Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 563 komentarze

KONTRREWOLUCJA

thot - Krzysztof Chrobot - Polak, antysocjalista. - „thớt” w języku wietnamskim oznacza „płyty tnące”lub „deska do krojenia” http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/937039,detektyw-inwektyw-deska-do-krojenia.html

oto pomysł tynfa wart!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

MrKuba65 04.01.2018 07:44:55 napisał na NE: „łatwo obliczyć, że gdyby co dziennie spłacać 1 milion USD, z kwoty 65 miliardów USD, i to bez odsetek, to spłata długu zajmie 178 lat!”

Muszą sobie Państwo uświadomić w jaki sposób publicyści straszą nas OGROMNYM (wyssanych z grubego palca) ROSZCZENIEM Żydów do Polski. Jeżeli przyjmiemy, że statystyczna długość jednego pokolenia na 25 lat – to dług w wysokości 1 miliona dzienni spłacać będzie 7 kolejnych pokoleń Polaków. Twoje dzieci, wnuki i prawnuki …prawnuki!
Brzmi to bardzo groźnie, ale zawsze słowa bandyty tak brzmią.
Gdy bandyta w ciemnej bramie mówi grzecznie: „kup pan cegłę”, nie chce aby cenę cegły spłacano mu w ratach - przez 178 lat. Bandyta nie chce nas zabić, tylko straszy, aby otrzymać od nas kwotę, która wystarczającą jemu na zakup flaszki lub dwóch flaszek.
Jak bandyta powie za dużą kwotę, np. dawaj miliard, lub 100 miliardów, lub 250 miliardów złotych - to jest świadom, że nic nie dostanie i szuka po prostu pretekstu aby nas zabić.  Z bandytą się nie rokuje, ile mam, ile mogę, kiedy mogę zapłacić.. bo teraz nie mam tyle – nie jest ważne ile on chce, gdy chce za dużo - znaczy, że to wariat. W takim przypadku do bandyty się strzela (o ile posiadamy broń i celne oko), albo w te pędy ucieka!
Myślę, że wszyscy Państwo znają bajkę: jak chłop zakładał spółkę z diabłem. W tym roku, w którym diabeł zbierał plony z tego co urośnie nad ziemią – chłop sadził ziemniaki; a w latach gdy diabeł miał zbierać plony, które urodzą się pod ziemią –  chłop siał zboże.
Jeżeli założymy, że Żydzi żądając od Polski takiej kwoty nie są to bandytami, to równie dobrze możemy założyć, że zgodzą się na propozycję, aby ten haracz Polska mogła spłacać na raty przez 178 lat.
Wiemy, że w Polsce działalność gospodarczą prowadzi prawie 2.0 miliony firm.
Haracz dzienny 1 milion USD (czyli około 3,5 miliona zł dziennie), spłacany przez 2 miliony firm (np. w uchwalonym na ten cel specjalnym Żydowskim podatku – aby pra, pra wnuki o tym fakcie pamiętały) daje na jedną firmę obciążenie 1,75 zł dziennie – czyli Żydowski podatek wyniósłby  na jedną polską firmę co miesiąc 52,50 zł - podatek w takiej wysokości żadnej firmy nie zabije! Biorąc pod uwagę inflację, to za 178 lat firmy spłacać będą realnie co miesiąc 1 grosz!

KOMENTARZE

 • czyli co?
  ...mamy spłacić żydów poraz kolejny, bo to tylko 52.5 złotego miesięcznie od polskiej firmy? Czy dobrze zrozumiałem?
 • @trybeus 14:02:58
  Powiedz, co uczynisz na propozycję : KUP PAN CEGŁĘ? Wiem, wiem, będziesz się bardzo dziwił, dlaczego masz ją drugi raz kupować!
 • Otóż nie możemy tego założyć, bo tak nie jest
  "Jeżeli założymy, że Żydzi żądając od Polski takiej kwoty nie są to bandytami, to równie dobrze możemy założyć..."

  Nie możemy tego założyć, bo tak nie jest. Roszczenia żydowskie są jak najbardziej bandyckie, bezprawne, niezgodne z prawami spadkowymi, polskimi i międzynarodowymi, a poza tym niezgodne z umową, jaką zawarła i na podstawie której Polska spłaciła wszelkie zobowiązania USA, jeszcze za czasów Gomułki. Poza tym, te zniszczone w czasie wojny majętności zostały odbudowane przez Polaków, za polskie pieniądze, a więc nie dość, że nie są to te same budowle, które kiedyś być może do żydów należały, a być może nie, na dodatek Polacy nie są odpowiedzialni za ich zniszczenie. Nie istnieje więc podstawa, na której można by załoźyć, że żyt roszczący te pretensje nie jest bandytą, wręcz przeciwnie.

  Jest to najbardziej pro-żydowska i antypolska notka, jaką kiedykolwiek na NEonie czytałam. Moje gratulacje.
 • Że co???Jaki milion rocznie???
  Autor chyba się z kimś na głowy pomieniał.

  Jak już to miliard rocznie ale dla nas za wszystkie chazarskie zbrodnie i przekręty. I to do końca świata.
 • @Lotna 15:00:09
  Witaj
  Nie dyskutuję czy ONE są bandytami czy ONE nie są.
  Wiemy jak jest, więc dyskusja jest zbędna!
  Zaproponowałem, aby haracz rozłożyć na 178 lat - nic więcej - chciałbym widzieć ich miny:)
  Pozdrawiam
 • @Jarek Ruszkiewicz SL 15:18:30
  Panie Jarku, proszę aby Pan czytał nie po przekątnej tylko a uwagą, bo inaczej zamienia się Pan z kimś na głowę. Jaki milion rocznie - gdzie, Pan TO czytał?
  Widzę, że żart nie był tynfa wart - smutasy jesteście i tyle
  Pozdrawiam
 • @thot
  A co z wersją: strzelać do bandyty?

  Jestem za, niezależnie od tego ile żąda. Każde bandyckie żądanie jest wystarczające do zastosowania obrony koniecznej w pełnym wymiarze.

  I żadnych rozważań, czy stać cię na zapłacenie. Najpierw strzelaj, a jak tylko zranisz - znaczy, że pan Bóg kule nosi.
 • @Krzysztof J. Wojtas 16:53:47
  ...no właśnie, pan Dudłaj chyba zrobił na złość swoim "pejsatym braciom" rozszerzając granice obrony koniecznej :))...myślę, ze lichwiarzy też to dotyczy...albo nawet zwłaszcza :))
 • @thot 16:09:13
  ...takie żarty to sobie wsadź w rzyć panie thod...może mógłbym to uznać za żart, gdybyś do tych dwóch milionów firm zaliczył też wszystkie biurwy zusowskie, fiskalne, mundurowe...dalej...wszystkie obce korporacje, zagraniczne sieci sklepów, żydowskie fundacje, etc etc...wtedy by może faktycznie wyszło, ze Polacy dalej nie są nic nikomu winni...:)))przelicz to jeszcze raz...może wyjdzie, że polskie firmy dostaną zwrot kosztów za tzw "transformację ustrojową" na tą okoliczność...:)))aha :))!!!
 • @Lotna 15:00:09
  ...może autor liczy na jakąś malutką prowizję w związku z powyższym :))..

  ja bym sparafrazował :)

  ...jak chłop zakładał spółkę z żydem. W tym roku, w którym żyd zbierał plony z tego co urośnie pod ziemią – chłop sadził ziemniaki; a w latach gdy żyd miał zbierać plony, które urodzą się nad ziemią – chłop siał zboże...

  żyd zawsze dobrze poinformowany...wszak zanim zabiera się za zbieranie plonów zakłada wpierw firmy retingowe :))pozdr
 • @trybeus 18:26:37
  Pan Panie trybeus masz jakiś problem!
  Najpierw czytasz Pan po przekątnej nie rozumiejąc treści teraz tryskasz Pan jadem jak fontanna.
  Mimo wszystko pozdrawiam
  Radzę odpocząć - to może problem Panu zniknie.
 • @thot 16:09:13
  Fuj... Makabryczne żarty.
 • @thot 19:23:33
  sam żeś jest przekątny:))...

  cytuję : "...czyli Żydowski podatek wyniósłby na jedną polską firmę co miesiąc 52,50 zł - podatek w takiej wysokości żadnej firmy nie zabije! "

  ja tylko delikatnie sugeruję, żebyś Waść od polskich firm się w delikatny sposób odpier...lił :))...nic wielkiego :))
 • @trybeus 21:53:12
  Powiem Ci tak. Prowadziłem biznes 30 lat - zawsze własne biznesy - a ty ile lat? Zanim powiesz odpie...l się od biznesu, to przemyśl do kogo mówisz.
  Ciekawi mnie co Ciebie tak wk...wiło? Może to, że diabłu proponuję św. wodę, czyli tłumacząc na język polski: "starszym i mądrzejszym" aby otrzymali przez 178 lat bez odsetek raty od polskiego biznesu wynoszące miesięcznie grosik?
  Pozdrawiam
 • @thot 16:06:24
  Ach! To miał być dowcip?!

  Obśmiałam się jak norka!

  Żartuję oczywiście.

  Dobry dowcip polega na tym,że wszyscy mogą się z niego pośmiać, a nie tylko ten, który ten dowcip opowiada.

  Pomysł, żeby pasożydom dawać haracz, czyli pieniądze które im się nie należą, nigdy dobry nie będzie, choćby miałby być płacony nawet i 300 lat - bo to by stanowiło precedens, który by się tragicznie skończył, jeśli każda firma miałaby płacić jakieś następne opodatkowanie, obojętnie w jak małej kwocie, każdej grupie, która sobie coś ubzdurała. Bo na pewno chętnych do pobierania haraczu znajdzie się zatrzęsienie, tym bardziej, że jak żydom wiadomo, wielu pokrzywdzonych przez holokaust się jeszcze nie narodziło; można więc śmiało przypuścić, ze to samo dotyczy pokrzywdzonych przez wszelkie inne, niezliczone skutki wojny.

  Następnym razem, kiedy Autor będzie usiłował napisać coś dowcipnego, proszę użyć zakładkę zatytułowaną "humor", a nie "polityka - Polska". Zapewniam, że wtedy wszystkie "smutasy" uśmieją się do łez. :)

  Pozdrawiam z wzajemnością
 • Hej ho!
  Hej ha, hej ho!
  na spłaty by się szło
  ...
  ...

  i tak na okrągło.

  Skoro raz zapłaciliśmy i mamy zapłacić ponownie to pomysł 178letniej niepodległości gwarantowanej mi się podoba. Taki interwał do kolejnych roszczeń warstwy która zawsze wypływa jest zdecydowanie lepszy niż od Gomułki do 3RP.

  W górę serca i pozdrowienia.
 • @Lotna 07:20:47
  JA to nazywam ckm. Tak dawnymi czasy nazywano w wojsku osobę która ciężko kapowała o co chodzi. Tu rodzi się problem autora który chciał lotnie rozważyć problem żydowskich roszczeń a zarobił kopniaka od ziomali.
  Jak nic wraca temat polskiego piekiełka, proroka we własnym kraju itp.
  Proszę sobie wyobrazić że przed żydowską międzynarodówką ugięły się takie kraje jak Szwajcaria i Niemcy. Szwajcaria to bank zachodniego świata a Niemcy to pierwszy producent urządzeń produkcyjnych na świecie. Oni dobrze wiedzieli że lepiej zapłacić chociażby łodziami podwodnymi do przenoszenia broni jądrowej.

  Polska jest w kleszczach i chcąc utrzymać niepodległość musi się oprzeć na jakiejś realnej sile. Jako że naszymi perspektywicznymi antagonistami są Niemcy i Rosja pozostaje nam czemprędzej ułożyć nasze stosunki z międzynarodówką. To nie jest kwestia wyboru. Rura na dnie Bałtyku skraca nam jedynie czas na rozwiązanie problemów polsko-żydowskich. Jak się potkniemy to "rozdziobią nas kruki i wrony".
 • @norwid 15:18:02
  A więc jednak nie był to dowcip i "polskie piekiełko" dobrze zakapowało.

  Widzę, że wieszcz z grobu powstał...jako mara przebrzydła. A kysz!

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY