Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 561 komentarzy

KONTRREWOLUCJA

thot - Krzysztof Chrobot - Polak, antysocjalista. - „thớt” w języku wietnamskim oznacza „płyty tnące”lub „deska do krojenia” http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/937039,detektyw-inwektyw-deska-do-krojenia.html

KOT W GŁOWIE

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Jak rozpoznać, KTO ma jakiego kota w głowie – oto jest pytanie!

 Gdy widzimy człowieka ułomnego (dawniej mówiono: garbusa, kulawego, ślepego …) - to człowiek ułomny wie, że jest ułomny! Nie wmawia nam, że wszyscy powinniśmy być garbusami, lub mieć jedną nogę krótszą, lub powinniśmy oślepnąć (tak jak on).

Czasem czujemy, że dany człowiek jest ułomny INACZEJ, że „ma kota w głowie”. Nie jesteśmy w stanie tego kota zobaczyć! Taki człowiek często i gęsto zabiera głos w dyskusji na każdy temat, głosi stale nielogiczne twierdzenia, twierdząc przy tym, że twierdzenia te są logiczne. Gdy ktoś głosi twierdzenie: „Dwa plus dwa nie może równać się cztery, bo za równaniem tym stoi agent lub mason jakiś!”, to wiemy, że powinien ON leczyć się (swojego kota)!

Kilka dni temu na forum NE mogliśmy przeczytać takie stwierdzenie znanego blogera: „Za królem zawsze mogą stać jacyś agenci, masoni ….. zatem nie rezygnujmy z demokracji! To XXI wiek - w końcu dopracujemy system demokratyczny”. Widać to gołym okiem,że kot tego BLOGERA ma dużo lat! Większość czytelników NE łyka tę truciznę bez zmrużenia oczu. Wszak demokracja jest znanym powszechnie antidotum na wszelkie choroby. To bożek współczesny, to wytrych pozwalający tych co nie chcą demokracji tam gdzie jej nie powinno nigdy być, uznawać jako niespełna rozumu.

Jeżeli ktoś pragnie aby Polską rządził król, lub prezydent o dużych kompetencjach – to dla TEGO blogera jawny wróg! Bloger ten WIERZY, że wszystkie decyzje powinny zapadać demokratycznie. To załoga ma decydować co w zakładzie i za ile produkować! To państwo demokratyczne ma ustalać w głosowaniu demokratycznym, czy wolno stawiać na skrzyżowaniu dróg krzyż, czy tez musi być taka czynność uznana za zbrodnię. To posłowie w demokratycznym głosowaniu muszą ustalić czy taka wersja polskiej historii jest prawdziwa, czy jest fałszem. Tylko demokracja może doprowadzić WYBRAŃCÓW do Nowego wspaniałego świata, gdzie będą demokratycznie panować do końca świata!

Jacyś agenci, masoni i… cykliści zawsze mogą stać za kimś lub czymś – za „demokracją” też ONI mogą stać, a jak życie pokazuje, często stoją!

Jak rozpoznać, KTO ma jakiego kota w głowie – oto jest pytanie!

KOMENTARZE

 • Młot w głowie czy Thot w głowie
  Bo jakoś nie do końca zrozumiałem intencję autora.

  Nie dziwię się P. Markowi Kajdasowi , że mając świadomość działań rozmaitej agentury w Polsce i powiązań tejże z kręgami pokręconych okultystów zwanych pospolicie masonami
  uprawiających SZTUKĘ KRÓLEWSKĄ staje dęba na samą myśl o „króliku” z gruntu doświadczalnym na tronie nieco zapomnianym.


  //Jacyś agenci, masoni i… cykliści zawsze mogą stać za kimś lub czymś – za „demokracją” też ONI mogą stać, a jak życie pokazuje, często stoją!//

  Będą ...do czasu. Równie dobrze można mówić że …. ktoś te narkotyki musi rozprowadzać więc czemu nie … Kowalski...

  Nie ma na to zgody.

  //Jak rozpoznać, KTO ma jakiego kota w głowie – oto jest pytanie! ? //

  Prawda nas wyzwoli ...a ta jest naga w jawności lecz nie wstydliwa.
 • @jax 12:39:34
  Mnie po prostu irytuje dążenie różnych środowisk w końcu patriotycznych do rządów tzw "twardej ręki" czy króla, czy innego... króla zwanego prezydentem elekcyjnym, czy jeszcze innego naczelnika, dyktatora, w praktyce MARIONETKĘ jak Obama za którym KTOŚ stoi, a który samodzielnie nawet nie pierdnie!

  Bóg jest naszym królem, a Naród suwerenem państw, rzecz w tym żebyśmy do tego dojrzeli, zmądrzeli. Trzeba wielkiej odpowiedzialności.

  Demokracja nie jest ani dobra, ani zła, to od nas zależeć powinno czym będzie. W Niemczech demokratycznie wybrano NSDAP, tym samym Hitlera i koszmar II wojny światowej, można to było przewidzieć podobnie jak skutki nierządów PO. Skąd pewność że antydemokracja będzie lepsza? Jak można o tym mówić po upadającej I RP, sanacyjnej, autorytarnej II RP (z opozycją głównie na emigracji bądź w więzieniach, albo na cmentarzu) i sowieckim PRL?

  Thot należy do starszych blogerów z poczuciem własnej nieomylności. Można szukać punktów stycznych i na nich budować współpracę. W ten sposób mechanizm demokracji to umożliwi, ruch wielonurtowy, ale nie zawsze będzie w takim rządzie obywatelskim tak jak zechce tego THOT.

  Rację to ma Bóg.

  Mój problem to syndrom wyzwolonego niewolnika, nie ścierpię żeby ktoś nade mną panował poza Bogiem. Stąd ciężko mi się dogadać z kimkolwiek, w tym z aktywem NE. Nic nie poradzę że kiedy myślę o królu, to mam przed oczami tych najgorszych. Poza tym żywot dobrego króla byłby u nas baaardzo krótki, jeden lot niekoniecznie do Rosji... Oczywiście wypadek, a jakże itd

  Suwerena nie zabiją mam nadzieje całego, acz i takie mam obawy, w końcu Rosja może nas zasypać głowicami atomowymi czy innymi pieszczotami. Stać ich elity (tzn niekoniecznie ich, ale nimi zarządzające) na to. Nie kochają nas kolejni trockiści, stalinowcy.

  THOT masz chyba większe problemy, niż moje poglądy na demokrację? Odsuńmy PO od władzy, niech powstanie pustka jak w 1918 i można myśleć jak kreować kształt nowej Polski. Na razie musimy się jakoś dogadać i jednoczyć. W Konfederacji też się kłócimy, mam wrażenie że Polak ma spór nawet z samym sobą i z Bogiem też, jak więc możemy się skutecznie zjednoczyć i konstruktywnie tworzyć nową Polskę?

  Dlaczego spory w PO nie niszczą ich tak jak naszą rozproszoną opozycję tzw centroprawicy całej? Oni wiedzą że jesteśmy dla układu zagrożeniem daleko większym od grzecznego PiS.
 • @Robert Grunholz 14:12:12
  Ci ludzie mają gotowe teksty do mówienia jak błazen Obama, dostają je na szkoleniach, także sms dnia-tygodnia, online też w razie potrzeby być może wprost do ucha, czy inaczej z projektora w okularach ;) Są głupsi niż ustawa o głupocie przewiduje łącznie z plemielem. Pajace sterowane z tyłu właściwymi kreatorami wydarzeń, a ci mają sztaby piszące ustawy itd

  Niestety banały mówią także ludzie z otoczenia PiS.


  @THOT
  Kiedy obszernie, merytorycznie skomentujesz to?
  http://lazacylazarz.nowyekran.pl/post/64258,instytut-szlaku-bursztynowego

  i to naszego Konfederaty?
  http://spodlasu.nowyekran.pl/post/64387,naprawic-polske

  Przystaniesz do nas, czy będziesz samotnie pouczał wszystkich?

  http://konfederacjablogerow.nowyekran.pl/post/64725,aktualna-lista-konfederatow-i-zasady-przystapienia
 • @jax 12:39:34
  Nie wiem o co Tonbie chodzi? Staram się mocno, ale młota w głowie mojej nie mogę znależć, a zrobiłem sobie tomograf. Ciekawe jak go odkryłeś?

  Cały tekst jest poswięcony blogerowi, którego lubięczytać, który na słowa król i Braun zareagował jak byk reaguje na czerwoną płachtę.

  Łatwiej sobie król i prezydent z mocną władzą poradzi z masonerią niż DEMOKRACJA. Demokracja skazana jest na działanie różnych grup wpływu (kapitału), na partyjniactwo, na malwersacje, na przekupstwo oraz na działania tajnych związków. DEMOKRACJA nie jest w stanie wyleczyć się z tych chorób, bo one genetycznie wpisane są w genotyp DEMOKRACJI (o ile mozna sobie taki wyobrazić).

  To tyle
 • @Marek Kajdas 13:24:46
  Marku.

  Nie denerwuj się, dobry żart tymfa wart

  Napisałeś: Skąd pewność że antydemokracja będzie lepsza?

  Pewność wynika z analizy faktu. Brak demokracji trzymał państwa w pewnych ryzach przez tysiące lat, wprowadzona od 200 lat demokracja razkłada organizmy państwowe...czy z tym faktem się nie zgadzasz?

  Za to że należę do starszych blogerów trudno się obrażać...na starość rady nie ma

  Marku! Gdzie ty widzisz jakieś "Na razie musimy się jakoś dogadać i jednoczyć" KTO z KIM? Mijają miesiące, lata całe a o jednoczeniu ani widu ani słychu. Zostaje tylko NA RAZIE...

  Masz rację, że jestesmy dla układu zagrożeniem potwornym, ale dopiero jeżeli NARÓD POLSKI zrozumie, ze demokracja to nie jest wytrych który wszystko otwiera...np.. nie mozna demokratycznie głosować, czy teraz Ty oddasz mocz, czy może Zdzichu, a moze mogę łaskawie ja.

  Tworzenie organizacj z załozenia demokratycznej, ułatwia IM rozwalenie jej w zarodku. DLATEGO nie możemy się dogadać...Popatrz na Konwent Narodowy Marka Delimata i działania innych niezastąpionych najmądrzejszych watażków....moze wtedy do Ciebie cosik dotrze

  Pozdrawiam serdecznie, THOT z młotem w łowie
 • Kot
  Świetne spostrzeżenie, Drogi Thot.
 • @Marek Kajdas 13:24:46
  Panie Marku! Pisze Pan: "odsuńmy PO od władzy". Jak Pan radzi to zrobić?
  Nie wystarczy napisać: "odsuńmy PO od władzy", bo od tego nic się nie stanie. Pan "bije pianę", tylko nie wiadomo po co?
 • @thot 15:40:11
  Cokolwiek przebije się przez puste głowy lub do głów zajętych frazesami to musi być coś naprawdę mocnego. Młot nie kot.

  Drobne szaleństwa, symbole, zabawy w czary mary bożków egipskich czy karcianych to nie kot lecz mroczny czczony w satanistycznym uniesieniu thot. O tym na końcu. *


  Doświadczenie uczy, że to właśnie masoneria poradziła sobie z systemem monarchistycznym.

  Nie jestem zwolennikiem demokracji lecz raczej konstytucji , której praw nie można naruszyć. Konstytucja musi więc zostać w taki sposób skonstruowana by PRAWA PIERWSZE były kanonem fundamentalnym obejmujące żelazne zasady stojące ponad potencjalnym monarchą, dyktatorem i ponad konieczną tak czy inaczej demokracją.

  W pewnych sprawach demokracja może funkcjonować lecz zasięg jej działania albo będzie powszechny jak jak w Szwajcarii albo zdecydowanie ograniczony jak w Polsce. Jaka to demokracja ? Instrumentalna gdyż nie może być tak jak dzisiaj traktowana jako wartość nadrzędna. Demokracja to tylko narzędzie a nie świętość.

  *Wyjaśniam Thot w głowie , masoni, lucyferianie i i karciane czary mary

  Jedna z najbardziej popularnych talii tarota (Tarot Thota, ang. Thoth Tarot) oraz omawiająca go książka (Księga Thotha) nawiązują do tego bóstwa. Obydwie zostały stworzone przez Aleistera Crowleya, "Księga Thotha" to pseudo filozoficzna praca omawiająca wykorzystanie kart tarota, zwłaszcza tych stworzonych przez Crowleya, której nazwa została zaczerpnięta z nieistniejącej księgi z egipskiej mitologii.
 • @jax 00:08:34
  Edward Alexander Crowley (ur. 12 października 1875 , zm. 1 grudnia 1947 w . - czyli to XX wiek naszej ery

  Thot - egipski bóg - patron mądrości - okres pomiędzy III a VI dynastią faraonów czyli około 3.000 lat p.n.e. (a moze jeszcze wcześniej)

  Wg mnie "Thot" należy tłumaczyć jako "posłaniec", ale faktem jest jednak, że nie ma ogólnie przyjętego etymologicznego wyjaśnienienia nazwy "Thot". Thot jest uznawany przez starożytnych Egipcjan za tego, który stworzył hieroglify - czyli pismo.Thot był archetypem egipskiego pisarza: był skrupulatny i godny zaufania. Thot był bezstronny, uczciwy i sprawiedliwy - wg mnie doskonale nadawał się na nic dla blogera - ale są tacy co widzą w nim to co chcą widzieć - czyli szatana.

  To, że ktoś kiedyś połamał krzyż, zrobił swastykę, znak ognia, a potem znak narodowego socjalizmu, nie dyskwalifikuje krzyża.

  A mieć w głowie Thota...zamiast kota...to komplement
 • @thot 13:20:07
  Jednych inspiruje kultura i myśl chrześcijańska innych pogańska. Każdy jednak podświadomie wskazuje co jest mu bliższe bo symbole i znaki opowiadają z czym człek się utożsamia lub…. co go mierzi.
  Bogowie obcych cywilizacji to ledwie byty demoniczne słabe, upadłe i…pokonane.

  Crowley nie bez powodu zawłaszczył pewne terminy czy znaki i odprawił nad nimi swoje satanistyczne rytuały . Tak na marginesie Thot też był przedmiotem kultu i jemu też oddawano ofiary i wznoszono ku niemu pogańskie modły. „Omodlone” przez satanistów czy pogan oznacza dla chrześcijan , że coś zostało zbezczeszczone czyli przeklęte.
 • @Marek Kajdas 13:24:46
  "W Niemczech demokratycznie wybrano NSDAP, tym samym Hitlera i koszmar II wojny światowej, można to było przewidzieć "

  Chyba jednak nie można było. Wtedy to był wynalazek nowy, jak i mechanizmy które temu służyły. Wszak nawet u nas Piłsudski na łożu śmierci miał rzec: "uważajcie na małego kaprala".
  Wtedy mało kto brał patafiana na poważnie, ani kondycja Niemiec, ani ich wojsko, ani kapral nie wzbudzali szacunku. Przez kolejne lata europa była coraz bardziej zdumiona..

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031   

ULUBIENI AUTORZY