Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 563 komentarze

KONTRREWOLUCJA

thot - Krzysztof Chrobot - Polak, antysocjalista. - „thớt” w języku wietnamskim oznacza „płyty tnące”lub „deska do krojenia” http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/937039,detektyw-inwektyw-deska-do-krojenia.html

ŹRÓDŁO TEGO TEKSTU JEST STARANNIE USUWANE Z INTERNETU KSIĄDZ TADEUSZ KIERSZTYN PRZED PLUTONEM EGZEKUCYJNYM

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

ŻRÓDŁO: http://www.ziemiamielecka.pl/?p=21933

 “…Chciałbym pokrótce przedstawić dramat mego życia poświęconego dziełu Intronizacji Jezusa Króla w naszym Narodzie. Od kilkunastu lat władze duchowne zmuszały mnie, bym zaparł się Jezusa Króla i bym wraz z narodem Izraelskim wybrał Barabasza, tak jak to uczyniły one na fali soborowych przemian.Gdy sztandaru Jezusa Króla Polski mimo wszelkich gróźb, kar i nacisków nie chciałem wypuścić z dłoni, postawiono mnie, tak jak ongiś górników z “Wujka”, przed plutonem “egzekucyjnym”, którym dowodził sam kard. Stanisław Dziwisz, i nie strzelano do mnie z broni palnej, lecz popełniono na mnie mord moralny przy użyciu broni, znanej dobrze siłom ciemności.”

 

Więcej na: //gazetawarszawska.com/

KOMENTARZE

 • ...
  ...kopiować ,szybko ,aby były dowody na przyszłość ...dzień i godzina i okoliczności śmierci tego zamęczonego kapłana nie jest przypadkowa ...za chwilę będą chcieli wykończyć ks.Natanka ...niech Bóg ma nas w swojej opiece ...
 • To powyższe zdjęcie Jezusa Chrystusa Króla nie pasuje
  Powyższe zdjęcie Jezusa Chrystusa Króla nie pasuje do poglądów śp. ks. Kiersztyna: to zdjęcie, jak dobrze pamiętam, ks. Kiersztyn określał jako "natankowy mix" Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata z Koronacją Serca Jezusowego, dodatkowo w koronie są tylko dwa kręgi symbolu władzy bez trzeciego. Prawidłowy wizerunek Jezusa Chrystusa Króla Polski jest na www.intronizacja.pl
 • Napisałem że do ks. Kiersztyna mam wątppliwości
  i pomimo tych jego mądrych słów podtrzymuje swoje podejrzenia. Nie twierdzę że kard. Dziwisz czyni dobrze. POdobnie rzecz ma się z ks. Natankiem. Takie uciszanie ludzi nie jest mądre i świadczy o braku kompetencji hierarchów kościoła.
 • Właśnie czytałem ten tekst, jak Ksiądz Kiersztyn umierał...
  ...to było po południu 22-go sierpnia. Potem zadzwonił do mnie Profesor Antoni Jarosz i coś się zgadalismy - że jego i Kiersztyna tak samo chcą wykończyć, a potem się z internetowej Gazety Warszawskiej dowiedziałem - że Księdza zabili... Jak rozmawiałem z Profesorem Rektorem Jaroszem to on nic nie wiedział, że Księdza właśnie staranowali TIR-em. Tak samo jak Posła Adwenta i Kapitana Hutyrę.
 • @ezaw 11:43:46
  //Napisałem że do ks. Kiersztyna mam wątppliwości
  i pomimo tych jego mądrych słów podtrzymuje swoje podejrzenia//

  To jest antywilizacyjna wypowiedź. W naszej kulturze nie obrzuca się bezpodstawnymi domniemaniami zmarłego, który nie może się nawet bronić.
 • @Rebeliantka 12:38:42
  Bronić przed czym? Przede mną? PROSZĘ NIE ŻARTOWAĆ!

  Proszę przeczytać słowa ks. Kiersztyna, kto go atakował i niszczył.

  Specjalnie dla Pani zacytuję te słowa:

  "Stanisław Dziwisz... przy użyciu broni, znanej dobrze siłom ciemności.”
 • @Eugeniusz Sendecki 12:08:11
  Może go zabili. A może nie. Kto to wie? A może to duchy go tak załatwiły. Trzeba być bardzo ostrożnym przed ferowaniem takich wyroków i sianiu tego typu sensacji.

  Ale Panu na tym chyba zależy, jest Pan jakby to powiedziała koleżanka Circ - agenciakiem - lub po prostu ma Pan w tym upodobanie. Może jedno i drugie.
 • @ezaw 14:27:39
  ...ezawie ,jesteś zwykłym trollem ...tyle w temacie
 • @ezaw 14:25:28
  Cytuję Pańskie słowa: "do ks. Kiersztyna mam wątpliwości",
  "podtrzymuje swoje podejrzenia".

  Proszę nie odwracać uwagi od swoich wcześniejszych, niedopuszczalnych słów.
 • @trybeus 14:35:07
  Dobrze wiedzieć.
 • @Rebeliantka 14:40:29
  Ja nie odwracam uwagi. Gdybym chciał to mogę w każdej chwili swoje wypowiedzi skasować.

  Czy słowa ks. Kiersztyna na temat kard. Dziwisza i jego satanistycznych powiązań są dopuszczalne według Pani?
 • @eprudnik 10:57:38
  A jakie to ma znaczenie ?
 • @ezaw 15:03:24
  W tej chwili mówimy o Pańskich następujących słowach pod adresem ks. Kiersztyna:

  "Nie chcę powiedzieć że to był zły ksiądz albo człowiek. Z wyglądu natomiast bardziej podobny do Madoffa niż Polaka.

  Wiadomo że w Polsce wielka rzesza ludzi ma pochodzenie mieszane, w tym mamy silne grupy frankistowskie. Ci ludzie są także w kościele. Lud w zasadzie nie wie o tej konspiracji, a trwa ona od 200 lat dobrych.

  Mam więc na samym początku wielkie wątpliwości co do osoby tego księdza. Nie twierdzę że nie chciał dobrze i że nie byłdobrym człiowiekiem ale na franistów należy szczególnie uważać ponieważ oni podszywają się pod Polaków a działają przeciwko".

  To są supozycje bez żadnego pokrycia, szydercze w stosunku do zmarłego księdza.
 • To żródło wisiało w necie latami i nikt go nie usuwał i mało kto czytał.
  Teraz wszyscy się zainteresowali, bo senzacja.
 • @Rebeliantka 16:32:56
  To dla Pani są one szydercze. Ja pisałem całkiem serio. I ma to swoje znaczenie. Ponieważ frankiści są przewrotni i potrafią grać w każdej roli... ale człowiek to człowiek, nie można każdego oceniać po pochodzeniu tylko.

  Jak widać chociażby na tym przykładzie Kościół jest totalnie podzielony... o czym też pisze ksiądz... mówiąc o swoich przełożonych że mają konszachty z diabłem... a mowa jest o biskupach i kardynałach.
 • @ezaw 16:49:02
  Twierdzenie, że ksiądz Kiersztyn mógłby być członkiem żydowskiej sekty - frankistów, to wyjątkowo bezpodstawna, kłamliwa supozycja. Tym obrzydliwsza, że zmarł w tragicznych okolicznościach zaledwie wczoraj.
 • @Rebeliantka 17:44:20
  Widzę że Pani wie więcej niż ja. Sekta Frankistów.

  Z tego co pamiętam to Naimski oficjalnie się przyznał że jest frankistą. OD innych nie słyszałem, może nie są, może wymarli albo wyjechali...

  Przecież ja nie napisałem że ks. Kiersztyn był członkiem Sekty. Ja tylko wyraziłem swoje wątpliwości. Podobne wątpliwości mam w stosunku do innych osób publicznych i powołanych na stanowiska mające służyć narodowi... jak ta służba wygląda widzimy... często właśnie ci sekciarze zajmują "parafie" i służą sobie nawzajem, a Polaków mają w głębokim poważaniu... znam to ze swojej parafii. I takie postępowanie często kończy się źle... mam np. nieprzyjemność co jakiś czas wysłuchiwać jednego takiego co za komuny służył przy budowie kościoła zbierając datki - dzisiaj krew go zalewa - tak mu to wszystko na zdrowie wychodzi...

  Niestety Pani Rebeliantko żyjemy w strasznych czasach, ludzie boją się cokolwiek mówić chociaż mamy takie luksusy i wszystko... ludzie prawdy nie mówią.
 • @ezaw 18:03:41
  A co to wszystko ma wspólnego z księdzem Kiersztynem?

  Co wspólnego miał ks. Kiersztyn z istnieniem jakichś sekt, z tym, że osoby publiczne są często niewiarygodne, z tym, że ludzie kłamią?

  Ksiądz Kiersztyn był wierny Kościołowi, chociaż krytykował niektóre przejawy jego funkcjonowania, był prawdomówny i wiarygodny.

  Pańskie "wątpliwości" - jako całkowicie bezpodstawne - są obrzydliwe, szczególnie w kontekście jego wczorajszej, tragicznej śmierci.
 • Ja w kwestii formalnej
  Thot-Hermes Trismegistus (właściwie Thoth) jakoś ten nick nie bardzo kojarzy mi się z KK, ale mogę się mylić. Czy ktoś mógłby mi to racjonalnie wyjaśnić?

  Z góry dziękuję i pozdrawiam
 • @Madara 20:04:39
  W kwestii formalnej MADARA to legendarny ninja?
 • Pogrzeb Ks. Tadeusza Kiersztyna
  Pogrzeb Ks. Tadeusza Kiersztyna odbędzie się w czwartek 30 sierpnia 2012 roku na Cmentarzu Rakowickim przy ul. Rakowickiej w Krakowie.

  O godz. 13:00 odbędzie się Msza Święta pogrzebowa w Kaplicy pw. Zmartwychwstania Chrystusa Króla, a po niej nastąpi odprowadzenie Zmarłego na miejsce ziemskiego spoczynku.

  Wypełniając duchowy testament śp. ojca Tadeusza i wolę Rodziny, prosimy o nieorganizowanie żadnych manifestacji (emblematów, transparentów itp.) podczas uroczystości pogrzebowych. Podczas uroczystości nie przewiduje się także żadnych przemówień.

  http://www.intronizacja.pl

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY