Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 561 komentarzy

KONTRREWOLUCJA

thot - Krzysztof Chrobot - Polak, antysocjalista. - „thớt” w języku wietnamskim oznacza „płyty tnące”lub „deska do krojenia” http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/937039,detektyw-inwektyw-deska-do-krojenia.html

mason T. Kosciuszko kontra gen. W. Łukasiński

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Mason Tadeusz Kościuszko przebywał w rosyjskiej niewoli w twierdzy w Petersburgu TYLKO ROK - Generał Walerian Łukasiński został przez masonerię skazany na dożywocie

  

Tadeusz Kościuszko został przywódcą powstania, znanego jako insurekcja kościuszkowska w 1794 roku. Został Najwyższym Naczelnikiem Siły Zbrojnej Narodowej. Tadeusz Kościuszko został ranny i uwięziony przez wojsko rosyjskie w bitwie pod Maciejowicami. Ostatecznie 24 października 1795 roku dokonał się trzeci rozbiór Rzeczpospolitej. MasonTadeusz Kościuszko przebywał w rosyjskiej niewoli w twierdzy w Petersburgu TYLKO ROK (do 1796 roku). Jedną z pierwszych decyzji Pawła I, jako imperatora Rosji, było zwolnienie gen. Tadeusza Kościuszki– przywódcy powstania - człowieka, który winien był śmierci wielu tysięcy Rosjan.

Wolnomularstwo Narodowe założone w 1819 r. przez Waleriana Łukasińskiego powstało pod przykrywką masonerii, ze względu na to, działalność masonerii była dozwolona. W 32 lożach skupionych było blisko 4 tys. członków. Aleksander I popierał początkowo działalność masonerii, nawet wstąpił do jednej z lóż masońskich, przyjmując tytuł brata i protektora wielkiego wschodu polskiego. W 1822 r. działalność masonerii w Królestwie Polskim została zawieszona. 

Walerian Łukasiński postanowił wykorzystać struktury masońskie, wykorzystać także niektórych ludzi, by stworzyć związek o charakterze narodowym. Niesamowite – masońskie struktury, które zawsze były anty narodowe, zaprzągł do sprawy Narodu Polskiego. Celem miało być zjednoczenie ziem polskich i niepodległość. Walka o niepodległość miała wybuchnąć w dogodnej sytuacji międzynarodowej.

Kiedy pojawiło się niebezpieczeństwo wykrycia przez carską policję organizacji, Łukasiński zawiesił działalność Wolnomularstwa Narodowego, a w jego miejsce stworzył organizację bardziej zakonspirowaną Narodowe Towarzystwo Patriotyczne. Odrzucił formy masonerii. Podstawą organizacji były kilkuosobowe grupy nie znające się nawzajem, którymi kierował komitet centralny, w skład którego weszli przedstawicieli wszystkich zawodów. 

W 1822 r. został aresztowany Łukasiński,przyznał się on do zorganizowania Wolnomularstwa Narodowego, aby w ten sposób ukryć istnienie Towarzystwa Patriotyczne. Został skazany na 9 lat twierdzy, pozbawiono go stopnia oficerskiego, został przewieziony początkowo do Zamościa. 

Jakże straszna była zemsta MASONERII…. Więziony był tam JAK WŚCIEKŁY PIES - aż do śmierci. Kościuszko mason wyszedł ułaskawiony po roku, a generał Łukasiński  został więźniem na dożywocie, bo nikt nie złożył do cara pisma o zastosowanie prawa łaski. Jestem pewien, że car nie miał żadnej wiedzy, że więzi tak długo więźnia, który chciał założyć polską masonerię. 

W styczniu 1831 r. Łukasiński został osadzony w podziemiach tak zwanego Sekretnego Zamku w twierdzy szliselburskiej. Zamknięto go w ciemnicy, w celi pozbawionej podłogi. Podający mu jedzenie żołnierze nie mieli prawa zamienić z nim choćby jednego słowa. Łukasiński napisał w „tiurmie” pamiętnik, który zachował się do dzisiejszych czasów, polecam – warto przeczytać!

 

KOMENTARZE

 • @thot
  Widzę, po ocenach, że pierdolona masoneria pilnuje tematu. Pozdrawiam serdecznie.
 • @Kacper Gizbo 23:01:09
  Prawda kole w aureole -J. Lec

  Pozdrawiam
 • @thot 23:13:17
  Nie wiedziałam tego!

  Jakie jest żródło tych rewelacji??

  Zawsze proszę podawać żródła- bez tego materiał nie ma wartości naukowej.
 • Bardzo ciekawe ,a ja w tzw miedzy czasie
  zajrzałam na "Niezależną" i znalazłam coś moim zdaniem
  interesującego ,
  ale ja ciemnogród:)))to nie wiem czy się wszystkim spodoba:))
  Z dużą rezerwą podchodzę do wszelkich
  objawień i przepowiedni ale w tej znalazłam kilka interesujących zdań
  np:

  "Uważajcie teraz, jak kraje europejskie ulegają dyktaturze nie lepszej niż za czasów Hitlera.

  Przez światową grupę ustalone są plany, aby przejąć każdy kraj w Europie. "

  Czy:

  "Ci nikczemni i potężni przywódcy kontrolowani są przez antychrysta, który jest teraz bardzo aktywny. Antychryst prowadzi bardzo dużą organizację.

  Są oni tak przebiegli, że tylko niewielu zdaje sobie sprawę, co oni naprawdę robią."


  Moje dzieci, oni będą próbowali przejąć władzę i będzie się wydawać, że wszystkie ich plany się rozwijają."

  Całość można znaleźć tu:
  http://wielkicud.blogspot.com/2012/02/oredzie-nr-350-z-serii-ostrzezenie.html

  Pozdrawiam:)
 • 1822/1821?
  coś chyba na odwrót z datami być powinno?
 • @circ 23:36:30
  Wstrząsający a zarazem wzruszający jest publikowany pamiętnik Waleriana Łukasińskiego. Wstrząsający, bo tragiczne były losyżycia tajnego więźnia Mikołaja I, który spędził w więzieniach i twierdzach 46 lat, a z tego 37 w kazamatach najstraszniejszego więzienia carskiej Rosji, przewidzianego dla najniebezpieczniejszych przestępców i wrogów caratu, twierdzy szlisselburskiej.
  Download: Walerian Łukasiński - Pamiętnik.rtf 365 KB
  http://chomikuj.pl/Kiki1294/Dokumenty/Ebooki/R*c3*b3*c5*bcno*c5*9bci/Pojedyncze+egzemplarze/Walerian+*c5*81ukasi*c5*84ski+-+Pami*c4*99tnik,19527305.rtf
  A o panu Kosciuszce i o lożach "kosciuszko" łatwo poszukać w necie

  Pozdrawiam
 • Nic Bardziej nie kłuje masonerii niż Jawność, nic bardziej nie dyskredytuje żydów niż Talmud.
  Pozory jawności mamy też w sprawach tzw. pojednania polsko żydowskiego. Natomiast judeochrześcijaństwo okazuje się być TOTALNYM mitem dla kogoś kto choć pobieżnie zapozna się z doktryną Talmudu w sprawie Chrystusa i wszystkiego co z chrześcijaństwem jest związane.
  Talmudu nie trzeba komentować wystarczy pokazać komuś jego fragmenty. Ciekawe, że w sprawie chrześcijaństwa jedność idei masońskiej i talmudycznej jest po prostu organiczna.

  Prawda nas wyzwoli … prawda wykrzyczana na dachach .
 • "Generał"?
  A skąd Łukasiński wziął stopień generała?
 • Autor
  masz i moją piątkę :)

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY