Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 561 komentarzy

KONTRREWOLUCJA

thot - Krzysztof Chrobot - Polak, antysocjalista. - „thớt” w języku wietnamskim oznacza „płyty tnące”lub „deska do krojenia” http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/937039,detektyw-inwektyw-deska-do-krojenia.html

Służby a masoneria

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Stawiam hipotezę roboczą: w Polsce punkt ciężkości władzy spoczywa poza konstytucyjnymi organami państwa - prawdziwą władzę sprawują tu tajne służby, które są zbrojnym ramieniem nie partii rządzącej, lecz masonerii

W  lipcu 1946 roku powołano Ministerstwo Bezpieczeństwa Publicznego. MBP  podzielono na osiem departamentów, gdzie:

III - walką z podziemiem,

V –przeciwdziałaniem infiltracji i zwalczaniem wpływów kościoła,

2 marca 1950 roku powstało Biuro Specjalne, przemianowane w listopadzie 1951 roku na Departament X. Jego zadaniem było śledzenie i prowadzenie dochodzeń w sprawach wyższych funkcjonariuszy partyjnych i ich przyjaciół.

W sumie MBP podlegało w 1953 roku 265 tysięcy funkcjonariuszy różnych służb. Ofiarami inwigilacji i działań operacyjnych MBP padło 5 200 000 obywateli polskich, którym założono akta osobowe - czyli prawie 1/5 społeczeństwa.

Urząd Bezpieczeństwa Publicznego pozostał w kształcie niezmienionym aż do 1956, kiedy to większość jego funkcjonariuszy przeszła do pracy w utworzonej w MSW Służbie Bezpieczeństwa. Po tak zwanej pozytywnej weryfikacji w 1989 roku znaczna część ubeków pozostała w pracy dla Rzeczpospolitej okrągłostołowej.

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ministerstwo_Bezpiecze%C5%84stwa_Publicznego

 

Od 66 po zakończeniu wojny w Polsce w tajnych służbach nie istnieją żadne departamenty odpowiedzialne za przenikanie do struktur masońskich aby śledzić ich działania oraz niwelować ich skuteczność. Masoneria jest w Polsce świętą krową, wszystkich szpiegowano, nawet wysokich funkcjonariuszy PZPR i kadry SB – ale nie masonerię! Można założyć roboczą hipotezę, że w Polsce punkt ciężkości władzy spoczywa poza konstytucyjnymi organami państwa, że prawdziwą władzę sprawują tu tajne służby, które są zbrojnym ramieniem nie partii rządzącej, lecz masonerii.

MASONERIA

Wolnomularstwo czasów nowożytnych nazywane jest popularnie masonerią, jest formacją organizacyjną o charakterze tajnym, ale o zasięgu międzynarodowym. Tworzy specyficzny nurt ideowy, którego zadaniem jest jak najszersze oddziaływanie na wpływowe kręgi międzynarodowej społeczności.

Wielka Loża i Wielki Wschód różnią się głównie taktyką i sposobem dochodzenia do władzy. Wielki Wschód zdobywa ją od dołu, głównie przez organizowanie mas sposobem rewolucyjnym. Wielka Loża natomiast od góry, przez wpływowych ludzi drogą legalną, sposobem ewolucyjnym.

Międzynarodowy zjazd wielkich lóż Wielkiego Wschodu, który odbył się 1922 roku w Genewie, określił program walki z Kościołem. Można go streścić w następujący sposób:


1. popieranie ruchów sekciarskich;
2. popieranie organizacji wolnomyślicielskich;
3. popieranie organizacji teozoficznych;
4. zwalczanie szkoły religijnej;
5. dążenie do rozdziału Kościoła od państwa;
6. żądanie wprowadzenia rozwodów i ślubów cywilnych.
 

Program ten miał być realizowany różnymi metodami i wcielany w życie. Głównym jego założeniem było eliminowanie zasad chrześcijańskich z życia społecznego, publicznego, politycznego i rodzinnego poprzez:

 1. usunięcie religii ze wszystkich działów życia państwowego oraz instytucji;
 2. sekularyzację małżeństw;
 3. szeroką propagandę wolności religijnej dla wszystkich sekt i grup wyznaniowych, ale z „wyjątkowym" traktowaniem religii katolickiej, oskarżanej nieustannie o brak tolerancji;
 4. nieograniczoną wolność prasy i wszelkiego rodzaju mass mediów w głoszeniu antyreligijnych doktryn, sprzecznych z zasadami chrześcijańskiej moralności;
 5. popieranie skrajnego feminizmu;
 6. eksponowanie „nowej obyczajowości" wyrażającej się poprzez: aborcję, gloryfikację liberalnego traktowania norm etycznych wynikających z tradycji narodowej i rodzinnej, równouprawnienie dla różnego rodzaju dewiacji moralnych.


Na forum publicznym masoni kategorycznie zaprzeczali, że mają taki program; wprost przeciwnie, deklarowali chęć współpracy z chrześcijaństwem dla wzniosłych ideałów humanitarnych, dla dobra ludzkości itd. Współpraca z nimi polegała na tym, że partner zostawał podporządkowany ich poglądom. Innej alternatywy zwolennicy „sztuki królewskiej" nie brali w rachubę.
Wolnomyślicielstwo i masoneria jako historyczny kontekst apostolstwa św. Maksymiliana Kolbego

http://www.harmeze.franciszkanie.pl/index1.php?zm=143

 

KOMENTARZE

 • Najpierw służby, potem masoni i inni
  // ....w Polsce punkt ciężkości władzy spoczywa poza konstytucyjnymi organami państwa - prawdziwą władzę sprawują tu tajne służby, które są zbrojnym ramieniem nie partii rządzącej, lecz masonerii. //

  Dawno temu zauważyłem, że UB zupełnie nie czepiał się masonów, pomimo
  tajnego charakteru ich organizacji. Jednak z pewnością działa tu ścisła
  hierarchia ważności, w której najważniejsze jest kto kogo może zabić. Czyli
  tajne służby zawsze będą ponad cywilami.

  Na pytanie " jak długo żył Stalin?", jest tylko jedna odpowiedź "tak długo jak tajne służby mu na to pozwalały".
 • W zdrowym społeczeństwie
  służby trzymane są na krótkiej smyczy i robi im się co jakiś czas rewię kapralską w stylu "padnij /powstań" i "czołganie przez pełzanie" żeby się nie rozbrykały i znały swoje miejsce w szeregu.

  W PRL-Bis , niestety, rządzą staro/nowe służby, które NIGDY nie były kontrolowane przez władze państwowe, więc dlatego zdarzają się niewyjaśnione zabójstwa, afery, nadużycia i przewerbowania na rzecz wszystkich wywiadów świata i galaktyki.

  To się w Polsce nigdy nie zmieni metodami demokratycznymi , ponieważ demokracja w Polsce nie istnieje i istnieć nie będzie dopóki społeczeństwo będzie chore a jest chore bardzo poważnie .
 • @thot
  Linki poniżej świadczą o tym, że inni też uważają że "jest coś na rzeczy"
  http://www.toyah1.blogspot.com/2012/02/powrot-czowieka-z-fartuszkiem.html
  http://pulldragontail.blogspot.com/2012/03/obstawiam-masonerie.html
  pozdrawiam.
 • Brakuje tylko najistotniejszej konkluzji
  Wszyscy w miarę świadomi starają się rzecz nagłaśniać. Niestety nie wiele więcej to daje co słuchanie ogniskowych opowieści o duchach i wampirach. Jest opowieść , jest groza jest też czas na powrót do "normalnego" życia.

  Nie wiele wynika z tych opowieści bo pogoń za duchami, nie ma sensu podobnie jest z masonerią.

  Co prawda można dekretem zakazać działalności masońskiej i ją zdelegalizować ale wówczas należałoby skupić się na ściganiu masonów z "urzędu".


  Sprawa kolejna to wszechwładza służb.

  Podobnie jak z masonerią wszyscy o tym wiedzą lecz NIKT nie wskazuje rozwiązania problemu. Bez uporania się z tą sprawą nie ma o czym mówić. Trzeba też wziąć pod uwagę fakt , że wszystkie ościenne i "sojusznicze" kraje zrobią dosłownie wszystko by tych służb nie naruszyć i by pozostały one w formie obecnej , która "wszystkich zadowala".

  Na koniec warto by też wrzucić tu troszkę linków do źródeł na temat kolaboracji służb i masonerii to bardzo ważny temat.
 • Poprosiłem Pluszaka, aby dał notkę pod większą dyskusję.
  Powiedział, że przekazuje "dyżurnemu adminowi".
 • Są na to dowody!!
  A czym był Okrągły Stół? Czy nie było to porozumienie komuny z masonerą? Kilku opozycjonistów dokoptowano jedyie "na przykrywkę".
  Następnie realizację transformacji przejmuje WSI, a czy Dukaczewski nie zasiadał w loży?

  No i jeszcze wydatne poparcie z drugiej strony:

  http://www.youtube.com/watch?v=X1lxr6Sqgtg
 • A gdzie się skupiali?
  Głównym skupiskiem masonerii była sławetna UW do której także wchodził jako szef KLD obecnie nam panujący Donald ( nie mylić z kaczorem).
  Następnie gdy UW zaczyna słabnąć, A. Olechowski (Bilderberg) pomaga Donaldowi wyprowadzić KLD i przekształcić w Platformę, agendę Bilderberg.
 • Całkowicie zgadzam się z tą tezą
  "...w Polsce punkt ciężkości władzy spoczywa poza konstytucyjnymi organami państwa - prawdziwą władzę sprawują tu tajne służby, które są zbrojnym ramieniem nie partii rządzącej, lecz masoneri"

  Rozszerzyłam bym ją jednak o świat.
  Żyjemy w czasach NWO i czy nam się podoba czy nie oraz czy wierzymy w to lub
  nie to fakty są jakie są .
  Bezlitosne niszczenie cywilizacji Chrześcijańskiej na całym świecie to tylko
  potwierdza.
 • @inka1 20:33:59
  66 lat od czasów wojny, a my Polacy nie potrafiliśmy w tym czasie stworzyć mechanizmu obronnego. Czy to przypadek, czy głupota Narodu?

  Bez Katolickiej Polski Europa zginie, zginą za lat 100 inne narody europejskie, zostanie masa ludzka, bezideowa, amoralna.

  To są ostatnie okopy, i dlatego jest taki atak.

  Dużo by mówić, tylko po co? Podobno wszyscy wszystko dobrze wiedzą

  Napiszę post o Nowosilcowie i Królestwie Polskim....może ostatni post....on prawdopodobnie też spadnie po kilku godz do piwnicy....
 • @thot 20:46:47
  Oczywiscie ze glupota tego Narodu. A tu jest tego potwierdzenie:

  http://www.youtube.com/watch?v=5-Y2usHu0es
 • @thot 20:46:47
  "Podobno wszyscy wszystko dobrze wiedzą"

  Myślę że guzik wiedzą ,
  a im mniej wiedzą tym bardziej atakują, bo na tym polega tajemnica sukcesu masonerii że wszystko potrafi utopić w oparach absurdu.

  Zaglądałam tu już wcześniej ale czekałam
  z komentarzem na to co tu ludzie napiszą .
  A tu cisza jak makiem zasiał:)
  Czy to nie dziwne że taki mały odzew?
  Może boją się śmieszności ,bo klimat stworzony wokół masonów został celowo "wypreparowany".
  Kto z nimi się nie przyzna a kto przeciw
  jak odważy się skrytykować
  to oszołom i miłośnik teorii spiskowych.
  Skąd my to znamy?
  W kwestii publikowania postów
  to myślę że mimo wszystko warto
  i ja bym Cię namawiała do kontynuacji.
  Nie wiem ile było odsłon,ale trzeba próbować przebić ten mur milczenia
  Pozdrawiam:))
 • @inka1 21:07:41
  Napisałaś:"Nie wiem ile było odsłon,ale trzeba próbować przebić ten mur milczenia"

  Tylko 430 odsłon

  Przebić mur milczenia mówisz.... Są dwie drogi, albo modlić się i czekać na cud...są tacy co 66 lat czekają....są tacy co dłuzej, albo CZAS zacząć WRESZCIE działać, wbrew temu ze co drugi to ubek i prowokator

  Są tacy co twierdzą, że wodza brak....jest ks. Natanek...jest Grzegorz Braun....jest wielu, prawicowych Polaków...
 • @thot 21:23:55
  "Tylko 430 odsłon"
  Tylko?
  Jest to oczywiście sprawa filozoficznych rozważań nad paradoksem szklanki wody:)))
  Czy
  Szklanka jest w połowie pełna
  Czy
  jest w połowie pusta.
  Ja bym spojrzała na to z pozycji optymisty
  Prawie
  PÓŁ TYSIĄCA OSÓB zainteresowało się
  problemem.
  O ile dobrze policzyłam 8 zabrało głos.
  /to na razie niewiele ale zawsze coś
  bo kropla drąży skałę/
  Przy takiej statystyce
  uważam że było warto napisać
  i opublikować ten tekst.
  Może jutro odważy się odezwać
  następne 8 z tych którzy przeczytali a może 80:)))
  Warto próbować !!!
  Prawie 500 czytelników to audytorium
  nie do pogardzenia.
 • @inka1 22:26:13
  PS.
  "jest ks. Natanek...jest Grzegorz Braun....jest wielu, "
  Zgadza się.
  Tyle że właśnie pod takimi osobami będącymi zagrożeniem kopie się celowo dołki ,
  żeby je zdyskredytować
  i zniechęcić do jakiekolwiek działalności więc sprawa nie jest łatwa.
  Ten kto korzysta z netu zna te nazwiska
  gorzej jest z tymi którzy tego dostępu nie mają /a takich jest ciągle wielu/
  Ciągle trzeba nam jeszcze trochę czasu,
  moim zdaniem.
 • @inka1 22:35:42
  napisałem coś....przeczytaj...

  http://thot.nowyekran.pl/post/55307,mason-t-kosciuszko-kontra-gen-w-lukasinski

  Pozdrawiam
 • @Mirosław Dakowski 08:14:47
  Smutne to jest bardzo....Katolicy nie czytający Encyklik.... taka jest prawda!

  Samo modlenie to za mało.

  sama organizacja bez wiary chrzescijańskiej - to wieża babel - runąć musi.

  Należy połączyć jedno i drugie....koniecznie....już TERAZ
  Pozdrawiam
 • @Mirosław Dakowski 08:14:47
  Szanowny Panie Profesorze, gdzie można u Pana te Wielkie Encykliki nabyć? Jest tam cennik od razu? Ile ich jest? Na stronie nie znalazłem "koszyka"...

  /Grzegorz Ilnicki
 • Najważniejsze pytanie to kto stoi za masonerią, kto nią steruje.
  A jak, gdzie się zaczęła masoneria?

  Tyle w tym temacie :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY