Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 561 komentarzy

KONTRREWOLUCJA

thot - Krzysztof Chrobot - Polak, antysocjalista. - „thớt” w języku wietnamskim oznacza „płyty tnące”lub „deska do krojenia” http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/937039,detektyw-inwektyw-deska-do-krojenia.html

Drodzy socjalistyczni Patrioci!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Naprawa Rzeczypospolitej to nie jest pospolite ruszenie w celu obrony naszych polskich granic, lub do walki z powodzią, gdzie liczy się każda para rąk, i nie ważne jaką religię lub ideę wyznaje walczący z kataklizmem.

 Do naprawy Rzeczypospolitej nie można brać wszystkich chętnych - szczególnie za naprawę niech nie biorą się socjaliści, wystarczająco już napsuli!

Szanowni Członkowie i Sympatycy powstających nowych Ruchów WSZELKICH

Nie odbieram socjalistom polskim prawa do patriotyzmu. Zapewne wielu z Was to WIELCY Patrioci.

Mam do Was socjalistyczni Patrioci WIELKĄ prośbę! Wstępując do partii prawicowych lub tworzących się nowych Ruchów - miejcie cywilną odwagę przyznać się, że walczycie o Polskę socjalistyczną, sprawiedliwą, niwelującą w dół wszelkie różnice społeczne i zakładajcie swoje socjalistyczne Patriotyczne organizacje.

My  POLSKA PRAWICA wiemy, że z Wami, w naprawie Rzeczypospolitej, nie jest nam po drodze.

Kataklizmem w Polsce jest socjalizm, nie ważne czy z czerwoną, czy różową, czy niebieską twarzą, czy ukryty pod maską chrześcijaństwa.

Był czas „księży patriotów” (podobno 10% Kapłanów Kościoła Katolickiego), którzy postanowili w PRL budować socjalizm. Opisałem to moim poście:

http://thot.nowyekran.net/post/47451,socjalista-chrzescijanin-gorszy-jest-od-socjalisty-bezboznika

Socjaliści polscy, poukrywani się w „komandosach”, KOR-ze, UW, UD, AWS-ie, LPR, Samoobronie czy PiS –  wprowadzili Polskę w Socjalistyczny Związek Unii Europejskiej.

Socjaliści polscy chcą aby państwo dbało o: polską rodzinę, o biednych, o chorych….

Prawica Polska chce powrotu do normalności, do modelu rodziny, gdzie dzieci mają obowiązek dbać o ostatnie lata seniorów, a nie umywać ręce zaraz po skończeniu szkół.  Socjalistyczna moralność zniszczyła tradycyjną wielopokoleniową rodzinę – dziadkowie nie chcą opiekować się na co dzień wnukami, bo wreszcie są wolni, nie muszą już pracować i mogą oddać się smacznemu lenistwu.

Prawica chce Państwa Polskiego opartego o moralność chrześcijańską, tak aby każdy człowiek kierował się w swoim życiu miłością bliźniego, i był uwrażliwiony na biedę i nieszczęścia innych, stosując miłosierdzie oraz jałmużnę – a nie państwa socjalistycznego, gdzie człowiek umywa ręce jak Piłat  zagłuszając swoje sumienie, ponieważ po to ma państwo, aby walczyło za niego z biedą i ubóstwem.

Mam do Was socjalistyczni Patrioci WIELKĄ prośbę! Socjalizm w całym świecie doprowadził kraje do ruiny – niech WAM spadną okowy z oczu – zobaczcie to wreszcie, posypcie głowy popiołem, i przez kolejne dwa pokolenia nie pchajcie się do koryta.

Nadszedł czas na NORMALNOŚĆ.

(Obraz wykonała  Eva Pruskova "za-socialismus" 1964 r.)

KOMENTARZE

 • @autor
  "Prawica Polska chce powrotu do normalności, do modelu rodziny, gdzie dzieci mają obowiązek dbać o ostatnie lata seniorów"

  Dziś przecież jest obowiązek alimentacyjny.

  A b. poważnie, to nie ma powrotu do przeszłości. Wiesz czemu funkcjonowała rodzina wielopokoleniowa? Pokolenia mieszkały razem - w domach.
 • @Robert Grunholz - dlaczego czały czas nami rządzą ...
  "Patriotami nie będą nigdy środowiska, które unikać będą wyraźnego zaznaczenia, że najważniejsza jest wolność. "

  Wielu ci TU powie, że "najważniejszy jest Bóg, którego reprezentantem jest KRK" i właśnie twoje nastawienie to lewactwo.
 • @Thot - apel skierowany w próźnię.
  Coś mi się wydaje, że brak jest adresatów do tego posłania. być może ktoś jeszcze uważa się za socjalistę, ale wątpię. Są ludzie porządni i łajdacy
 • @nikander
  Dobrze, że zacząłeś od słów WYDAJE MI SIĘ....


  Jeżeli KOŃ przestanie się uwaać za konia, to czy przestanie być KONIEM?

  Socjalistą jest każdy, kto chce aby państwo pełniło liczne funkcje socjalne...

  Ta choroba poszła w takim kierunku, zapomniano o Marksie, Bachurinie, Trockim....o Leninie już nie wspomnę

  Nie brakuje adresatów??? Socjalistów jest jak komarów...mozna powiedzieć że większość Polaków mysli socjalistycznie...tylko nie chce się do tego głosno przyznać.
  Rok temu zakładałem stowarzyszenie PATRIOTYCZNE....wraz z osobami, jak się potem okazało.. które wcześniej zakładały i działały w socjalistycznej partii prof. Bugaja oraz pół roku wcześniej kandydowali z list SLD

  Pozdrawiam
 • @Robert Grunholz
  Wyobraź sobie jednak, że musisz się z nimi dogadać. To chyba lepsze niż dogadywać się z antifą, nie?

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY