Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 563 komentarze

KONTRREWOLUCJA

thot - Krzysztof Chrobot - Polak, antysocjalista. - „thớt” w języku wietnamskim oznacza „płyty tnące”lub „deska do krojenia” http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/937039,detektyw-inwektyw-deska-do-krojenia.html

PANIE BOGATKO - WSTYDU PAN OSZCZĘDŹ

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Co się Panu w głowie porobiło? Uderz w stół a Neopuławianie rejwach podnoszą! Zabić, zadeptać, opluć, wyrzucić z NE! Jakim prawem Pan opluwa blogera epitetem „neomoczarowiec”

 Gdyby dzisiaj przypadkiem zaczął Pan tworzyć w Izraelu legiony żydowskie, aby przy ich pomocy siłą utworzyć na naszym terytorium Judeo-Polonię, to napiętnowałbym Pana jako zdrajcę Narodu Polskiego.

Wyzywając mnie od neomoczarowców, niczego Pan nie osiągnie, od 30 lat odporny jestem na KORowskie epitety. To 1980 roku KOR zastosował broń straszną, którą Pan zaprezentował DZISIAJ, kto nie z nami, kto ma inną wizję Polski, to jest ubolem – bo tylko MY KOR-owcy mamy rację i monopol naprawdę. Wtedy była to straszna broń, i można powiedzieć bardzo skuteczna, dlatego udało się wraz ze swoimi wymajstrować okrągły stół i doprowadzić Polskę do katastrofy.

 

Co Pana do takiej wściekłości doprowadziło, to że po owocach poznać co to za drzewo? 

Podałem źródła faktów przytoczonych w moim poście, niech Pan walczy z faktami a nie opluwa bezczelnie autora postu. Sposób w jaki Pan prowadzi polemikę, świadczy o Panu!

 

Proszę odpowiedzieć na poniższe pytania:

 

Tworzył Mickiewicz legion żydowski, czy nie tworzył, jak tworzył to w jakim celu?

 

Miał sekretarza masona czy nie miał?

 

Ożenił się z frankistką, czy nie ożenił?

 

Nie będę wymieniać reszty przytoczonych faktów, bo musiałbym w całości powtórzyć mój post.

 

Pana epitety którymi Pan opluwa adwersarza,  przypominają lata stalinowskie, gdzie wszelkimi środkami, łącznie  z unicestwieniem przeciwnika, walczono z nacjonalizmem polskim, przyklepując PRAWDĘ stekiem kłamstw.

Zna Pan innego Polaka, który wpadł na zbawienny pomysł, ze żydowskie legiony trzeba do Polski słać? To proszę podać źródło!

KOMENTARZE

 • @Robert Grunholz 17:10:02
  Pan Marky nie popisał się zbytnio swoim intelektem ale popisał się bardzo ale to bardzo swoim rynsztokowym slownictem.....i nienawiścią do mówiacych prawdę....ale prawda sama sie obroni prędzej czy poźniej.
 • @Robert Grunholz 17:45:49 WIEC KIEDY NAPISZESZ PRAWDE O KOZAKACH I TARASIE SZEWCZENKO, HIPOKRYTO? :)
  Ej, hipokryto, a kto mnie wyzywal pierwszy - czy nie TY?


  Grunheilz, czy to nie ty napisales:

  "Podrzucić fakty i pomówienia. Niech im [tzn. Polakom] się toczy piana z pyska, niech rzucają inwektywami (tym samym przyznając mi w niektórych sprawach rację), ale jeden czy drugi się nad legendą poważnie zastanowi i może nawet zweryfikuje swoje stanowisko. Z niektórymi trzeba drastyczną terapią szokową" ?

  Czy nie jestes klamca mi manipulatorem?

  Czy ty nie jestes psychopata, grundhheiltz?

  Coz za klamca i manipulator.
 • Bogatko i inni
  "Dzieci wdowy", krypto-polacy oraz wszelka inna swołocz, która nienawidzi Polski i Polaków! Prawda, tak jak szydło z worka, prędzej czy później wyjdzie, PRAWDA - wypłynie na wierzch!

  Czujecie, że czas WASZYCH kłamstw dobiega końca!

  I dlatego zwykły post oparty na faktach zbadanych przez polskich historyków doprowadza was do białej goraczki. Wasza bezsiła powoduje, ze jesteście zdolni do rynsztokowych obelg li tylko.

  Wyzywając mnie od neomoczarowca, agenta, kurwy politycznej...czy to nie jest STALINOWSKA neocenzura?

  Kultury to u Waszmosci nie znajdziemy, a szkoda!
 • @Robert Grunholz 18:20:51
  E tam, to TY jestes chamem, w dodatku psychopatycznym.
 • Zaraz wszystko wyjaśnię
  Wiem od kolegi z bratniej, szwabskiej jednostki saperów, stacjonującej obecnie pod Dreznem i oczekującej na nadchodzące powodzie, że oni tam w RFN mają specjalne szkolenia dla politruków. To znaczy, u nas oczywiście też są takie szkolenia, ale tylko w dla osób wojskowych, przysiężnych. A u nich przechodzi je każdy obligatoryjnie i wielokrotnie, jeśli tylko chce dostać robotę na państwowej posadzie w publicznych mediach. Tak mi w każdym razie opowiadał oficer w stopniu starszego lejtnanta i nie mam podstaw, by nie ufać jego oficerskiemu honorowi i prawdomówności. Podobno na ichnim specjalnym szkoleniu wpajają im podprogowo rozmaite głupoty, czyniąc z nich tzw. śpiochów, aktywowanych w odpowiednim momencie. Taki uśpiony agent, gdy go wybudzą poprzez telewizyjny program emitowany na ichnim ARD czy ZDF, to czasem sam nawet nie zdaje sobie sprawy, co wypisuje. Za parę dni ten cały Bogatko ocknie się, zobaczy, jak po chamsku pana prof. Bartyzela (wraz z rodziną) obsmarował i zacznie się wypierać i mataczyć. Uważam, że dla dobra naszego pana Bogatki należy natychmiast zabrać mu na kilka dni dostęp do edycji jego własnego bloga oraz strącić mu z dachu antenę satelitarną, by jego umęczoną głowinę nie kontaminowały żadne wrogie, germańskie treści propagandowe.
 • @Pan podporucznik 18:29:53
  A jaka jest glowna mysl twego wpisu? Czy taka, ze PAN Bogatko jest "agentem-spiochem"? Udowodnij, ze jest. Potrafisz?
 • @Pan Marky 18:33:42
  A jaka jest szczególna mysl Pana wpisu? Czy taka, ze jak mówił J.Lec - prawda kole w aureole!

  Bogatko wyzywajac mnie publicznie od: neomoczarowca, agenta, kurwy politycznej...widać, że jakaś klapka wylewająca jad nienawisci otworzyła się w jego głowie....może Pan porucznik intuicyjnie zblizył się do prawdy, że śpiochowi czy kretowi - klapka sie otworzyła?

  Bo logicznie nie da się wytłumaczyć tej wsciekłosci
 • @Robert Grunholz 17:45:49
  Poraziła mnie ta nienawiść we wpisach.
 • @thot 18:44:51
  Thot, ktory moj wpis masz na mysli, ktorego glowna mysla jest: "Prawda kole w aureole"? (Przy okazji, Lec byl Zydem, a ty, taki zydofob, cytujesz go jako autorytet?)

  Ja nie zgadzam sie z pewnymi twierdzeniami pana Bogatki, ale zgadzam sie z jego oburzeniem na twoj wpis jako calosc, bo glowna mysl tego wpisu - ze Mickiewicz byl polonofobicznym nikczemnikiem - jest wyjatkowo klamliwa i oszczercza.
 • @taba 18:47:43
  Taba, czy "porazila" cie tez psychopatyczna nienawisc i klamstwa we wpisach Grundheilza?
 • @Pan Marky 18:56:07
  Muszę Panu powiedzieć, ze przekroczył Pan granice chamstwa i podłosci, zagłądał mi pan w rozporek jak sikałem?

  Jak ja mogę być antysemit, kiedy są na NE tacy co twierdzą, że po nosie moim można rozpoznać moje geny!

  Lec genialnie potrafił układac słowa i wara Panu od jego rasy, bo łapy poobcinam i zbanuję Pana. Antysemityzmu na NE wywoływać Panu nie pozwolę!. Nie wazne kto jakich przodków ma, waźne aby to nie było tajemnicą poliszynela, i aby ci nowi Polacy kochali jedną Ojczyznę - Polskę.

  Konkrety, wreszcie napisz Pan konkrety, co w poscie o Mickiewiczu jest kłamstwem?!!! Bluzga Pan jadem na lewo i prawo, a ani słowem nie odniósł sie Pan do faktów zawartych w moim poście! Ładnie to tak?
 • @thot 19:12:35
  Dla jasności: moje podejście do Mickiewicza najlepiej oddaje opinia Norwida, zacytowana przez Pana w poprzednim poście. Ponadto nie uważam Pana za moczarowca, pogrobowca Ochrany, efesbeka itd. Zarzucam Panu niechlujstwo i pomijanie tła historycznego. Np. co to za zarzut, że zatrudniał masona, skoro sam był masonem? Kto wtedy nie należał do jakiejś tajnej ( w domyśle masońskiej czy kontrolowanej przez masonerię) organizacji? Tylko ktoś, kto nic nie znaczył. Kwestia mody, tak niemiłosiernie po latach wyszydzonej przez Żeromskiego.
  Dziwnie wygląda znaczenie, jakie miała twórczość Mickiewicza dla Polski i polskości, w zestawieniu z tym, co Pana zdaniem miał na celu. Skrajny nieudacznik? A czemu nie uznać, że żydostwo i masonerię traktował czysto instrumentalnie - stąd te publiczne wypowiedzi. Gdybam, ale nie jest to ani mniej, ani bardziej usprawiedliwione niż to co Pan przedstawia.
  ukłony
 • @bajbars 20:11:32
  Wielu mysli, że masonerią mozna grać, i ich ograć....ale się mylą

  To nie jest tylko kwestia mody, wiely, znaczna większośc Polaków do masonerii nie należała, to był dobrowolny wybór.

  Jak dowody świadczą to masoneria konsekwentnie krok po kroku, milimetr po milimetrze zdobywa wytyczone pozycje....vide -0 obecna walka z kosciołem, krzyzem....historią, tradycją...

  To że Mickiewicz przeszedł metamorfozę, i przestał zajmować sie poezją, i oddał zycie polityce jest faktem


  To jaka myśl mu przewodziła, też tajemnicą nier jest.

  Jak Pan wytłumaczy tworzenie legionów żydowskich...czekam

  Pozdrawiam
 • @thot 19:12:35 CZY NIE JESTES ZYDOFOBICZNYM CZUBEM? :)
  W jaki konkretnie sposob niby przekroczylem granice chamstwa i podlosci? A dlaczego pytasz, czy zagladalem ci w rozporek jak sikales (a fuj)? Czy oprocz tego, ze jestes piramidalnie glupi, jestes tez perwertem seksualnym? :)
  Czy to, ze ktos rzekomo twierdzi, ze po twoim nosie mozna rozpoznac twoje geny, wyklucza to, ze mozesz byc zydofobem? W istocie nim jestes, na co dowodem jest twoj tekst o Mickiewiczu i twoje wpisy pod nim.
  Czy twierdzisz, ze ja napisalem cos zlego o "rasie" Leca? Udowodnij, ze to zrobilem. Ty kabotynie jeden, udawaczu, oszukancu, usilujesz stworzyc wrazenie, ze Marky powiedzial cos zydofobicznego? :)
  A banuj mnie sobie, twoj blog to zadna atrakcja dla mnie, bos wyjatkowy glupiec, i te rozne rezuniaste grundheile, taby, i tym podobne gluptaski wywoluja u mnie nieprzyjemny nastroj. To JA wyswiadczam ci laske, ze pisze na twoim blogu. Przy okazji, kazdy, kto pozbawia innych wolnosci wypowiedzi, sam nie zasluguje na wolnosc wypowiedzi. To, ze chcesz cenzurowac czyjes wypowiedzi, pokazuje kim jestes.
  A na jakiej podstawie informujesz mnie: "Antysemityzmu na NE wywoływać Panu nie pozwolę"? Czy twierdzisz, ze ja zamierzam wywolywac "antysemityzm" (co to?) na Nowym Ekranie? Udowodnij, ze zamierzam. I to TY, paranoiczny zydofob, oswiadczasz ze "antysemityzmu" na NE wywolywac nie pozwolisz, udajesz nagle bojownika przeciwko "antysemityzmowi"? Coz za kabotynski prowokator i oszukaniec. Osobowosc psychopatyczna?
  Twierdzisz: "Nie wazne kto jakich przodków ma, waźne aby to nie było tajemnicą poliszynela, i aby ci nowi Polacy kochali jedną Ojczyznę - Polskę." E tam, dla ciebie "waźne." Inaczej czemu bys tak objezdzal "frankistow," czyli wedlug ciebie potomkow wyznawcow Zyda Franka, ganil Mickiewicza za to, ze zalozyl Legion Zydowski, itd., itp.? Dowody twojej chorej zydofobii sa powyzej, w twoim tekscie i wpisach.
  Wolasz kabotynsko: "Konkrety, wreszcie napisz Pan konkrety, co w poscie o Mickiewiczu jest kłamstwem?!!!" Przeciez juz ci napisalem, ze klamliwa jest glowna mysl twego tekstu, ze Mickiewicz jest antypolskim niegodziwcem, bo rzekomo chcial zalozyc Judeopolonie w Polsce. Czy teraz poniales?
  Co rozumiesz przez moje rzekome bluzganie na lewo i prawo? Podaj jego konkretne przyklady. Potrafisz? Klamiesz, ze nie odnioslem sie do "faktow" w twoim poscie, np. napisalem, co sadze o wypowiedzi Krasinskiego na temat wypowiedzi Mickiewicza o szlachcie.
  Przepros mnie za twoja arogancje wobec mnie, to moze jeszcze cos napisze o twoim nedznym, grafomansklim tekscidle.
  :)
 • @thot 20:39:42
  "Jak Pan wytłumaczy tworzenie legionów żydowskich"
  Nie wiem. Pewnie tym samym, co tuż przed pierwszym rozbiorem, przyjęcie propozycji frankistów przez Sejm. Ktoś musiał te mickiewiczowskie brewerie finansować.
  ukłony
 • @Pan Marky 01:35:15
  "Element polski"?
  Po kolejnym beznadziejnym wpisie utwierdzam, się w przekonaniu, że mamy do czynienia z człowiekiem o zaburzonej psychice
 • *****
  Na zebraniach pierwszej Solidarności KOR - owcy tej taktyki używali bardzo często wobec ludzi zadających pytania lub mających jakiekolwiek wątpliwości, co do ludzi z KOR-u. Wobec takich ludzi zaraz podnosił się rejwach i nazywano ich ubekami lub agentami, dzisiaj pan Bogatko stosuje w swojej publicystyce te same metody. Napisałem niedawno panu Bogatko, że z jego twórczości blogerskiej byłby zapewne dumny sam Jacek Kuroń.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY