Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 563 komentarze

KONTRREWOLUCJA

thot - Krzysztof Chrobot - Polak, antysocjalista. - „thớt” w języku wietnamskim oznacza „płyty tnące”lub „deska do krojenia” http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/937039,detektyw-inwektyw-deska-do-krojenia.html

CHIPUJĄ DZIECI WE WROCŁAWIU!!!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

WE WROCŁAWIU PREZYDENT DUDKIEWICZ ŁAMIE PRAWO nakazując dyrektorom szkół, aby zmusiły rodziców, aby wyrobiły swoim dzieciom kartę chipową URBANCARD (obraz Beksińskiego)

 

 USTAWA „O systemie informacji oświatowej” 

//isap.sejm.gov.pl/Download?id=WDU20040490463&type=3

 NIE NAKAZUJE ZBIERANIA DANYCH OSOBOWYCH UCZNIÓW – W Ustawie Art. 3.

ust1. mówi się wyłącznie o możliwości zbierania informacji statystycznych np.: - liczby dzieci uczęszczających na zajęcia poza lekcyjne, które uległy wypadkom, są dowożone itp.

 Na polecenie Prezydenta Dutkiewicza dyrektorzy we wszystkich szkołach nakazują rodzicom wyrobienie w pośpiechu wielkim do końca kwietnia 2012 r. swoim dzieciom karty „chipowej” URBANCARD. W tym celu wszyscy uczniowie winni natychmiast bez protestu dostarczyć swoje zdjęcie oraz dane osobowe w celu wyrobienia sobie karty „chipowej” URBANCARD.

 Wrocławska Karta Miejska,zwanej od nazwiska skarbnika "Urbancard" – majeden lub kilka układów scalonych, które pozwalają na to, że karta ta może być odczytywana za pomocą innych urządzeń automatycznych nie tylko w szkole (tramwaj, kino, zoo, biblioteka, itp.) Taka karta pozwala to firmie prywatnej (która jest właścicielemURBANCARD) na inwigilacje NASZYCH DZIECI. To jest kolczykowanie „chipem” wszystkich dzieci, bo wszystkie muszą chodzić do szkoły!

W ramach projektu Wrocławska Edukacja ZAPLANOWANO, że dostęp uczniów do Elektronicznej Platformy Edukacyjnej będzie możliwy wyłącznie po zalogowaniu się z wykorzystaniem numeru karty URBANCARD.

Pierwsze wydanie karty jest bezpłatne.  Wydział Edukacji TWIERDZI, żeNA RAZIE  naURBANCARD nie ma zainstalowanych żadnych innych funkcjonalności, a numerURBANCARDposłuży jedynie jako identyfikator do logowania. Jeśli uczeń chciałby wykorzystać otrzymaną kartę jako bilet na komunikację miejską, będzie musiał aktywować nową funkcjonalność w BOK-u. Podobnie, jeśli zechce mieć elektroniczny bilet np. do ZOO.

//www.sp26.wroclaw.pl/content/view/1253/32/

 

Jakie inne funkcje będzie mieć ta uczniowska karta, wiedzą tylko jej twórcy! My wiemy, żeMennica Polska S.A. (gdzieZbigniew Jakubas ma 42%) oraz   Stowarzyszeniem Forum Medicum 12 kwietnia 2012 roku podpisały umowę w sprawie włączenia produktów oferowanych na turystycznej karcie OpenWroclaw do sieci sprzedaży Wrocławskiej Karty Miejskiej URBANCARD.

 

Jeżeli jednak rodzic nie wyrazi zgody na wydanie bezpłatnej karty, to konsekwencją będzie brak dostępu dla jego dziecka do elektronicznych zasobów szkolnych zawartych na Elektronicznej Platformie Edukacyjnej.

Na koniec UWAGA: Władze Gdańska podpisały także umowę na realizację projektu Gdańskiej Platformy Edukacyjnej, ale z innymi wykonawcami, i dostęp do PLATFORMY jest na bazie ustalonego przez rodziców hasła, a nie poprzez URBANCARD.

//www.polskaszerokopasmowa.pl/inwestycje/gdansk-buduje-elektroniczna-platforme-edukacyjna.html

KOMENTARZE

 • Czyli co?
  Początki totalnej inwigilacji!!
 • A potem?
  Okaże się że wszystkie karty mają jednego właściciela 666?
 • Trzeba zbadac...
  czy czasami firma produkująca czipy nie jest jakos, przez jakichś pociotków powiązana z prezydentem. Coraz bardziej petla się zaciska i zaciśnie się także na takiego podrzędnego prezydęcinę. A co on myśli że jego minie ręka NWO?
 • @
  To niestety nie wygląda dobrze prowadzi nie mniej nie więcej do matrixa w realnym świecie.
 • A znając "Polactwo"...
  ...to ono pobiegnie po te karty i jeszcze będzie się w kolejce przepychać. A olać to gremialnie - nie łaska! Olać i już. Ale WSZYSCY!! Niestety... jakby tow. Olejnik z telewizorka wezwała, to mooooże... Durne "Polactwo"
 • @Gosia z Wrocka 13:46:41
  Jest wyjscie!

  Ustawa daje duze prawo Radom rodziców, to Rady mają prawo odmówić Pani dyrektor wprowadzanie w szkole kart chipowych....ale jak dotrzeć do Rad rodziców?, toż to czysta utopia....może gdyby wszystkie portale podniosły rejwach... jak przy Akta....to do ludzi cosik by doszło....i tupnęliby nogą....w wyborach prezydenckich we Wrocławiu
 • A wystarczy by wszyscy katolicy powiedzieli mu żeby
  się gonił.
  I po sprawie.
 • Pomijając inwigilację czynności i miejsca pobytu, nie rozumiem,
  dlaczego do "elektronicznej platformy edukacyjnej" mają mieć dostęp tylko dzieci, a nie wszyscy obywatele, przecież płacą podatki !!!
 • Waści na rozum cosik siadło.
  Jestem Wrocławianinem i sądzę, że nieładnie po pijaku pisać artykuły, co autor czyni.

  URBANCARD to wrocławska karta miejska do zakupu biletów komunikacyjnych. Wycofano bilety kartonikowe od... roku? dwóch? jeździ się na biletach kodowanych na tąż urbankard. Albo na legitymację studencką która posiada odpowiednie chipy. Niestety, dzieci nie posiadają legitek studenckich, a gdyby wprowadzono specjalne legitymacje szkolne z chipami dla dzieci... ha! ile wtedy by było wrzasku! Ze strony takich spiskomanów.
  Nie twierdzę że Urbancard mi się podoba, bo mi się nei podoba. Nie twierdzę, że polityka Dutkiewicza ws. MPK mi się podoba, bo nie się ni hu hu nie podoba. Ale spekulacje jakie czyni autor to jakieś senne mary i wizjonerstwo.
  Obserwator który zamiast traktować władze z rozumem: z podejżliwością, ale nie paranoją; obserwator który interpretuje działania władz zgodnie z własnymi wizjami nie jest obserwatorem a WIZJONEREM. albo wróżbitą. Zapraszamy do działu horoskopów.
 • @thot 13:56:22
  Dojście do rady przecież jest możliwe.Każdy uczeń wie przecież, czy jego rodzic jest w takim gremium.

  Co zaś się tyczy samych wyborów prezydenckich we Wrocławiu, to niewątpliwie Dudkiewicz jest fenomenem.Startując z niezależnej listy,pokonał przedstawicieli pis i po.
 • @prehi 14:49:43
  Powoli, sektor po sektorze, opanowuje się ku jakiejś CENTRALI (NWO?)coraz więcej grup społecznych. Dlatego każdy obserwator, co te przejawy śledzi, ma prawo na zimne dmuchać. W Kanadzie czipowanie zaczynano od psów, potem dodano osoby z demencją (by opiekunowie mogli ich odnajdywać), następnie wzięto się za dzieci (by rodzice mieli je na oku... przez "Zatroskanego Pośrednika") itd, itp. Zalogowałem się niedawno na nartach we Włoszech z polskiej komórki, a po południu w cafejce internetowej na swojej skrzynce mejlowej znalazłem wiele ofert ubezpieczenia nóg!
  Dmuchać na zimne, naprawdę, czunośc i jeszcze raz czujność, bo Wielki Brat (tym razem nie Breżniew) zaciska pętlę.
 • @prehi 14:49:43
  Mimo, ze widać, słychać i czuć, że Waćpan jest gorącym zwolennikiem Pana Prezydenta Dudkiewicza, mimo, że mija się Pan z prawda o całe lata swietlne, mimo to odpowiem Panu na Pana post, bo takze jestem z Wrocławia. Niebedę Pana wyzywał, ani obklejał epitetami podwazajacymi treść Pana wypowiedzi...to Pana bajka.

  Proszę mi odpowiedzieć na ponizsze pytania:
  1. Kto jest właściecielem URBANCARD?
  2. Kto dał prawo zbierać dane osobowe dzieci w szkole w postaci przymuszenia podległych dyrektorów szkoły?
  3. Czy w Pan głowie nie zaświeciłaby się zarówka ostrzegawcza, gdyby bez Pana zgody chciano Panu wszczepić CHIP, dla dobra postepu oczywiscie?
  4. Czy zna Pan prawo okreslające sposób pozyskiwania danych osobowych, jezeli Pan zna, to czy nie widzi Pan w tym działaniu PRZESTĘPSTWA?
 • @prehi 14:49:43
  Nie tylko we Wrocku istnieje elektroniczny system poboru opłat za komunikację miejską. Ale jest różnica pomiędzy taką kartą a chipem.
  Otóż karta taka jest wydawana przez MPK i tylko MPK może z niej korzystać i to w ściśle określonym celu. Nic ponadto.
  Natomiast chip daje dużo więcej możliwości jego wykorzystania. Przy czym jego wykorzystanie może być obrócone na Pańską szkodę. Oczywiście, że epatuje się ludzi "marchewką" w postaci "ułatwień", tyle że nikt nie raczy poinformować ich o "baciku". Bo konsekwencją jest utrata prywatności i totalna inwigilacja. Kto Panu zaręczy, że Pańskie dane i informacje na Pański temat nie staną się przedmiotem handlu? Albo że dostęp do nich dla "służb" wszelkiej maści nie będzie otwarty? Zaufanie? Ta metoda odeszła już dawno do lamusa nawet u dzieci.
  Kiedyś oglądałem wywiad z pewną blondyną mieszkającą w USA, która wręcz piała z zachwytu nad wszczepionym jej chipem. Uśmiechnąłem się pod wąsem myśląc że u nas ludzie nie dali by sobie wrobić takiej głupoty (w końcu mieli już pewne doświadczenia za czasów poprzedniego systemu). Pański komentarz świadczy o tym jak bardzo się myliłem.
  Pozostaje mi więc mówić za nie zapomnianym dr Sztrosmajerem :
  "..gdyby głupota mogła się wznosić latałaby jak gołębica.." (chyba tak to mnie więcej powiedział).
 • @autor
  Właśnie przed chwilą wróciłem z wywiadówki. Rodzicom przekazano tę informację w krótkiej żołnierskiej formie, kilkoro pod nosem coś zamruczało i na tym dyskusja się skończyła. Mają mieć wszyscy, no i za darmo zrobią zdjęcia!


  Jak kiedyś nakręcą film Matrix Początek to od podobnej sceny się zacznie.

  Wkrótce napiszę o tym projekcie,
  "W ramach projektu Wrocławska Edukacja ZAPLANOWANO, że dostęp uczniów do Elektronicznej Platformy Edukacyjnej będzie możliwy wyłącznie po zalogowaniu się z wykorzystaniem numeru karty URBANCARD."
 • @Kacper Gizbo 19:09:26
  Mam nadzieję, iż dostrzegasz fakt, że za komuny płaciliśmy wszyscy haracz na edukację, ale wstęp na wykłady był wolny, reglamentowało się tylko wstęp na "ćwiczenia", były tylko dla studentów,

  teraz, dostęp do wykładów przez sieć jest ograniczony i nie mają go Ci, którzy wytworzenie tych wykładów opłacają w podatkach.
 • @polipid 13:57:44
  A wystarczy by wszyscy katolicy powiedzieli mu żeby się gonił.
  I po sprawie.

  >>> ..akurat katolicy są wdrażani od dziecka do 'słuchania się' hierarchii oraz przestrzegania wydanych przez nią zaleceń (dogmatów), dlatego nie warto liczyć akurat na rozbudowaną świadomość tej grupy
 • @a1a 19:27:06
  Od...turlaj się w delikatny sposób od katolików istoto ;/
 • @prehi 19:31:16
  To, że Pan mieszka we Wrocławiu nie ma żadnego znaczenia, gdyby Pan mieszkał w innym mieście, niezmiennie byłby Pan tym samym pozbawionym wyobraźni osobnikiem.

  Po pierwsze jest Pan jak widać mocno niedoinformowany, co do tej szkolnej akcji, skoro Pana ziomal z Wrocławia i to nie jeden twierdzi coś zgoła inneg, to raz. Proszę więc, zanim zabierze Pan głos w jakiejkolwiek sprawie mieć na jej temat wystarczająco dużo informacjio, bo jeżeli chodzi o wyobraźnię, to tego Pan juz niestety nie nabędzie. Mozna jedynie metoda łopatologii wbijać Panu wiedzę do głowy, aby mocno się utrwaliła.

  Proszę przeczytać komentarz Pana Kacpra Gizbo i przeprosić autora tego artykułu.

  Poza tym, nawet, gdyby jak Pan niesłusznie twierdzi sprawa dotyczyłaby jedynie tej miejskiej karty URBANCARD, to już jest dalko, zbyt daleko posunięte nadużycie i w takich sytuacjach nalezy natycmiast, albo jeszcze prędzej stawiać tamę takim rozwiązaniom.

  To nie są drogi Panie fantasmagorie autora, to Pan ma problem z brakiem wiedzy i swoją zbytnią unizonością w stosunku do tzw władzy tfu.

  Pierwsza elementarna zasada obecnie to nie ufać żadnej władzy, a wszelkie jej tłumaczenia, choćby miały pozór logiki, natychmiast brać pod lupę i domniemywać złych intencji.

  Poza tym, gdyby Pan choć trochę rozumiał mechanizmy tego, co się od ponad 100 lat wyprawia na świecie, to już dawno zorientowałby się Pan, że pewne rozwiązania są wprowadzane powolutku, aczkolwiek metodycznie i systematycznie, aby "bydełko" nie załapało w czym rzecz.

  Z tego co Pan pisze i z Pańskiego oburzenia wnioskuję, ze nie śledzi Pan bierzących wydzareń, nie zna ani prawdziwej historii, ani nie zna Pan się na ekonomii, ani psychologii, ani na PR-rze, ani na reklamie, ani nie zna Pan bliblii, ani wypowiedzi zannych ludzi.

  Aby Pan więcej nie ważył się obrażać piszących prawdę, do których należą osoby z wyzszą od Pana inteligencją i wyobraźnią, to wrzucę tu Panu dwa bardzo znaczące materiały, które być moze poszerzą Panu nieco horyzonty myślowe. Mam nadzieję, ze Pan zrozumie z czym ma do czynienia, no chyba, ze takiego chipa ma Pan od dawna w ciele, gdyż w tej chwili można go już zaimputować bez Pana zgody (oni nie mają szcunku do ludzi i są bezkarni) za pomoca zwykłej szczepionki.

  Dlatego, jeślei ma Pan to świństwo w swoim organiźmie, to może być zakłócona Pana perxcepcja i zdolność do analitycznego i niezaleznego myślenia, co u Pana zaobserwowałam.

  A oto dwa filmiki

  http://www.youtube.com/watch?v=5UTR9TitxAA

  http://www.youtube.com/watch?v=zbABszxPlMg&feature=related
 • @prehi 14:49:43
  'Szkoła w mieście' - nowy projekt edukacyjny wrocławskiego magistratu

  http://wyborcza.pl/1,91446,11531449,_Szkola_w_miescie____nowy_projekt_edukacyjny_wroclawskiego.html


  Cyfrowa Polska - Do września 2012 Wrocław zrealizuje wielkie projekty edukacyjne

  http://www.cyfrowa-polska.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=406:do-wrze%C5%9Bnia-2012-wroc%C5%82aw-zrealizuje-wielkie-projekty-edukacyjne&Itemid=10&tmpl=component&print=1
 • Trzeba działać jak najszybciej i obudzić śpiacych rodziców!!!!
  Wszystko to prawda a nawet w tym artykule autor wszystkiego nie powiedział...

  Nie ma szczegółowych informacji w szkołach....nauczyciel nakazuje uczniowi przynieść zdjęcie i to w trybie pilnym do 26 kwietnia!
  Nikt nie pyta sie o zgodę rodziców w tym temacie. Wiem bo jestem takim rodzicem i wiem o wiele więcej, też jestem z Wrocławia.
  Problem polega na tym, że rodzice nie czują podstepu a jak im się tłumaczy o co chodzi to niektórzy bardziej myślący przecierają oczy ze zdumienia, reszta śpi.
 • PDF projektu
  http://iwroclaw.pl/wps/wcm/connect/e18e4a80469061c2a64bb7a1562a8506/SIWZ+-+Za%C5%82%C4%85cznik+8+-+Wymagania+funkcjonalne.pdf?MOD=AJPERES&CACHEID=e18e4a80469061c2a64bb7a1562a8506
 • @taba 21:01:02
  Najciekawiej jest od str 108
 • Studenci już są zachipowani od dawna
  Studenci są już zachipowani elektronicznymi legitymacjami studenckimi od dawna i jakoś nikt nie narzeka. A całkiem ułatwiają życie bo nie trzeba nosić ze sobą oddzielnej karty miejskiej tylko można ładować bilet od razu na legitkę. Czyli ma się bilet i dowód uprawnienia do ulgi na jednej karcie.
 • @chipowanie, to NIE znak bestii
  Chipy, to chipy, a znak bestii, to znak bestii.
 • @azmi 21:50:01
  Student ile ma lat?
  Jest pełnoletni i to jego wybór. Do czego jeszcze słuzy studentowi ta karta? Czy ma wgląd w swoje oceny, obecności itp?

  Dziecko z podstawówki nie jest pełnoletnie.
 • @katerina404 20:26:07
  Brawo!
  Aż miło taki odpór głupocie czytać. Zostaję Pani fanem...
 • @w.red 19:03:20
  Nie ma co ubolewać nad głupotą masową i wierzyć w wyjątkowość doświadczeń historycznych Słowian. Obróbka ludzi na skalę globalną trwa i jest skuteczna. Zachowania, reakcje, poglądy i wybory większości ludzi w Polsce, aż tak bardzo nie odbiegają od obywatelskich zombi w USA.
  Kontrola reakcji zachowań, władza, a w razie potrzeby likwidacja (unieszkodliwienie) przy pomocy zdalnego sterowania czipem elektronicznym - to cel...
  Reszta komentuje się samoistnie i straszniej od samego Orwella.
 • @bar-bara 22:05:31
  No proszę, masz informacje z pierwszej ręki ? (przepraszam z pierwszego kopyta ? Od "szefa", czy może od któregoś z pomniejszych aktywistów ?)
 • @thot
  NWO zaciska pętlę, totalna inwigilacja, kontrola, zero prywatności. Tego się nie da zatrzymać bez zmiany systemu i odcięcia się takiej nowej Polski od świata zewnętrznego, czyli wymuszony izolacjonizm jest ratunkiem. Tylko czy ratunkiem? Taki kraj będzie celem nr 1 różnych działań.

  Przy okazji obalmy mity o niezależnych samorządowcach, ciemny lud nie wszystko kupi. Może mi miliard zwolenników JOW mówić jacy to są cacy prezydenci typu Majchrowski z Krakowa "bezpartyjni", ale ja I TAK WIEM SWOJE! Wolałbym nawet i pisowca partyjnego, od wielu bezpartyjnych, bo jednak ktoś ich wcisnął na stanowisko, kto, za co?

  Pierwsze co bym zrobił jako prezydent Wrocławia, to zakolczykował urzędników; w jednym uchu wielgaśny chip z gps, a w drugim mikroładunek żeby w razie korupcji, olewania roboty od razu mu łeb urwało - dyscyplinarna kara i zwolnienie z pracy. Ewentualnie najpierw upomnienie, elektrowstrząsy.
 • @thot
  Gadasz pan niczym owca ofiarna...
  To nie jest twórcze.
 • @w.red 23:08:45
  Na prawde?

  To powiedz mi co znamie bestii znaczy w Biblii i dlaczego to znamie maja niektorzy na rece, a inni na czolach?

  I wogole powiedz mi jakie slowa sa dkoladnie Biblii uzyte i dlaczego twoi bracia tak je znieksztalcili tlumaczac nam Biblie?
 • @Łabaja 23:05:02
  Niestety, ale jestem tak skonstruowany że od empatii nijak nie mogę się uwolnić :) Zatem ubolewanie nad masowym ogłupieniem u mnie nie minie.
  Zawsze będę starał się przypominać ludziom kim są i byli i do czego kiedyś dążyli. Nie odnoszę się do wszystkich Słowian a jedynie do naszego narodu i jego doświadczeń, oraz do zdroworozsądkowego kojarzenia faktów.
  Może dzisiejsi młodzi ludzie już się wpisują w standardy USmańskie, ale starsi nie pozwolą się przerobić i z mózgu zrobić wodę. Trzeba ratować przed skretynieniem każdego kogo się da uratować, bo przyszłość widzę raczej w ciemnych barwach.
 • @bar-bara 23:22:25
  Nie śmiem konkurować z "ekspertką" od "ciemnej strony". W końcu jak rzekłem masz informację "z pierwszego kopyta". Czy jednak "szef" mówi Ci prawdę czy jak to ma w zwyczaju kłamie ;) No ale to już Twój problem :)
 • @Marek Kajdas 23:14:55
  tak podejrzewam (może jestem w błędzie, choć to marginalny błąd), że nie bardzo rozumie Pan mechanizmu sprawowania władzy nad ludźmi: zarządzanie przez sprzeczności i konflikty. To wyjaśnia przyczyny i skutki oddziaływań, tłumaczy skąd pochodzą źródła finansowe komunizmu, faszyzmu, eurodemokracji, tudzież innych socjotechnik manipulacji. Rzecz charakterystyczna - jedno źródło pieniędzy...
  NWO to tylko ograniczenie wizji jeszcze gorszej, straszniejszej hodowli.
 • @w.red 23:42:53
  Slowo Boga nazywasz kopytem?
 • @w.red 23:37:16
  To już tak jest, że nasz świat został zdominowany przez dążenie do zła jako źródła sukcesu cywilizacyjnego i jednostkowego, ale to efekt pozorny, sztuczny, rzekłbym diabelski.
  Nie da się obiektywnie ocenić naszej sytuacji (Słowian) w izolacji. Tak chcą Jezuici, Watykan, twórcy NWO ze swymi sługami. Historia zdarzeń oddziaływuje, tworzy zależności, a ich poznanie to najintensywniej zwalczany
  obszar szerzenia świadomości.
  Ludzie nie muszą wiedzieć, wystarczy, że wierzą. Ćwicz wiarę i wiedzę...
 • @tuskożer 13:55:10
  To Polska inteligencja jest odpowiedzialna za to jak mówisz"durne polactwo". Nie oczekuj od prostych ludzi, zeby mieli świadomość co i jak. To dla nich za trudne z jakiejkolwiek strony by nie patrzec.
  Trzeba tych ludzi bronić a nie nasmiewac sie.
 • NWO !
  http://www.youtube.com/watch?v=ycCENI8Nz8g&feature=player_embedded
 • Orwelowskie czasy.
  "Nosil wilk razy kilka poniesli i wilka". Dutkiewicz zmusza rodzicow aby wyrazili zgode na inwigilowanie ich dzieci. Najsmieszniejsze jest wtym, ze o nim tez wszystko wiadomo bo inwigiluja go inni i kiedy beda chcieli sie go pozbyc zawsze wyciagna to co maja przeciwko niemu. Przyklad jego inwigilacji: telefon komorkowy i nie tylko. " Zlapal kozak tatarzyna a tatarzyn za leb trzyma". Przyslowia ludowe sa madroscia narodu.
 • @bar-bara 22:05:31
  nawet jak zaczipowana, bar bara to nie czipa ; )
 • I co z tego wynika?
  I tak niczego nie zrobisz, a takie panikowanie nic nie daje. Lepiej się uczyć jak sobie radzić w takich czasach które być może przyjdą.
 • @ezaw 10:25:42
  Nie panikuję! Gdzie widzisz tę panikę?

  Zdanie Twoje: " Lepiej się uczyć jak sobie radzić w takich czasach które być może przyjdą" jest zdaniem nieprawdziwym.

  Od kogo chcesz się uczyć jak sobie radzić w przyszłych czasach- mów!

  Dodanie słów: "byc moze przyjdą" świadczy, ze nie wierzysz, że takie czasy JUŻ SĄ!

  Mozna zrobić dzisiaj dużo, tylko nikomu nie chce się działać. Trzeba obudzić rodziców aby nie zgodzili sie na chipowe karty, po wrocku przyjdzie kolej na inne miasta.


  Myslałem, że moze NE właczy się w akcje uświadamiajace rodziców we wrocku, a tu cisza jak makiem zasiał

  Pozdrawiam
 • @thot 11:37:25
  Zastanów się, jakie uświadamianie. To tylko czcze gadanie, które wynika z niezrozumienia otaczającej nas rzeczywistości i jej mechanizmów. Poza tym marnotrawienie czasu i energii. Innymi słowy tego i tak nie zmienisz, żadnym protestem. Zamiast tego lepiej pogłębiać swoją wiarę, a jak nie wie się jak to szukać.

  Właśnie, cisza.
 • @chip
  Macie telefony komorkowe?
  To sa chipy.
  Piszesz z komputera domowego? To jest chip!
  Masz karte bankowa, ktora placisz w sklepie? To jest chip!

  Dzieki tym chipom zbiera sie o nas informacje, ktore moga byc wykorzystane przeciwko nam.

  Ale to sa fizyczne chipy, to NIE znak bestii, o ktorym mowa w Apokalipsie.

  Jesli bedziemy uwazac, ze te chipy sa znakiem bestii, to bezwiednie przyjmiemy prawdziwy znak bestii!

  Zachecam do rozwagi, a nie do paniki.
 • @ezaw 14:06:54/wszystkie drogi prowadza do Rzymu
  "...czcze gadanie, które wynika z niezrozumienia otaczającej nas rzeczywistości i jej mechanizmów.(...) Wlasnie. cisza." - kazdy sposob jest dobry i najwidoczniej potrzebny, bo wszystkie w sumie, jakims "cudem", prowadza do celu. to, co ma spasc, to spadnie w efekcie sumy dzialan
  roznych opcji.
 • @Czartoryski 14:42:45
  /**/

  /wszystkie drogi prowadza do Rzymu

  /**/

  Dla ścisłości to nie wszystkie, no ale w tym sensie tutaj tak właśnie.


  Dlatego co cesarskie cesarzowi. I to jest najważniejsza sprawa i nauka. Nie jakieś tam protesty.

  Dopiero co circ u siebie wklejała temat 'trzeciej drogi' i tam też jest wykład księdza na ten temat. Tylko trzeba ruszyć głową.
 • @bar-bara 00:03:11
  Nie słowo Boga tylko Twoją jego "kopytną" interpretację ;)
  Masz rację, że chipy wprowadzono już wcześniej. To była jednak tylko przygrywka do uwertury. Sama technologia (podobnie jak i zwykły młotek nie jest niczym złym). Rzecz w tym do jakich celów się je wykorzysta :)
  Bo nawet młotek może znaleźć niecne zastosowanie.
  (A przy okazji zapytaj jakiegoś informatyka jaką wartość liczbową zwykle odzwierciedlają pierwsze paski kodu paskowego).
 • Czipy, karta i czytniki
  W moim gimnazjum rozpoczęto właśnie zbieranie zdjęć do darmowych Urbancard/Karty Miejskiej - jak powinno się ją nazywać ,bo mieszkamy w Polsce/.
  Danych osobowych zbierać nie trzeba, ponieważ szkoła od dawna nimi dysponuje, jako ze w dziennikach - zarówno papierowych jak i elektronicznych - są na to odpowiednie rubryki. Jako nauczyciele podpisujemy odpowiednie zobowiązanie aby je właściwie wykorzystywać, nie udostępniać osobom nieupoważnionym.
  Parę dni temu do biblioteki przyszedł pan i zainstalował mi na komputerze, który dało miasto, specjalny czytnik, który będzie służył do odczytywania kart bibliotecznych zainstalowanych na miejskich kartach. sprawdzając prawidłowość działanie tego czytnika przejechałam nad nim parę razy swoja kartą, I wyświetliły się jakieś cyferki i literki. I nie był to numer Karty miejskiej, tylko jakieś zakodowane dane czy cóś. zdziwiło mnie to co tam zakodowali.
  Za parę dni koleżanka ma iść na szkolenie w sprawie wczytywania książek z biblioteki do komputera. Bo miasto che, aby wszystkie szkolne biblioteki miały skomputeryzowane zbiory- tak jak biblioteki uczelniane i miejskie. Przepracowałam w tej bibliotece aż 6 lat i nie nadaję się do cyfryzacji- oczy nie te. Idę więc na urlop zdrowotny.
  A we Wrocławiu w Wydziale Edukacji cyfryzują i centralizują ,co się da. /Jak kiedyś- tyle ze wtedy komputerów nie było/
  Oni
 • @w.red 21:42:38
  Uwazasz mnie za klamce?

  A gdziez ja kiedykolwiek na NE sklamalam?

  Ja nie mam ''kopytnej'' interpretacji.

  Ale jesli mam, to UDOWODNIJ!

  Chyba nie chcesz mnie tak pozostawic?
 • @jaDOCENT 13:17:40
  myślę że szwaby zaczynają liczyć polskie bydło
 • @na kidawę Stoperan 08:28:13
  Prowadzą agresywną ale racjonalną politykę.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY