Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 563 komentarze

KONTRREWOLUCJA

thot - Krzysztof Chrobot - Polak, antysocjalista. - „thớt” w języku wietnamskim oznacza „płyty tnące”lub „deska do krojenia” http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/937039,detektyw-inwektyw-deska-do-krojenia.html

Diaspora żydowska pod ochroną w Katechizmie Katolickim

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Każdy, kto klęka przed Bogiem kształtuje się aby kłaniać się przed królem. (Joseph Joubert)

 Masoneria w XVIII rozpoczęła walkę o obalenie monarchii, zniszczenie rodów (czyli narodów - bo bez rodów, jak mówił Norwid, nie ma narodu), o przejęcie w państwach władzy poprzez wprowadzenie tak zwanej demokracji. Można dzisiaj powiedzieć, że od pełnego sukcesu nie dzieli już ich prawie nic. Skutki tych działań możemy oglądać dzisiaj.

Gdy ktoś DZISIAJ nawołuje do kontrrewolucji, czyli do naprawienia zła wywołanego przez rewolucję francuską oraz agitację socjalistyczną, wzywając do powrotu władzy królewskiej – to uznawany jest przez masy ludzkie za umysłowo chorego. Masy ludzkie gardłują: „Króla idioci chcą – a skąd wy weźmiecie króla? A jeśli jakimś cudem znajdziecie króla, to król  ten naruszy nietykalną zasadę demokracji! Nie będziemy kłaniać się przed jakimś królem, nigdy, my chcemy żyć w pozycji wyprostowanej, a nie giąć kark przed królem. Ckni się wam, kontrrewolucjoniści jakaś elitą narodu – wszak wszyscy jesteśmy sobie równi – nie potrzebna nam jest żadna nowa elita!”

Masoneria w XVIII rozpoczęła długą, bo trwającą już ponad 250 lat, wojnę z Chrześcijaństwem. Atak idzie w kilku kierunkach:

1.     na doktrynę chrześcijańską – zmienia się tradycję przez dostosowywanie jej do potrzeb nowoczesności;

2.     na hierarchię Kościoła Katolickiego – poprzez przenikanie do hierarchii kościelnej oraz poprzez pozyskiwanie do swoich celów zdrajców KK;

3.     na edukację - poprzez nową sterowaną i kontrolowaną edukację wziąć w posiadanie dusze ludzkie już od najmłodszych lat i nie wypuścić tych duszyczek aż do ich śmierci;

4.     na zakłamanie historii, zniszczenie kultury narodowej itd. itp 

Mniemam, że pod wpływem działań hierarchów KK należących do masonerii, zmieniono Katechizm Kościoła Katolickiego (nr 1867), w którym dodano do czterech grzechów „wołających o pomstę do nieba", grzech piąty

Tak dzisiaj brzmią „grzechy wołające o pomstę do nieba" w porównaniu do treści poprzedniego  Katechizmu (papieża Świętego Piusa X). Treść została jakby rozmyta, jest niejednoznaczna…i mocno nawiązująca do Starego Testamentu:

1.     krew Abla (Por. Rdz 4, 10) – a nie jak dawniej „Umyślne zabójstwo”;

2.     grzech Sodomitów (Por. Rdz 18, 20) - a nie jak dawniej „Grzech sodomski czyli nieczystość przeciw przyrodzeniu;

3.     narzekanie uciemiężonego ludu w Egipcie(Por. Wj 3, 7-10).- DOSZEDŁ NOWY GRZECH wołający „o pomstę do nieba" – grzech jest wtedy gdy lud uciemiężony narzeka. Grzech ten powstaje zawsze w osobach tych narodów, w których bytuje diaspora żydowska, bo ona zawsze narzeka, że jest ciemiężona, więc zawsze członek narodu goszczącego diasporę żydowską - jest w stanie grzechu wołającego o pomstę do nieba! Ochrona żydów(bo inne narody będące w diasporze nie narzekają, że są ciemiężone), weszła do Katechizmu!

4.     skarga cudzoziemca, wdowy i sieroty (Por. Wj 22, 20-22) - a nie jak dawniej „Uciśnienie ubogich, wdów i sierot” – wypadło słowo ubogich a doszło słowo cudzoziemiec; mamy teraz skargę a było uciśnienie – jak uciskany nie skarży się to grzechu wołającego „o pomstę do nieba nie ma!!!

5.     niesprawiedliwość względem najemnika (Por. Pwt 24, 14-15; Jk 5, 4)” - a nie jak dawniej „ Zatrzymanie zapłaty robotnikom i najemnikom” – nie zawsze łatwo określić co jest niesprawiedliwością względem najemnika-pracownika, np. nie danie jemu podwyżki, gdy tego chce?

Cel przyświecający masonerii był jasny: zniszczyć hierarchię kościelną. Liczą na to, że przy takim frontalnym ataku trwającym wieki – runie Kościół Katolicki opierający się na swoich pasterzach, a religia chrześcijańska zamieni się w zbiór mitów.

Cel przyświecający masonerii był jasny: przejąć kontrolę nad edukacją. Edukacja dzieci i młodzieży opierała się na rodzinie i szkole. Rozbito rodzinę pod pretekstem równouprawnienia kobiet. Zmuszono kobietę do pracy zarobkowej (kobieta musiała dorobić, ponieważ z jednej pensji rodzinie groził głód). Wprowadzając odgórnie (poprzez komisje edukacji a następnie ministerstwa oświaty) ateistyczne, antynarodowe programy szkolne - wyprano umysły większości dzieci z wiary i patriotyzmu. Szkoły starają się dzieciom pokazać, że można żyć bez wiary, bez Boga i bez religii, że można być TRZEŹWYM i RACJONALNYM człowiekiem – a nie tresowanym zwierzęciem, otumanionym przez narkotyk-religię. Od początków XX wieku na front WALKI wprowadzono dodatkowo nową broń –media: prasę, obowiązkowe lektury, radio, telewizję, a obecnie „sterowane i kontrolowane portale internetowe” oraz zabawki, gry, gazetki dla dzieci.

Walkę o powrót do normalności należy rozpocząć od walki o dusze naszych dzieci (nie od walki o dodruk pieniądza gdy wzrośnie PKB). Może stać właścicieli NE, aby zainicjowali powstanie w Polsce kilkunastu tysięcy klubów, w których dzieci mogłyby pozyskać wiedzę zabronioną przez Ministerstwo Edukacji. Przy parafiach istnieją jeszcze byłe salki katechetyczne, w których mogą być wyświetlane opracowane na NE - filmy-prelekcje . Na zaganianych rodziców nie mających czasu na nic, nie można liczyć. Oni sami nie podołają w naprawianiu fałszerstw programów szkolnych!

Chrześcijańscy socjaliści, ateiści, agnostycy, wolnomyśliciele, zwolennicy laickości, materialiści, niewierzący, sceptycy, bezbożni, "nie religijni" – zrozumcie, że idee masońskie ogłoszone w trakcie rewolucji francuskiej są ideami fałszywymi. Nie ma i nigdy nie będzie na tym świecie równości. Pokochajcie, w imię miłości bliźniego, wszelkie naturalne nierówności! Naturalnym jest, że dziecko zaradnych rodziców i dziadków, ma więcej dóbr materialnych (poprzez dziedziczenie), od dziecka leniów, narkomanów lub alkoholików. Zbrodnią wołającą o pomstę do nieba jest okradanie rękoma państwa posiadających więcej– w imię równości. 

KOMENTARZE

 • A jaki bede mial interes z pokory wobec tych, ktorzy posiadaja wiecej ode mnie?
  Co zyskam na tym, ze schyle czola przed moznymi tego swiata? Napisano o tym w katechizmie? A moze inicjatorzy rewolucji francuskiej powiedzieli cos na ten temat?
 • Thot
  totalitarny liberale masoński!!!
  No i wyszło szydło z worka.
  Bo tak już jest, że jeśli złodziej ukradnie - to chce to jakoś usprawiedliwić. Nawet gotów jest trochę oddać (tak działa system emerytalny).
  Ale jeśli ukradnie naprawdę dużo - to wtedy dąży do takiego skonstruowania prawa, aby nie tylko pozwalały zachować ukradzione, ale jeszcze prawnie to chroniły.
  Twój wywód zachowania w rodzinie (rodzie) stanu posiadania jest słuszny tylko przy powiększaniu majątku pracą własnych rąk.
  Wszelkie spekulacje, grabieże itd. - winny być zabronione.

  Tego w Twojej notce nie ma.

  Co do roli KRK i wpływów masońskich.
  Ciekawa konstatacja. Masoni wślizgują się do struktur KRK, aby tam wprowadzać swoje idee.
  Jest pytanie: czemu to robią? Bo jeśli mają rację - to bardziej skuteczne jest działanie bezpośrednie? Coś w narracji nie pasuje. KRK może przecież zwalczyć takie próby> Wtedy szkoda wysiłku na działanie tą drogą.
  Co jest powodem wciskania się w struktury KRK?

  W CP wskazałem - hierarchiczna struktura władzy. To powoduje, że z danego szczebla można głosić owieczkom herezje.

  Ten mechanizm działa w długim okresie.

  Dlatego proponuję "nawrócić " się na Cywilizację Polską. To jedyna droga wyjścia z obecnego marazmu.
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:45:28
  Krzysztof
  Duzo jest u Ciebie mądrych myśli, ALE.... walcząc z hierarchią WSZELKĄ - walczysz z KK. Dlatego nie jest nam razem po drodze. Przemyśl to, bo nie hierarchia jest powodem ZŁA.
  Nawróć się, nawróć!!!
 • @Krzysztof J. Wojtas 17:45:28
  Cosik Ci się pop...ło z tym TOTALNYM liberałem masońskim!!! Misiu, ja libertyn (totalny liberał to libertyn), ja mason?????

  Miałeś zwidy jakieś czy co?????
 • @thot 18:03:55
  No, to miało być na zezłoszczenie.

  Co do KRK.Mnie odpowiada religia katolicka - czyli sposób wyrażania swego stosunku do Boga.
  Nie odpowiada mi Cywilizacja Katolicka ze strukturą hierarchiczną, która jest synonimem Porządku Niezgodności. Czyli zasad współżycia sprzecznych z nauczaniem Chrystusa.
  A walka z KRK? To insynuacja masońskiej (albo liberalnej - to wszystko jedno) proweniencji. W żadnym wypadku nie mam zamiaru iść w tym kierunku. Budowa CP - to tworzenie odrębności cywilizacyjnej nawiązującej do wskazań Chrystusa.
  Tyle, że bez hierarchicznych pośredników.
 • Miłej niedzieli ...
  http://www.youtube.com/watch?v=G7IurioYQtc
 • @Krzysztof J. Wojtas 18:12:57
  No to Ci się udało - zezłościć....

  Krzysztof...tyle już u siebie zmieniłeś...lepiej powiem...poprawiłeś...to pokonaj swoją awersję do hierarchii....błądzisz walcząc z hierarchią władzy...bardzo błądzisz!!!

  Przemyśl to...Twoja Cywilizacja bez tego aksjomatu będzie się czuła całkiem dobrze....nie runie Twoja konstrukcja "stropu"...TO JEST BŁĄD, Twój błąd....

  To tak jakbyś mówił...zbudujemy sobie domek duży, ale bez cegiełek w murze, bez słupów stalowych i żelbetowych...BO one tworzą hierarchie, są pośrednikami obciążeń...a hierarchia jest BE....sam strop, bez hierarchicznych cegiełek, czyli bez posredników przenoszacych ciężar stropu...sam strop o własnych siłach będzie wisiał sobie tak jak JA (Krzysztof Wojtas) chcę w powietrzu....ot będzie domek stał i basta!!!
 • @thot 18:42:31
  Rzeczpospolita (I RP) ne egalitaryzmie stała i była największą potęgą Europy, a może i świata.
  czemu tego nie chcesz teraz?
 • @Krzysztof J. Wojtas 19:24:37
  Krzysztof

  Równość pomiedzy kim?

  W I Rzeczpospolitej nie było nigdy równości pomiędzy wszystkimi - tam była (gołym okiem widoczna) hierarchia. Nie chcesz tego widzieć czy inny diabeł wTobie siedzi?
 • Niezłe, choć niespójne trochę z mojego demokratycznego punktu widzenia
  "Walkę o powrót do normalności należy rozpocząć od walki o dusze naszych dzieci (nie od walki o dodruk pieniądza gdy wzrośnie PKB). Może stać właścicieli NE, aby zainicjowali powstanie w Polsce kilkunastu tysięcy klubów, w których dzieci mogłyby pozyskać wiedzę zabronioną przez Ministerstwo Edukacji. Przy parafiach istnieją jeszcze byłe salki katechetyczne, w których mogą być wyświetlane opracowane na NE - filmy-prelekcje . Na zaganianych rodziców nie mających czasu na nic, nie można liczyć. Oni sami nie podołają w naprawianiu fałszerstw programów szkolnych!"
  ===============================

  To jest świetny pomysł i widzę kilka dróg realizacji, w tym odgórną przez porozumienie z Episkopatem, czy przynajmniej diecezjalnym Biskupem, a nawet wystarczy dogadać się z Proboszczem. Tu nie może być żadnej polityki, agitacji, zatem ruch nie może być z nią łączony. Raczej też materiały edukacyjne nie mogą mieć szyldu NE.

  Natomiast ludzie są równi w oczach Boga, a my jesteśmy na Jego podobieństwo stworzeni. Nie wolno się nikomu wywyższać, poniżać tych "gorszych", bo biedniejszych, chorych, słabiej wykształconych, mniej bystrych, niezaradnych. Skąd wiesz z czego wynika czyjś problem? Czy nie rozumiesz jak nasz PRL i III RP zniszczyła psychicznie? Ludzie mają depresje i inne problemy, z tego wynika cała masa patologii, wycofania, to nie jest lenistwo.

  Czy zamożność zawsze wynika z ciężkiej pracy? Nie ma synekur, układów, nie ma startu w którym na starcie większość zostaje bez szans na dostatnie życie? Możesz być utopijnym czy interesownym (to lobbies) liberałem, ale nie zmuszaj do tego światopoglądu całego świata, bo to na nic. Sztuczność bije z każdego słowa.

  Nie chcę króla poza jedną opcją - Jezus Chrystus Królem Polski po oficjalnej także świeckiej intronizacji, zapisie w konstytucji, ustawach.

  "Nie ma i nigdy nie będzie na tym świecie równości. Pokochajcie, w imię miłości bliźniego, wszelkie naturalne nierówności! Naturalnym jest, że dziecko zaradnych rodziców i dziadków, ma więcej dóbr materialnych (poprzez dziedziczenie), od dziecka leniów, narkomanów lub alkoholików. Zbrodnią wołającą o pomstę do nieba jest okradanie rękoma państwa posiadających więcej– w imię równości. "
  ===========================

  Nie masz racji. Nie rozumiesz przyczyn biedy, wykluczenia, złożoności tego? Czy dzieci nawet z patologii są winne temu że mają takich rodziców, dziadków, rodzinę, otoczenie?
  Nie chodzi o całkowitą równość, (to ważne zakreślenie!!!) bo tylko system komunistyczny, czy inny totalitaryzm futurystyczny (lewacki, sekciarski, diabelski) to proponuje wiedząc że to antyutopia. Jednak ludzkość nie potrzebuje miliarderów, skupiania majątku który wystarczyłby dla niezliczonych rodzin na godne życie. Popierać mały biznes, rzemiosło, usługi, MSP nawet i tu już właściciele będą milionerami, ale Kulczyków nie będę kreował!!! Taki majatek może być wspólny, czy spółdzielczy, czy komunalny, czy narodowy.

  Marzenie równości było wśród ludzi na długo przed rewolucją XVIII wieku i do końca świata będzie nam towarzyszyć kreując zarówno ZŁO jak i DOBRO. Taki to duet, jedyne co możemy zrobic, to to wyważyć na złoty środek. Ty uważasz że biedni to bydło i mają się cieszyć że żyją, a ja uważam że to OBYWATELE pełnoprawni jak Ty, że mają prawo oczekiwać więcej od systemu, od tworzącej jej wspólnoty lepiej sytuowanych, mądrzejszych.

  Biedni nie chcą upokarzającej jałmużny, życia na łasce okruchów z pańskiego stołu, wybierania śmietników, chcą systemu gdzie będą godnie żyli i mają rację. Nie masz na to żadnego pomysłu, ale takie koncepcje istnieją. Z czego? Z pracy? Tak, ale pracy w sensie AKTYWNOŚCI konstruktywnej, rozwijającej, ale niekoniecznie z komercyjnej, rynkowej pracy której będzie coraz mniej nawet dla elitarnych kadr.

  Jesteś mądrym człowiekiem, ale ludzie pójdą raczej za hasłami podobnymi do moich, a sam możesz zarobić w mordę, albo nawet kamieniem w zależności od tego gdzie byś przemawiał z takim programem. Korwinowcy pochwalą, Braun pochwali, słowem kręgi liberalne, konserwatywne, monarchiści.

  Wiesz że zwalczam masonerię.
  Moja idea Obywatelskiego Ruchu Wolnościowego jest niezła, jest tu miejsce dla Ciebie. Możesz sobie tworzyć nurt lobbies na rzecz milionerów i miliarderów. Będziemy zwalczać masonerię i zabiegać o ich delegalizację, zdemaskowanie, pokazanie publiczne kto jest masonem, lustrację, w końcu osądzenie, wygnanie z Polski, bo ci dranie nawet uśpieni będą zawsze niebezpieczni w kraju.
 • @Ewidentny Oszust - odrobinę (samo)krytyki...
  http://en.wikipedia.org/wiki/Neill_Blomkamp
 • @thot 19:43:00
  Równość struktury kryształu.

  W krysztale są atomy spełniające ważną rolę w tworzeniu struktury. Czy są one ważniejsze od pozostałych?
 • @kontra 22:14:09
  "Nie odpowiada mi Cywilizacja Katolicka ze strukturą hierarchiczną, która jest synonimem Porządku Niezgodności. Czyli zasad współżycia sprzecznych z nauczaniem Chrystusa.
  A walka z KRK? To insynuacja masońskiej (albo liberalnej - to wszystko jedno) proweniencji. W żadnym wypadku nie mam zamiaru iść w tym kierunku. Budowa CP - to tworzenie odrębności cywilizacyjnej nawiązującej do wskazań Chrystusa.
  Tyle, że bez hierarchicznych pośredników."

  Absolutnie się zgadzam z ta tezą.

  Poza tym faktycznie co robi masoneria w KK. Jak niby przeniknęła do kościoła i po co? Czy nie prościej było walczyć z KK na prostszych zasadach, odsłaniając jego brudy, czy trzeba było przenikać.

  Masoneria jest tworem Kościoła, tak jak Opus Dei i inne: zakon maltański, jezuici itd, itp.

  Budowanie cywilizacji chrześcijańskiej nie musi sie odbywać za pomoca zhierarchizowanych struktur. Wywalić z Polski masonerię i chazarską swołocz. Każdy prawy człowiek rozumie, ma to wbudowane w swój system wartości, że nie wolno kłamać, kraść, mówić fałszywego świadectwa, zabijać, ranić drugiego człowieka. To nawet powinno być przypieczętowane prawnie, pod warunkiem, że na straży prawa będą stać normalni ludzie a nie zombi.

  Kościół Katolicki ma tyle krwi na łapach i tak niechlubna przeszłość oraz teraźniejszość, ze musi odejść do lamusa.

  Co do ochrony najbogatszych, to widzimy jak to się kończy, ze 1% ludzkosci ma więcej niż cała reszta. I nie zalezy to w 99% od ich ciężkiej pracy, tylko od układów, lepszego staru i cwaniactwa. Dla mnie cieżko pracujacy człowiek to jest górnik i co z tego, ze ciężko pracuje?

  A co w sytuacji, gdy ktoś ma chorą osobę pod opieką całodobową? Ma ją zabić, oddać ludobójcom pod opiekę, wywalić jak stare kalesony, aby pracować ciężko. To wszystko jest utopia i ochrona istniejącego stanu rzeczy i kasty najbogatszych.

  A wracając do KK, to proszę podać jakieś wymierne ich osiagnięcia na polu pomocy najuboższym, poszkodowanym przez los, ochrony dzieci i ludzi starych, matek samotnie wychowujacych dzieci itd, itp?

  Obawiam się, że będzie cieżko znaleźć takie przykłady. Natomiast jest u kościelnych parcie na szkło, na mamonę, na szpan, moralizatorstwo na zasadzie dulszczyzny, krucjaty, podżeganie do wojen i subtelne, zakamuflowane ludobójstwo. Nie po drodze mi ani z masonerią, ani z Chazarami, ani z KK. A nawet obawiam się, że te wszystkie twory mają swój początek w KK. W końcu wielu syjonistów i największych zbrodniarzy było wiernymi paziami KK. Ręka, rękę myje.
 • @thot 17:57:39
  Droga krzyzowa hierarchy kościelnego. Dobra fura, lans na salonach, próżność, dysfunkcyjność i pazerność. Po drodze ustawienie swoich siostrzeńców i balangi, troche pedofilii, trochę homoseksualizmu, układy z przestepczościa zorganizowaną, sobory.

  Potem koleś awansuje na biskupa, arcybiskupa, kardynała, a jak dostanie sie na sam szcyt piramidy, to...okazuje się, ze jest nieomylny. A jak zejdzie z tego świata i dalszy awans jest niemozliwy, to się robi z niego świętego i stawia się mu pomniki.

  A w tym samym czasie ludzie umierają na tzw 'choroby cywilizacyjne i od kołyski po grób klientela zapewniona.

  A my tylko możemy popatrzeć, jak taki papa przesmradza się w papa mobile, jak dawniej cesarze w swoich lektykach io tłum obezwładnionej gawiedzi z syndromem karpia, wlepia w niego oczy jak w dzieło sztuki.

  A po przejażdżce uśmiechy i uściski z takim Bushem na przykład, wielokrotnym mordercom i z Illuminatką Elżbietą "angielską królową" z niemieckimi korzeniami. Fotki historyczne też fajne, szczególnie razem z religijnym do szpiku kości Hitlerem, któremu papa tłumaczy "Got mit uns" i robimy Holokauścik wielu narodom. A potem z tego Holokauściku jedynymi poszkodowanymi zróbmy Żydów-naród wymyslony. Czemu nie. Niech gawiedź nie mysli, że skoro jest mądrzejsza nieco niż za czasów cesarzy, to my nie umiemy prać jej mózgów na sposób nowoczesny.
 • @katerina404 05:13:09
  "A wracając do KK, to proszę podać jakieś wymierne ich osiagnięcia na polu pomocy najuboższym, poszkodowanym przez los, ochrony dzieci i ludzi starych, matek samotnie wychowujacych dzieci itd, itp?"


  CARITAS Pani zna? Czy tylko Owsiaka?
  Absolutne bzdury i kolejna osoba na NE nienawidząca KK.
 • @Marek Kajdas 21:15:52
  Marku!
  Ile czasu musi jeszcze upłynąć abyś dotarł do mądrości?

  Przez długi czas byłes PiSowcem. Teraz PiS jest BE, ale myślenie socjalistyczne masz dalej zakodowane. Ludzkość istnieje kilka tysiecy lat, ale to co naturalne, od 300 lat zostało obalone. Popatrz na to z własciwej strony, jezeli nie zarazisz zdrowego człowieka ospą - to nie bedzie miał pryszczy!

  Napisałeś: "Biedni nie chcą upokarzającej jałmużny, życia na łasce okruchów z pańskiego stołu, wybierania śmietników, chcą systemu gdzie będą godnie żyli i mają rację." Nie pytasz dlaczego są biedni, co zrobili aby biednymi nie być....Ty chcesz SYSTEMU, który zabierać ma bogatym a rozdawać biednym!

  P.S. Jałmuzna nie upokarza!
  życie na łasce okruchów z pańskiego stołu? A kto kiedykolwiek dopusci biednego do okruchów?

  Marku!
  Świecę zapala się od GÓRY, ale ognisko ZAWSZE od dołu. Nie zrobisz RUCHU nawołujac od GÓRY. Zejdź i działaj w realu - od dołu...a tam sie moze spotkamy, jak wyleczysz się z socjalistycznej utopii.
 • @katerina404 05:42:51
  Zagalopowałaś się.
  W Twoim wywodzie, na pierwszym miejscu jako zło, które naten tychmiast MUSIMY zwalczyć - postawiłaś KK.
  Pomyśl, jesteś madrą kobietą, załóż, że udało Ci się zniszczyć KK - i co?
  WTEDY na Ziemi nastanie wreszcie oczekiwany raj?

  Jest taka książka braci Strugackich, fantastyka, "Przenicowany swiat" - poswięć trochę czasu i przeczytaj ją - warto! Jest też rosyjski film, ale to dopiero po ksiązce.

  Zmień głównego wroga, bo to Ciebie zaślepia
 • @Krzysztof J. Wojtas 04:58:28
  Utopijna równość - jak struktura kryształu...jak jednakowe szklane domy....a my ludzie, kazdy jest rózny, ułomny, grzeszny....tu nie ma i nie będzie równosci.

  Hierarchia jest - czy Ty to uznasz czy nie! Przeszkadza Ci, że znak drogowy STOP ważniejszy, od znaku uwaga slepa ulica?

  W imię zniesienia hierarchi - wywalono w niektórych dzielnicach wszystkie znaki drogowe...a co? Wazniaki jakieś!!! Poszły w niebyt.
 • @taba 08:08:30
  Ależ tak. Oczywiście, że znam Caritas. Proszę wrzucić w google hasło "Prawda o Caritasie". To nic innego jak te wszystkie Fundacje Charytatywne. Jak mój sąsiad odebrał sobie zycie, bo zył w skarjenj nędzy i miał dość, to obejrzałam te paczki, które brał z Caritasu, a w nich słodzikow z zaspartamem multum i innych takich, których nawet zwierzętom bym nie podała.

  I to maja być te ich owoce? To gratuluję wiedzy i trzeźwości umysłu. Ale żeście mnie oświecili.
 • @taba 08:08:30
  Proszę przeczytać sobie to http://katerina.nowyekran.pl/post/78037,demony-nazizmu-komunizm-oraz-demon-kracja-i-watykan-a-nwo

  bo nie chce mi się powtarzać i jeszcze to: http://katerina.nowyekran.pl/post/67240,w-kajdanach-umyslu-religie-wymyslone

  I jeszcze to: http://katerina.nowyekran.pl/post/62327,dokument-watykanskiej-rady-iustitia-et-pax-wzywajacy-do-utworzenia-swiatowego-rzadu

  I jeszcze to: http://katerina.nowyekran.pl/post/59575,loyola-watykan-nwo-i-wojny-terror

  To może zasłona dymna spadnie z Państwa oczu.
 • Musimy
  Stworzyć w Polsce Centrum Duchowe Swiata

  Propagować wartości naprawdę chrześcijańskie
  Przywrócić ludziom wolną wolę
  Utworzyć zdrowy system redystrybucji dóbr
  Szanować sie i kochac wzajemnie
  Pomagać słabszym na zasadzie mądrej, a nie rozdawnictwie
  Przywrócć rolę rodziny
  Uwolnić wolną energie i dostęp do wiedzy dla wszystkich, tej prawdziwej wiedzy
  Dbać o dzieci, ludzi starych, chorych i zwierzęta
  Przywrócić równowagę w przyrodzie
  Zagospodarowac mądrze infrastrukturę, więcej zieleni, mniej betonu
  Propagować zdrowy styl zycia, jedzenie, leczenie, profilaktyka, aktywny wypoczynek
  Przywrócić wolnośc mediów i prasy
  odsunąć od władzy szkodników
  skończyc z rewolucjami i wojnami
 • @thot 08:47:28
  //narzekanie uciemiężonego ludu w Egipcie(Por. Wj 3, 7-10).- DOSZEDŁ NOWY GRZECH wołający „o pomstę do nieba" – grzech jest wtedy gdy lud uciemiężony narzeka. Grzech ten powstaje zawsze w osobach tych narodów, w których bytuje diaspora żydowska, bo ona zawsze narzeka, że jest ciemiężona, więc zawsze członek narodu goszczącego diasporę żydowską - jest w stanie grzechu wołającego o pomstę do nieba! Ochrona żydów(bo inne narody będące w diasporze nie narzekają, że są ciemiężone), weszła do Katechizmu!//

  Trzeba być totalnie zideologizowanym, by tak zobaczyć ten zapis.
  Czy Katechizm nie ma występować w ochronie uciemiężonych narodów, bo żydzi wiecznie narzekają? Zydów niech Pan za tyłek weźmie, nie Kościół. Niech przestaną narzekać na wszystko. To Kościół ma zmienić tekst o uciemiężonych, np. Polakach, Afrykanach, Chińczykach??? Wtedy dopiero zydzi by wygrali, i wszelkie lewactwo, które też narzeka i samozwańczo mówi w imieniu narodów. Ilu lewaków nazywa tu siebie Polakami? Cała władza uważa się za polską władzę występującą w imieniu narodu. Kto nas ochroni przed głupotą, egoizmem, chciwością jak nie nauka Kościoła? Pan Thot?

  Cała notka jest tak wykręcona.

  Apeluję o rozum.
 • @katerina404 13:54:43
  A ty sowiecie prostacki co tu robisz w polskiej blogosferze?
  Na Prawicy też cię widać, jak bronisz sowietów.
 • Mądrość Kościoła zawarta w Katechizmie jest uniwersalna.
  I każdy mędrek szczególarski który zechce ją podważyć, tylko się ośmieszy.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY