Gorące tematy: Ryszard Opara: „AMEN” Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
67 postów 563 komentarze

KONTRREWOLUCJA

thot - Krzysztof Chrobot - Polak, antysocjalista. - „thớt” w języku wietnamskim oznacza „płyty tnące”lub „deska do krojenia” http://www.djoles.pl/mp3/pobierz/937039,detektyw-inwektyw-deska-do-krojenia.html

Prowokacja Prezydenta Dudkiewicza

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Fundamentalne pytania - a jakie są na nie odpowiedzi?

 Czy Państwowy Uniwersytet może zapraszać na wykład bezkarnie SS-manna?

 

Czy Państwowy Uniwersytet może zapraszać na wykład bezkarnie Stalinistę odpowiedzialnego za zniewolenie Polski?

Czy Dudkiewicz ma prawo zastępować władzę rektora, który niezawiśle powinien władać uczelnią?

Czy Prezydent Wrocławia ma prawo organizować prowokację?  Odziały antyterrorystyczne czekały w budynku Uniwersytetu przed wykładem  Baumana, czekając  z rozpoczęciem interwencji na sygnał Dudkiewicza, który czeka na odpowiedni medialny moment!

Czy prezydent Dudkiewicz ma prawo wypowiadać się w sposób urągający Polakom: „nie będę tolerował nacjonalistycznej hołoty w swoim mieście!”

Czy Polacy wreszcie doczekają się czasów, że będą ścigać zbrodnie stalinowskie, tak samo jak Izrael ściga zbrodnie niemieckich nazistów?

Czy wreszcie bojówki lewackie zostaną objęte ścisłą kontrolą policji, a ich działania objęte przepisami prawa?

Polecam poniższe filmy.

 

 

 

 

 

KOMENTARZE

 • z Robertem Winnickim
  .
  nie mieli szans.
 • Andrzej Celiński kolejny raz dowiódł, że jest bolszewikiem z krwi i kości!
  Poległ zupełnie w starciu z Robertem Winnickim.
  Winnicki był jak zwykle merytorycznie nie do pokonania, a zabrakło mi jedynie mocniejszego zaakcentowania, że zamieszki w czasie Marszów Niepodległości, to głównie sprawka służb Tuska!
 • *****
  Celiński były uczeń profesora Baumana miał zmienić Polskę, miał odsunąć od władzy morderców Polaków i miał ich potem rozliczyć?

  Właśnie takich mieliśmy "solidarnościowych" koncesjonowanych opozycjonistów, tak jak obecnie tych od Korwina.

  Celiński nauki pobierał u stalinowca i mordercy Polaków, to jaki sam miałby być? Taki człowiek rozumie, czym była stalinowska żydobolszewicka rewolucja w Polsce, po tym gdy do Polski weszli Sowieci razem z ich sługusami i takimi ludźmi jak Bauman?!

  Bauman to kolejny przypadek żyda, który cudem przeżył wojnę unikając niemieckiego holokaustu.

  A potem jakoby został wyrzucony z Polski przez "polskich antysemitów", po to tylko, aby Polacy zapomnieli o jego zbrodniach dokonanych przez niego samego na polskim narodzie. I aby za jego zasługi odpocząć w Izraelu a potem na uniwersytecie w Anglii. :)))))

  Zapraszam na:

  http://polacy.eu.org/#/
 • @Paweł Tonderski 11:01:18
  p.s.

  I aby za swoje zbrodnie dzięki temu nie ponieść żadnej kary, i aby teraz udawać przed Polakami moralny i naukowy autorytet i to jeszcze za pieniądze Polaków, których przodkowie przez takich jak Bauman byli mordowani, katowani i więzieni w ubeckich mordowniach.
 • @Czartoryski 10:07:04
  Tusk będzie walczył z faszyzmem poprzez prowokacje policyjne i podstawioną grupę funkcjonariuszy, jak we Wrocławiu na spotkaniu z Bumanem. DEMAGNETIZE ---> Dana opinia, krytyka lub ideologia zostaje poprzez specyficzne tajne (False Flag, Stay-behind) oraz jawne operacje pozbawiona atrakcyjności, stając się dla reszty społeczeństwa niemożliwą do zaakceptowania. "Odczarowanie" ideologii, osoby, tezy, opinii itp. dla zainteresowanych, a ich "demonizacja" dla niezdecydowanych. W żargonie służb wywiadowczych nazywa się podobną strategię: "Demagnetize". Dobrym przykładem takiej strategii jest "Operacja GLADIO" czy "Operacja Mongoose" i "Operacja Northwoods". Z pewnością także powszechnie znana jest "Prowokacja Gliwicka" – niemiecki napad na niemiecką radiostację w Gliwicach, dokonany w czwartek 31 sierpnia 1939 o godz. 20.00. Do częstej i jawnej strategii DEMAGNETIZE stosowanej przez lewacki pomiot "Szkoły Frankfurckiej" należy tzw. Orwellowska Ewaporacja, czyli polowania na czarownice i wiedźmy w XXI w. ...... Zadajmy sobie inne pytanie: w jakim celu eurokołchoz potrzebuje jednostkę tzw. "EuroGendFor" o sile ok. 17.000 ... czyli 3 legiony - uzbrojonej po zęby i operującej poza prawem watahy?
 • Dutkiewicz to za mały szmegies
  Prowokacja z tym "utrwalaczem władzy ludowej" to manewr z o wiele wyższej półki skoro antyterroryści już zawczasu czekali na pozycjach.
 • A gdzie panslawiści?
  Ciekawe że w tak istotnym temacie nie komentują artykułu zacni wyznawcy narodowego panslawizmu Skandenberg, czy monitorslowianpolskich hmm?
 • @Kula Lis 62 17:23:45/ sierpy czy m l o t y?
  .
  no i mamy cd. kto straszy, ze podlozy bomby w szpitalach? coz to za terrorysci? - raczej antynarodowi.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      

ULUBIENI AUTORZY