
 • @prawi co wiec 14:09:38
  a ma Pan może jakąś głębszą myśl na poparcie tego sloganu?
 • @Jan Paweł 14:11:36
  http://pl.wikipedia.org/wiki/Partyzanci_%28frakcja_PZPR%29
 • @Zbójnicki pies 14:11:48
  to obejrzyj sobie filmy z lat pięćdziesiątych z Niemiec, gdzie zobaczysz, dokładnie to samo o czym piszesz. To, że wtłoczony kapitał (z palnu Marshalla) spowodował także wzrost produkcji samochodów, których może już wtedy było więcej w Niemczech, nie znaczy, że mam pluć na tamtą Polskę. Niemcy Polakom zniszczyły potencjał gospodarczy, powywozili, rozkradli to co dało się rozkraść i tu musieliśmy wielkim wysiłkim budować wszystko od nowa. Ty nie jesteś nawet polskim psem, bo ten szanuje swój dom.
 • Jak w każdej..
  narodowości są ludzie i taborety. Jednak Braun jest kandydatem który ma wielką odwagę mówić, to czego nie mówił nikt . Większość zgadza się z jego gawędzeniem jak to sam nazywa.Popularność ma ogromną. Słuchamy często ludzi pochodzenia żydowskiego ze Stanów którzy uświadamiają nas o podłości też. Czasem nie wiedzielibyśmy nic ,gdyby nie dobry Żyd.
  Dlatego matka G Brauna pewnie wychowała swojego syna w duchu polskości i patriotyzmu do kraju który kochała i była szczęśliwą. Pamiętajmy ze dzieciństwo to najważniejszy etap naszego życia. Pan Kosiur zajmując się sprawami tylko Żydów liczy na poczytność swoich artykułów, co mu się udaje.
  SZUKAJMY W LUDZIACH DOBRA! Inaczej zmarnujemy każda szansę, na zmiany.
  Program G Brauna jest prosty i czytelny.
  Kościół - Bóg
  Szkoła -Honor
  Strzelnica - Ojczyzna
  Komu te hasła obce niech rzuca kamieniem.
 • @partyzant 14:14:23
  Muszę już kończyć na dzisiaj, bo już mnie te różne bezmyślne psy podniosły ciśnienie. Pozdrawiam
 • POPIERAM AUTORA W 100%
  ja już to zauważyłem te ataki Dariusza Kusiora nie tylko na Brauna ale też te jadowite ataki na Kościół i Chrystusa i na Krzyż Św. niby taki jak sie określa Patriota anty Żyd niby taki obeznany o roli żydów w świecie to jednak zachowuje sie jak antyklerykał, anty Polak, (antysemita?), staje w jednym rzędzie ze zwolennikami Palikota w atakowaniu wiary i kościoła, może to?, ateista członek masonerii wielkiego wschodu?
 • @Jan Paweł 14:23:55
  miłego popołudnia
 • @Rzeczpospolita 14:08:37 - à propos żydowski Polak, polski Żyd
  Czy widział Pan kiedyś końską świnię lub krowiego psa?

  Nie istnieje nic takiego jak polski Żyd, czy żydowski Polak. Żyd to Żyd, a Polak to Polak.

  Dariusz Kosiur
 • @Rzeczpospolita 14:31:13
  Z punktu widzenia rasy, Ma Pan rację, patrząc na genotyp, Żyd to Żyd, Polak to Polak.
  Nie ma Pan racji, patrząc na to z punktu mentalnego. Znam Polaków którzy myślą i zachowują się jak żydzi, i Żydów genetycznych, którzy nie udają, że mają tylko jedną Ojczyznę -Polskę, ale kochają Polskę i polskość. Nie dość tego, nie mogą ścierpiec morderstw Izraela na Palestyńczykach. To do tej grupy są te okreslenia, których Pan nie uznaje.
  Pozdrawiam
 • @Jan Paweł 14:20:03
  Towarzysze!!

  Nadarza nam się kolejna okazja do przejęcia władzy w naszym pięknym kraju, który stoi nierządem!! Wespół z Panem Kosiurem doszliśmy do wniosku, że należy wprowadzić w Polsce stan wojenny. Jest to jedyny sposób na powstrzymanie chamstwa i warcholstwa płynącego z faszystowskiego Zachodu. Po objęciu władzy postanowiliśmy utworzyć nowe Ministerstwo Ludowego Betonu będące w stanie ochronić nasz biedny lud przed zgubnymi treściami kapitalistycznych pomiotów. Na jego czele stanie pan @Partyzant, natomiast Ja ogłoszę się jednomyślnie i bezapelacyjnie Cesarzem Polski. Aby wprowadzić ład i porządek postanowiliśmy wcielić w nasze szeregi osoby będące autorytetami dla setek Polaków, między innymi zasilą nas takie znakomitości jak Krzysztof Kononowicz (obejmie on Ministerstwo Edukacji) pan "komisarz (on będzie pisał bajki dla dzieci o smokach i takich tam, Ministerstwo Propagandy) @mecenas ( stanie się naczelnym Likwidatorem wszelakich odchyleń). I ogłosimy akcje „Sprzątania Polski”, będzie to bardzo trudny okres dla naszych rodaków, ale jesteśmy gotowi na to poświęcenie. Stworzymy Obóz Wyzwoleniowy, który po Wielkim Czyszczeniu odbuduje nową Polskę, Socjalistyczną Polskę.
  Wydaje mi się ze jasno i klarownie przedstawiłem moje stanowisko. Liczę na poparcie moich braci, ponieważ tylko my zadajemy się mieć prawdziwy i realistyczny plan odnowy Polski! Mierzymy wysoko! Tak, ale mamy prawo chcieć aby ludność pracująca miast i wsi poczuła się potrzebna i znów wróciła do łask.
  Z Poważaniem Sekretarz TKM
 • @Jan Paweł 14:04:42
  Nie wiesz do kogo mówisz.. jesteś w doborowym towarzystwie dwóch Panów na W.. myślcie chociaż czasem.. chyba, że byle mason mający intelekt powyżej średniej jest partnerem.. Pan nie, ale Ci dwaj na W w uprzejmosciach prawie się posrali.. a w loży szydercow ubaw.. notka autora potwierdza, że jest szyty drugi garnitur.. Wy podniecacie się wyborami teraźniejszym, a rozgrywane są kolejne..
 • @Netwalker 15:04:25
  Godz. 15.00
  104.285 dobrych podpisów poparcia zaliczono w PKW i przerwano dalsze liczenie
  Witamy Grzegorza Brauna jako pełnoprawnego kandydata na Prezydenta Polski
  Kandydata Polski prawdziwej, suwerennej i katolickiej!
 • @Rzeczpospolita 14:31:13
  rosyjsko-kałmucko-żydowsko-niemiecko-szwedzkiego...
  pochodzenie Lenina.
  tak prosto powiedzieć że Polak to Polak.

  A ten morderca Lenin? Nie wszystko jest białe lub czarne.
 • @ Autor - w kwestii J.Tuwima, który będąc Żydem także pisał źle o Żydach
  Fragment listu do sejmu III RP w/s

  Sz.P. EWA KOPACZ
  MARSZAŁEK SEJMU RZECZPOSPOLITEJ POLSKIEJ
  00 – 902 WARSZAWA

  UL. WIEJSKA Nr 4/6/8 03.07.2013

  (...)
  Ostatnio zostały UJAWNIONE DOKUMENTY AMERYKAŃSKIEJ OPERACJI DEKRYPTAŻOWEJ O KRYPTONIMIE ,,VENONA,, które rzucają
  PRAWDZIWE ŚWIATŁO na Juliana Tuwima!!!

  Z przechwyconych przez amerykanów szyfrogramach SOVIECKIGO WYWIADU dla centrali w Moskwie z 27 maja 1944 roku wynika,że tenże sam Tuwim WSPÓŁTWORZYŁ SŁOWIAŃSKĄ SIATKĘ RUCHU BOLSZEWICKIEGO W USA , która występowała pod szyldem ,,Ligi Kościuszkowskiej,, czy też ,,Kongresu Słowian Amerykańskich,, !!!
  Liga ta podlegała Biuru Polskiemu przy …KOMITECIE CENTRALNYM KOMUNISTYCZNEJ PARTII USA, na czele której stał Bolesław Gebert!

  W szyfrogramie tym wymienia się Juliana Tuwima JAKO AKTYWNEGO DZIAŁACZA SIATKI KOMUNISTYCZNEJ W USA obok takich agentów szpiegostwa na rzecz sovietów jak np: BOLESŁAW GEBERT( agenturalny ps.,,Ataman,,) OSKAR LANGE (ps.,,Friend,,) czy LEON KRZYCKI…
  (...)
  Krzysztof Kowalczyk
  za: http://pigipedia.blog.com/archives/1954/

  * * *

  Nie chodzi mi o to, żeby na podstawie takiego np. listu dokonać oceny postawy politycznej J.Tuwima. Chodzi o fakt wiele istotniejszy: nie wolno pokładać nadziei, obdarzać zaufaniem, powierzać funkcji politycznych w państwie, obywatelom innych narodowości, a już szczególnie narodowości żydowskiej. I tego winna uczyć Polaków ich historia ostatnich kilku stuleci, a już szczególnie minionego XX w.

  A wiersze J.Tuwim pisał piękne, także te dla dzieci.

  Dariusz Kosiur
 • @Navy Tumbler 17:47:24
  ma szczekać jak mu każą, tak wyszło.. jak to jest w sprzeczności do faktów, to tym gorzej dla faktów.. Dopóki nie będziecie mądrzejsi od tych co wami kręcą, będziecie zakręceni.. Tu akurat poprzeczka jest niska..
 • @ Dariusz Kosiur
  Dobrze to Pan napisał. Nie istnieje też nic takiego jak żydo-katolik, lub katolik-żyd. Żyd to Żyd, a Syjonista w Kościele Katolickim, czyli Neokatechumenata, to .. Syjonista.
 • @thot 13:26:13
  Panie Chrobot. Widzę, że znajomość życia i poziom empatii jest w Pana przypadku odwrotnie proporcjonalna do jego długości.
 • @Navy Tumbler 21:21:19 (i kodiak)
  Przede wszystkim KATOLIK = INTELEKTUALISTA + KULTURA + GALANTERIA
  Dr Kościoła Tomasz z Akwinu jest naszym przewodnikiem.
  II Sobór Watykański wprowadził "modernizmy", których skutkiem jest exodus Katolików z KK.
  Bractwo Kapłańskie Świętego Piusa X podtrzymuje tradycję. (www.piusx.org.pl)

  Na skutek fatalnych dla Kościoła pro-syjonistycznych doktryn wprowadzonych przez II Sobór, wyodrębniła się wśród Katolików malutka sekta, która uznała judaizm za prekursora chrześcijaństwa. Ich to właśnie nazywa sie "żydo-katolikami". Utworzyli oni tzw. Neokatechumenat czyli Drogę Neokatechumenalną.
  Neokatechumenat odwołuje się do tradycji judaistycznej.
  Kluczową rolę w Neokatechumenancie odgrywają tzw. katecheci, a podczas Mszy św. praktykuje się (o zgrozo!) tańce nawiązujące do tradycji judaistycznej. Jest to tzw. "sztuka antychrześcijańska", ktorą Katolicy trzymają w wielkiej pogardzie, o ile z nią nie walczą.
  W Polsce jest już paru księży, którzy opisali Neokatechumenat jako zagrożenie dla Kościoła, i mają rację.
  Polecam również: http://zdzich.neon24.pl/post/103648,stary-i-nowy-testament
 • @Wrzodak Z. 12:51:20
  Z wypowiedzi GB wynika zupełnie co innego, niż Pan napisał.
  Prawdopodobnie nie zapoznał się Pan z większą ilością jego wypowiedzi.
  Ani nie straszy Rosją, tylko wskazuje na jej wpływ na sprawy Polskie.
  Ani nie namawia do zatargów z nią podkreślając, że amerykanie wcześniej czy później się z nią pogodzą, a my zostaniemy na lodzie, albo nawet nas się w jakiś sposób rozbierze pod pretekstem awanturnictwa.
  Braun podkreśla konieczność współpracy i handlu z Białorusią traktując to jako jedną z bardzo ważnych rzeczy, wskazuje na potrzebę handlu i robienia interesów z Rosją, a także z każdym, gdy nam to przyniesie korzyści dla interesu narodowego, to jest interesu Polaków.
  Jest absolutnym przeciwnikiem mieszania się Polski, zwłaszcza zbrojnie, w konflikt na ukrainie.
  Wypowiada się także w kwestii długu, relacji z UE prezentując realistyczny punkt widzenia.
  A wszystko z punktu widzenia polskich interesów, a nie urojonych idei.

  I co najważniejsze.
  On daje wyraz, mówi, namawia do prowadzenia bardzo ostrożnej polityki i konsekwentnego liczenia korzyści oraz strat z punktu widzenia polskiego interesu narodowego.

  Czy Pan uważa, że taki którykolwiek z kandydatów mógłby po wybraniu natychmiast ogłosić suwerenność NBP i złotówki, odebrać ukradzione w pod pozorem prywatyzacji (a dziś już całkiem rozgrabione i często mało warte, prócz ziemi) mienie polskie, pogonić natychmiast obce służby i ich polskich najemników???
  Czy nie uważa Pan, że skończyłoby się u nas to najazdem podobnym do tego na Judosławię i z dużym prawdopodobieństwem oderwaniem Ziem Zachodnich i Północnych?
  Proszę zauważyć jak ostrożną i skuteczną politykę prowadzą Niemcy, kraj w zasadzie okupowany od II WŚ.
  Nie zrzucają tej okupacji gwałtownie, nie buntują się, ale realizują w dużym stopniu swoje interesy, jak połączenie, rozwój gospodarki, kolonizację sąsiednich państw.

  W Polsce dziś trzeba robić to co najpilniejsze, to jest zastopować te 65miliardów, ochronić przed wyprzedażą polską ziemię i polskie lasy zwłaszcza na ten cel, ocalić nas od wplątania w konflikt zbrojny nawet zimny, przywrócić handel i interesy z Rosją, rozluźnić więzy z UE jednocześnie ciągnąć osiągalne korzyści z członkostwa w niej (nie żadne dotacje, bo one wszystkie są szkodliwe, ale dostęp do rynku, np. przeciwdziałać niemieckiej wojnie handlowej w transporcie).

  Braun zdaje sobie z tego sprawę a nie jest przy tym obcym najemnikiem.
  Nie wiem czy jest jeszcze taki drugi kandydat.

  Już kończę.
  Gdyby był prezydentem, wystarczyłoby np. w kwestii transportu, że plułby na Niemców, gdzie by się pojawił, że nękałby ich świńskie zachowanie przy użyciu każdej dostępnej instytucji polskiej i zagranicznej.
 • @Nathanel 00:06:39
  O dziwo - mamy podobne opinie.
  Natomiast pytanie o to co zrobili dla Polski?
  Teraz najważniejsze jest opracowanie strategii dla przyszłości.
  Niestety, ani Braun, ani Kosiur do tego nie dążą, a raczej próbują dostosować rzeczywistość do swych fantasmagorii.
  Polska nie będzie Polską o ile miałaby to być monarchia konstytucyjna.
  Naszą racją bytu jest Rzeczpospolita.

  I to jedynie może być przedmiotem rozważań. Z kolei, aby mogła zaistnieć Rzeczypospolita jako byt suwerenny - konieczne jest odrzucenie wszystkich uzależnień. Tych od Watykanu też. Dalej - nie może się to opierać na fobiach, a w szczególności fobii żydowskiej.

  Tego ujecia brakuje (zamiennie) i u Brauna i Kosiura. Obu należy odrzucić.
 • @Krzysztof J. Wojtas 07:33:46
  Snucie mrzonek, bajanie o pięknych, politycznie altruistycznych, ideach to może i przyjemne zajęcie. Czas jednak zejść na ziemie i zauważyć brutalną rzeczywistość. Rzeczpospolita z Pańskich wydumań, a więc tworzona wespół z Żydami i innymi ludami (nawet z tymi słowiańskimi) zakończyła swój byt właśnie z takiego, a nie innego pojmowania państwa, jakie Pan bezmyślnie próbuje ożywić w swoich imaginacjach.
  Historia dowodzi także niezbicie, że takie konglomeraty narodowościowe istnieć nie mogą, że wcześniej czy później upadają (dobrym przykładem są współczesne USA).
  Nacja żydowska posiada jeszcze tę fatalną specyfikę, że nie poddaje się asymilacji, o czym w XIXw. przekonali się pozytywiści.

  Pozostaje tylko wyjaśnić, czy Rzeczpospolita wedle Pańskiej recepty, to tylko brak wiedzy, czy podstępny filosemityzm.
 • @Rzeczpospolita 11:17:29
  Potwierdzenie tego, o czym mówię znajduje się w moim komentarzu: 29.03.2015 19:16:26

  Dariusz Kosiur
 • @Rzeczpospolita 11:17:29
  Pan zupełnie nie rozumie idei Rzeczypospolitej. Właśnie dlatego odmawiam Panu prawa do posługiwania się teg typu sygnturą.

  Idea współżycia opiera się na współżyciu różnych ras - czynnik etniczny to pozbawiony sensu element, a samo ujęcie na tym tle - jest judaizowaniem, gdyż to judaizm wprowadził pojęcie "narodu wybranego" jako rozróżnienia na tle etnicznym.
  Zatem - odwoływanie się do opcji narodowej jest już judaizowaniem.

  Natomiast Rzeczpospolita - to współżycie na bazie wspólnie ustalonych i przestrzeganych zasad.
  Żydzi, jako nacja, mają takie samo prawo do współżycia jak inne narody. Tyle, że nie mają prawa wprowadzać, czy żądać respektowania swej odrębności cywilizacyjnej; dla każdej próby wprowadzenia takich opcji Rzeczpospolita miała drzwi otwarte - do opuszczenia terenu. Czyli banicja.
  Tę opcję zastosowano względem Arian (Bracia Polscy). Nie zlikwidowano ich fizycznie, a wypędzono. (Podobnie jak co najbardziej rozrzutnych mieszkańców Krakowa, którzy osiedlili się w Szkocji;-)))).

  Cóż. rzeczywiście, konglomeraty narodowe, gdzie wartości miałyby wynikać z cech narodowych, nigdy nie mogą mieć trwałości. Wspólnota, także tworzenie się wspólnot z czasem uznawanych za narodowe, może wynikać jedynie z wspólnie uznawanych wartości podstawowych.

  Przy okazji - ta konstatacji jest największym przejawem geniuszu prof. Konecznego. Tyle, że odnoszę wrażenie, że Pan tego nie rozumie.
 • @Krzysztof J. Wojtas 11:54:24
  Judaizowaniem jest właśnie zwalczanie państwa narodowego, do czego powszechnie nawołują Żydzi poprzez żydo-media i zawłaszczoną oświatę. Oni budują tzw. społeczeństwa otwarte, czyli Rzeczpospolitą pańskiego projektu, czyli UE, w którą wpisują wspólne dla wszystkich wartości - daruję sobie ich wyszczególnienie.

  Widzę, że nie jest Pan osamotniony w swoich imaginacjach, ma Pan doborową kompaniję:
  "Precz z państwem narodowym"
  http://wyborcza.pl/politykaekstra/1,133669,14543260,Precz_z_panstwem_narodowym.html
 • @Rzeczpospolita 12:17:09
  Dalej Pan nie rozumie, a teraz wręcz ucieka od rozumu: hasło "Precz z państwem narodowym" - jest hasłem żydowskim, jest rzeczywiście próbą podstępnego judaizowania.
  Polega na tym, że odrzuca się wszystkie wartości, także te wynikające z odrębności narodowych, a zastępuje je multi - kulti, gdzie wszystko jest mixem.

  W przypadku Polski i Polaków - jest sytuacja specyficzna. Rzeczywiście można odnieść wrażenie, że to w Narodzie Polskim należy doszukiwać się wartości odmiennych dla zdegenerowanego otoczenia europejskiego.
  Jednak tak nie jest; niewątpliwie Naród Polski zachował swe dziedzictwo wartości, ale to nie oznacza, że jest ich źródłem.
  Właśnie tego brak w Pana rozumowaniu.

  Ani religia (np. KRK), ani naród - nie są źródłami wartości; są ich kultywatorami.
  Różnica między Polakami a katolikami jest taka, że Polacy zachowali podstawowe wartości, a katolicy (ci, którzy uznają nadrzędność wskazań Watykanu) od tych wartości odeszli.

  Cywilizacje kreują religie. Nigdy odwrotnie.
  Do tego można dodać, że kształtują także narody. I też - nigdy odwrotnie.

  Dlatego być Polakiem - to wybór, a nie przynależność plemienna.
 • @Krzysztof J. Wojtas 12:45:00
  Acha, czyli mamy przyjąć, że w Rzeczpospolitej Polskiej, wg Pańskiego pomysłu, o byciu Polakiem zdecyduje deklaracja np. Żyda i to, o ile dobrze rozumiem nawet nie sformalizowana, że czuje się Polakiem. I jeżeli będzie się jakoś politycznie wyróżniał społeczeństwo takiej RP powierzy mu np. urząd prezydenta -?

  Wie Pan co, Panie Krzysztofie,
  proszę swoją RP budować na Madagaskarze, ale nie na polskiej ziemi.
 • @AlexSailor 23:25:00
  Bingo!
 • @AlexSailor 23:25:00
  Dopowiem za Pana:
  i trzeba oddać władzę Żydom, gdy "dobrze" mówią. "Dobrze" - to oczywiście rzecz względna, zależna od wiedzy odbiorcy.

  Ani Niemcy (faktycznie, znajdują się pod okupacją Międzynarodowego Żyda), ani Rosja nie są naszymi wrogami. Naszym wrogiem jest Międzynarodowy Żyd, który także jest wrogiem Niemiec i Rosji.
  Jak długo Polak tego nie zrozumie, tak długo Polska będzie żydowską kolonią USA. A może zdarzyć się i tak, że w wyniku nieuniknionego upadku USA Polska, będąca platformą interesów Międzynarodowego Żyda, zostanie podzielona miedzy NRF i Rosję, no może ostanie się coś na kształt Kongresówki.
 • @
  Dziękuję za ten komentarz. Ja stawiam że p.Kosiurem kieruje zazdrość, tak po prostu.
 • @Rzeczpospolita 13:40:42
  Napiszę tak: albo jest Pan kompletnie porąbany, albo jest podstepnym agentemnp. Mossadu realizującym zadania w Polsce.
  Pańskie idee są tożsame z judaizmem i hitlerowskim narodowym socjalizmem - z tą różnicą, że stosownie Hitler przyznawał rolę "narodu wybranego" Niemcom, a Pan próbuje taką samą opcję zastosować względem Polaków.
  To prowadzi zawsze do wojny.
  Dziękuję - nie po drodze mi z takimi ideami.
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:28:35
  Panie Krzysztofie,
  jest Pan nieukiem.
  Nazizm III Rzeszy był szowinizmem (inaczej zdegenerowanym nacjonalizmem), podobnie jak syjonizm, na którym był wzorowany.
  Ja natomiast jestem nacjonalistą, to znaczy, że każdemu narodowi przyznaję identyczne prawa.
  Pan jest również zdegenerowanym nacjonalistą, tyle, że w przeciwnym, kosmopolitycznym kierunku.

  Proszę się politycznie uskuteczniać na Madagaskarze.
 • @Stroganow 00:16:55
  Jeśli porówna się idee judaizmu i hitlerowskiego narodowego socjalizmu - są co do podstaw - identyczne. Jedyna różnica to którą nację określ się jako "wybraną"
  Antysemityzm wynika jedynie z tego, że nie może być 2 "wybranych".

  Polska wersja Narodowo - katolicka o tyle była łagodniejsza, że w Narodzie Polskim są zakorzenione wartości współżycia bezkonfliktowego - to jest właśnie Cywilizacja Polska, a co znalazło swą formę w postaci Rzeczypospolitej. I tylko to broniło przed ekscesami nacjonalistycznymi.
  A i to forma traktowania Piłsudskiego, czy rola Niewiadomskiego - wskazują, kierunek ewolucji tej formacji.
  To nie jest droga przyszłości.

  Każdy naród ma prawo do rozwoju. I to wcale nie oznacza, że można dopuścić do panoszenia się judaizmu w Polsce. Problem, gdy te idee judaistyczne próbują wprowadzić ludzie podający się za Polaków - a tak można określić postawę p. Kosiura.
 • @Krzysztof J. Wojtas 08:59:55
  Panie Wojtas,
  wypisuje Pan brednie, których nie jest Pan w stanie uzasadnić, więc proszę przestać pieprzyć trzy po trzy.

  Powinien Pan wiedzieć, że każda mniejszość narodowa (poza żydowską) znakomicie funkcjonuje w państwie narodowym. Tylko Żyd, ze względu na swoje międzynarodowe interesy, które zawsze stawia ponad wszelki interes państwa swego zamieszkania, jest zawsze wrogiem państwa narodowego, które siłą rzeczy ogranicza Żyda i jego interesy.
  Pan jest właśnie bezczelnym, podstępnym syjonistą, albo politycznym, historycznym nieukiem.

  Na Madagaskar proszę się udać
 • @Rzeczpospolita 12:28:43
  Chyba musimy zakończyć polemikę, bo następnym etapem byłoby użycie słów nieparlamentarnych.
  Przykre, ze sili się Pan na pełnienie ważnych ról społecznych, a mentalnością nie wykracza piaskownicy.

  Pana insynuacje są bezzasadne, a dyskusja bez sensu, gdyż nie rozumie Pan podstawowych zależności społecznych. Kwalifikacja: najwyżej czyściciel butów.
 • @
  I tak kończą się dyskusje osobników nieuczciwych, których nadrzedną psyche do utrzymania w tejemnicy jest: "Jestem ateistą!".
  I teraz: Jak być asteistą nie uznając faktu, że ateizm to żydowski interes?
  (Każdy socjalista ma ten problem.)
 • @Zdzich 22:48:27
  "Jak być asteistą nie uznając faktu, że ateizm to żydowski interes? "

  To nie prawda.
  Ale dobrze, zakładam, że to prawda.
  Niezbita prawdą jest, że i katolicyzm jest żydowskim interesem - i to jakim - proszę o tym nie zapominać.
 • @Rzeczpospolita 15:43:55
  Czy masoneria się zmieniła?
  Prosta odpowiedź brzmi "nie!" - napisal Ks. Kevin Vaillancourt.
  "Mogła zmienić taktykę wobec Kościoła i papiestwa, od kiedy osiągnęła swój cel na Vaticanum II, ale absolutnie nie zmieniła doktryn ani zamierzeń. Masoni w pełnym stroju rytualnym biorący udział w ceremoniach odbywających się w katolickich kościołach świadczą niezbicie jak daleko zaszedł i wpłynął na godnych pożałowania katolików duch "Nowej Ewangelizacji". To kolejny dowód na to, że kościół, który się wylągł po Vaticanum II nie jest Kościołem rzymskokatolickim i musimy ciężko pracować by wszyscy się o tym dowiedzieli" – co stanowi cel działań Akcji Katolickiej i Bractwa Kapłańskiego Świętego Piusa X (http://www.piusx.org.pl).
  Niemniej jednak, trzeba wyodrębnić agentów masonerii działających w Kościele Katolickim od Kościoła.
 • Autor
  "która ma matkę ortodoksyjną żydówkę"

  Wszytko ładnie i pięknie, tylko, że żydem może zostać każdy, kto przyjmnie żydowski "chrzest", oczywiście przy zachowaniu reguł, o których Pan tutaj pisze. Ostatecznie nie ma dziś, mówiąc o Żydach, narodu żydowskiego, lecz związek religijno-polityczny, który promuje między innymi kosmopolityzm, czy też po dzisiejszemu zwany globalizmem.
 • Autor
  "że Grzegorz Braun identyfikuje się z kulturą żydowską a nie polską? czy ma Pan dowody, że Grzegorz Braun nie jest chrześcijaninem lecz jest wyznawcą judaizmu?"

  Słusznie, bo żydem można przestać być w przeciwieństwie do bycia Polakiem. Polak, to zaczy urodzony z narodu Polskiego, a nie polskości jak to ma miejsce w judaiźmie. Żyd w dzisiejszym znaczeniu, to członek związku religijno-politycznego, urodzony z matki żydówki, małą literą pisane. Zasadnicza różnica. Nie prawdaż?
 • @Autor
  "antysemityzm lub filosemityzm."

  Przy czym, coś takiego nie istnieje. A jeśli antysemityzm ma miesce, to jedynymi antysemitami są dziś żydzi, małą literą pisane.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY