Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 561 komentarzy

KONTRREWOLUCJA

thot - Krzysztof Chrobot - Polak, antysocjalista. - „thớt” w języku wietnamskim oznacza „płyty tnące”lub „deska do krojenia” http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/937039,detektyw-inwektyw-deska-do-krojenia.html

Światowy Kongres Żydów już liczy POLSKĄkasę.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Robocza hipoteza brzmi: SKOK na polską kasę przez Światowy Kongres Żydów jest na finiszu!

 Światowy Kongres Żydów liczy na to że Rząd Polski w 2012 roku zapłaci wreszcie haracz

 

Po to wcześniej jeździli bracia Kaczyńscy jeden do Izraela, a drugi do Nowego Jorku, aby uzgodnić sposób zapłaty haraczu z tytułu restytucji mienia żydowskiego.

 

Po to Pani Clinton przyleciała do Polski do Pana Komorowskiego (w dniu ciszy wyborczej na stanowisko Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej)

 

Na nic zdają się protesty Stanisława Michalkiewicza oraz Żydów polskich.

 

„My, Polacy żydowskiego pochodzenia (i nie tylko) od wielu lat protestujemy przeciwko wypłacaniu odszkodowań za zagładę Żydów Polskich, dokonanej przez hitlerowców na ziemi polskiej. … Zwrot pieniędzy za utracone majątki lub pozostawione obligacje jest bezczelną komercjalizacją tragedii Holocaustu. …. Oni nie mają moralnego prawa do reprezentacji Żydów. Wyciąganie ich splamionych łap po pieniądze jest absolutnie bezzasadne. Należy im przypomnieć, ich działalność podczas okupacji hitlerowskiej i ich bierność w niesieniu pomocy mordowanym Polskim i Europejskim Żydom, które pozwoliło na skazanie na Zagładę (Holocaust) około 6 milionów ….. Jakiekolwiek rozmowy i ustępstwa - to czysta kolaboracja ze złem. Dla tych degeneratów moralnych cel jest jeden: wzbogacenie się w ramach wymyślonego przez nich Przedsiębiorstwa Holocaust.

Bolesław Sznicer”

http://www.aferyprawa.eu/index2.php?p=teksty/show&dzial=artykuly&id=1578

 

Całe działanie elit SALONU to tylko zasłona dymna umożliwiające osiągnięcie tego celu – zapłacenia HARACZU. Rząd i Prezydent Polski robią to co im nakazano!

 

Premier Tusk powiedział, że rząd polski  i NBP pożyczy miliardy dla Międzynarodowego Funduszu Walutowego na ratowanie strefy euro. Twierdzi, ze nie wynika to z „naiwnego internacjonalizmu”, to jest działanie bezpośrednio w interesie Polski. Jest to kłamstwo, bo wyraźnie widać, że nie jest to w interesie Polski, aby mieć bankrutującą walutę zamiast złotego, i aby pozbyć się 70 miliardów euro rezerw NPP!

 

Zwróćmy uwagę, że premier Tusk odgraża się, że projekt wprowadzenia euro w Polsce ma być gotowy w III kwartale tego roku.

 

Załóżmy roboczą hipotezę, że za tę pomoc dla zdychającej waluty euro, za publiczne wyjście przed szereg i nawoływanie Sikorskiego do pilnego stworzenia państwa federacyjnego – Unia przyjmie nas w 2012 roku w „nagrodę” do strefy euro, nie żądając przekazania wszystkich rezerw NBP. REZERWY już Polsce będą niepotrzebne, mozna więc je oddać ŚKŻ

 

Dane NBP (data publikacji 05-08-2011): Polska ma wysoki poziom rezerw. Szczególnie szybko przyrastały one w poprzednich dwóch latach. W lipcu 2011 r. były wyższe o 4,6% niż przed rokiem. Poziom aktywów rezerwowych Polski wynosił po przeliczeniu na euro 74 mld 724 mil. http://www.nbp.pl/home.aspx?f=/aktualnosci/wiadomosci_2011/rezerwy_sierpien_2011.html

 

Światowy  Kongres Żydów liczy już naszą kasę.

KOMENTARZE

 • @ thot
  Już dzisiaj były ambasador Izraela w Polsce w TVP Info coś ględził o zabijaniu ludzi. On przyjechał do Polski aby sprawdzić jak zachowają się
  Polacy gdyby taka afera wyszła na światło dzienne. On zawsze mówi
  o II Wojnie Światowej i jak żydzi zostali skrzywdzeni , tylko nie mówi
  co oni zrobli z narodem palestyńskim i co jeszcze zrobią
  On ma takie dwa poziomy moralności. Pozdrawiam.
 • cóż nam pozostaje wobec
  antypolskich działań tzw. polskich polityków.
  czym można złamać przemysł H ?
  a może podliczyć tych biednych ludzi wyzutych z europejskich społeczności i przyjętych na polskie ziemie i dać im rachunek za gościnę ?
 • @romeq
  Można dużo.. np. wypłacić wszystkie nasze majętności z wszelkich narzędzi finansowych. Fundusze, Banki ... Tylko komu się chce..? No nie?
 • fakt który przeopczyłeś
  Podczas wizyty już przez ciebie wspomnianej w USA, L Kaczyński uzgodnił z żydowską wielką lożą masońską reaktywację tej organizacji w Polsce. Jednym z głównych celów tej organizacji jest domaganie się od Polski odszkodowania za utracone mienie.
 • @Sarmata
  Ten film każdy powinien zobaczyć, dzięki

  http://www.mariusz.waszak.pl

  Pozdrawiam
 • @Bania
  Mylisz się, nie przeoczyłem, lecz nie napisałem o tym. Kilometrowych "tekstów tasiemców" nikt czytać nie chce

  Pozdrawiam
 • @kanton/ im czarniejsza noc, tym blizszy swit
  i ani slowa o tym kto wykreowal kryzys lat 30tych i wyniosl swojego czlowieka do wladzy, ktory poprowadzil swiat na IIws? i ani slowa o tym kto nastepnie czerpal korzysci z finansowania obu stron dzialan, w ktorych smierc ponioslo 80mln ludzi, w tym 6mln "wybranych" i kto przewodzil tym obu stronom "konfliktu" oraz kto po tym wszystkim dopiero rozpostarl skrzydla i do dzis doi swiat a konto tamtych wydarzen, w ktorych kto to, raz jeszcze, maczal zakrwawione lapy?...
  wydawac sie moze, ze temu syfowi nie ma konca, ...ale to byloby mylne. wszystko ma swoj poczatek i tez koniec, ktory zaczyna sie tam, gdzie noc jest najczarniejsza. - a czy moze jeszcze byc czarniej?
 • @thot
  zwracam honor i dzięki za poruszenie tego tematu. Są jeszcze inne tematy związanie z Kaczyńskimi (jeszcze nie potwierdzone) o których na razie wolę nie wspominać bo gdyby okazały się prawdziwe to by trzeba było Lecha wykopywać dosłownie z krypty na Wawelu
 • Cały czas nas ciężko doją od ery Gierka po obecnych zdrajców
  Kto wie gdzie wędrują pieniądze (realny majątek, zdolności produkcyjne) wyszabrowane Polsce, Polakom przez korporacje, zagraniczne firmy, banki, inwestorów-spekulantów. Jakoś tak niektóre te byty są wprost żydowskie, inne pośrednio itd Zatem te legendarne 65 mld $ to oni chyba na waciki mogą mieć w finale. Szabrują nas na biliony. Same odsetki rocznie to ze 40 mld zł.

  To się nie może skończyć tak jak chcą żydzi i ci co ich wspierają, "nasi" zdrajcy, w tym barany co na nich głosują. Pod zaborami też sądzili że już pozamiatane i wystarczy dobrze żyć z zaborcami. Sytuacja zmienia się, gdyby nie Piłsudski w 1926... to Szechtery byłyby na Madagaskarze, w każdym razie poza Polską.
 • @thot ...Bzury totalne
  Od kilkunastu lat środowiska, które same siebie zwą prawicowymi trąbią o tej kasie co to niby Polska ma wypłacić żydom.
  Oczywiście nigdy nie było takiej możliwości. Tyle lat upływa i .. nic. Żadna kasa do żydów nie poszła.

  A Kczyński znacznie częściej jeździł na Litwę.. 16 razy a do Izraela tylko raz. Na Litwę coś bezowocnie bo nasze stosunki z tym krajem coraz gorsze.
 • @thot:"Moją Ojczyzną jest Polska "
  Dobrze, że pan zaznacza bo trudno uwierzyć.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY